смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Обикновено ги криптират в някакви скриптове, то и това е идеята на човека които е правил темата, не иска да му махнеш линка. Ако е някоя по-популярна тема пробвай да напишеш името и виж дали някои не е написал как се махат, другия вариант е да си платиш на някои да ги махне или просто да си купиш/донейтнеш темата(обикновено по-този начин автора премахва линковете си).

Обикновено на тези теми махането става като се изтрие 1:1 php кода от footer.php и във functions.php еквивалентния. Много трябва да се внимава да не се закачи някой символ или да се изтрие дори разстояние, защото това ще даде грешка и кода трябва да се качва наново.
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Мерси сега ще пробвам...
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

а иначе наистина са я успамили долу в футера има 5 линка
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

а иначе наистина са я успамили долу в футера има 5 линка

Ти пък от кога почна да разбираш от правене на сайтове? Това не е "успамено" (научи се да пишеш правилно, неграмотници не могат да правят сайтове, не знам нито един успешен сайт, направен от неграмотник, питай колегите, ще потвърдят думите ми!), друго имам предвид - вкаран вреден код, хакната тема.

Иначе понякога авторите слагат по няколко линка, ти такава тема си харесал и ползваш - редно е да ги оставиш. Не ги махай!
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Добре не претендирам че , пиша много грамотно.... и ще те помоля да не заяждаш защото не съм под ходил по този начин аз за да ме нападаш ...
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

...да не се заяждаш де...
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Добре не претендирам че , пиша много грамотно.... и ще те помоля да не заяждаш защото не съм под ходил по този начин аз за да ме нападаш ...

Ми научи се!

...да не се заяждаш де...

Давам ти съвети как да успееш, но и да - едновременно с това се заяждам. Заслужаваш си заяждането.

Въобще всеки който прави като теб - спестява си четенето и направо почва с действията си заслужава заяждането. Гарантирам ти, че ако беше отделил 4-5 дни само в четене, щеше да направиш много добър сайт и да избегнеш грешките които си направил, а ако си чел и не можеш да научиш - то не си за тази работа, оправяй си колите и си плати на някой да ти направи сайта както си трябва!

А, и да, пак ще повторя, ако си пропуснал - дал съм ти достатъчно съвети за сайта ти, които ако ги направиш, ти гарантирам, че сайта ти ще "литне", и ти с лекота би могъл да минеш доста от конкурентите си! Твой е избора дали ще избереш да се възползваш от съветите ми или ще отделиш внимание на заяждането ми, за което разбира се си има и основания, просто колегите понякога са прекалено дипломатични и спестяват истината!
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Обикновено на тези теми махането става като се изтрие 1:1 php кода от footer.php и във functions.php еквивалентния. Много трябва да се внимава да не се закачи някой символ или да се изтрие дори разстояние, защото това ще даде грешка и кода трябва да се качва наново.

Не съм програмист, но преди години ми се наложи да махна един линк и имам някакъв спомен, че беше криптиран под някаква форма и си играх доста докато го премахна, но как беше точно не си спомням, може и да си права.

пътна помощ каза:
http://www.xn----7sb1bbhbbdx1fc.com ето го сайта

Никак не е зле като за първи сайт, а за урл адресите ми се виждат ок, но нещо тези картинки в слайдера не си им улучил размера(текста по-тях няма да го коментирам :D ) и развалят целият изглед, по-добре потърси нови или някои от тук може да ти изработи професионални примерно :)
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

давай цена и да действаме
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

давай цена и да действаме

За цени трябва да питаш дизайнери, аз не съм от тях, но тук има доста.. ако пишеш в раздела за фрийлансери предполагам, че ще ти пуснат цени.

По принцип слайдерите си ги правя сам с basic умения по фотошоп, но това е в случай, че имам излишно време и не ме мързи, може да опиташ и ти :)
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

е тия съм го правил на фото шоп ама нещо май наистина куца ще пробвам пак с тях
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

е тия съм го правил на фото шоп ама нещо май наистина куца ще пробвам пак с тях

Основното е изображението което обработваш да бъде в точният размер (понеже аз не мога да ги оразмерявам получават се като твоите взема ли да барам размера) и четеш 2-3 урока как се правят ефектни надписи. Не се получава кой знае какво, но определено ще изглежда в пъти по-професионално от сегашния ти слайдер :)

П.С Още един съвет направи си малко социални профили в туитър, г+ и т.н(казват, че гугъл вече ги следи тези неща)гледам, че имаш фб, не е лоша идея да си купиш около 1к харесвания за старт - просто ще изглежда много по авторитетно, а ще ти струва около 20-тина лв.
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Според мен първото нещо, което трябва да оправиш е правописа и граматиката. Задължително. Слагай интервали след препинателните знаци.

Картинките. Както е споменато по-горе, надписите не стоят добре в тях. Освен това, вероятно за да достигнеш желания размер си "посмачкал" изображенията в повече, та чак е станало кофти.

Рейтинг системата за какво ти е? Всеки може да гласува! Недоброжелател може да ти даде нежелани репутации от различни IP адреси.

Според мен съдържанието на меню "Услуги" трябва да се обедини с това на "За нас". Не съм ги чел абсолютно дословно, но като съдържание ми изглеждат еднакво.

Не разбрах, каква е идеята на подменю "Пътна помощ" в "Услуги". Предлагат ли се други услуги?

Също не разбрах и идеята на подменютата в подменюто "Пътна помощ". Всъщност това не са ли тип "блог" публикации? Защото в сайдбара ги виждам като "Последни публикации".

Това от мен по съдържанието. Казвам ги нещата, така както ги виждам аз от страната на обикновен потребител.

За самия сайт нека се произнесат про-тата.

Поздрави.
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

не, в твоя случай, няма да се отрази.

но, имай предвид - сайтове се правят за хората, не за ботовете.

весели празници
 
От: смяна на сайта и темата ще се отрази ли зле на google?

Здравейте, може ли съвет относно структурата на менюто в момента е изградено от страници , под менюто пътна помощ е категория , а под него са публикации ако не е правилно дайте съвет как трябва да е структурирано само страници или само категории
 

Горе