станах леля

От: станах леля

Честито и от мен, разбирате ли се с брата/ сестрата, като има такава оляма разлика в годините? :D
Сестрата :) Тя е на 30(доста голяма разлика.. :lol:) и е в Испания от 6 години ама си идва всяко лято ии г/д се разбираме (иначе пишем от време на време по скайп). :)
 
От: станах леля

Честито и от мен ! Живи и здрави да са всички и лелята на най вече , че да се радва на племенничето си - испанче !

Като говорим за разлика във възрастта между брат и сестра и аз станах леля преди точно месец за втори път ...първия беше преди 18 години :) не можех да повярвам че брат ми едното ще изпраща на дискотека , а за другото ще ходи да купува памперси.........луда работа ама какво да се прави такъв е живота ..Децата са благословия !
 
Последно редактирано:
От: станах леля

Мерси на всички :) ако някой иска да го види да ми пише ЛС да му пратя снимка :)
 
От: станах леля

Честито на всички вучовци лели и т.н.
Да са живи и здрави па другото ще си дойде само:).
 
От: станах леля

Снощи докато четях темата и се канех да отговарям, 19-месечният ми племенник се покатери сръчно на леглото при мене и започна борба на живот и смърт за лаптопа (голяма слабост са му).

Та честито за бебето :) . Снимка не ща да гледам сега - всички бебяци мязат на извънземни първите няколко седмици :О
 
От: станах леля

Снощи докато четях темата и се канех да отговарям, 19-месечният ми племенник се покатери сръчно на леглото при мене и започна борба на живот и смърт за лаптопа (голяма слабост са му).

Та честито за бебето :) . Снимка не ща да гледам сега - всички бебяци мязат на извънземни първите няколко седмици :О
Е не всички :lol:
 

Горе