събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в нета

От: събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в

С цялото ми уважение, но я стига глупости. Сериозно ли някой вярва, че комунистите имат власт над американската услуга Фейсбук, която е собственост на евреина Зукърбърг? Предполагам, че може да са свалени заради нарушени авторски права или администраторите на събитията сами да са ги изтрили по някакви си техни причини. В кеша на Гугъл виждам, че създателят на протеста ползва за акаунта си снимка на Орешарски, върху която със сигурност няма права и само това е достатъчна причина да му ударят балтията. Може да има и други причини.
 
От: събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в

Не казвам, че те са махнали събитието, достатъчно е да навият примерно 100 човека да го репортнат и понеже е на кирилица може да го махнат лесно, щото никой точно не разбира за какво иде реч
 
От: събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в

Във Фейсбук работят българи, а и те никога не биха махнали събитие с толкова много участници без основателна причина. Сега виждам, че самият акаунт на създателя на събитието май също го няма никакъв и може би него са баннали първо за някакво нарушение, а от там са заминали и събитията му, ако са имали само един админ.
 
Re: събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в

да вчера имаше статия че този е откраднал (дали е открадна някаква страница дали не са се разбрали с другите собвеници от предните протести) от която са пуснати поканите събитието за протест...

ама не мога да я намеря мисля че беше в блиц ама не съм сигурен...

това за митинга на РЗС си стой
 
Последно редактирано от модератор:
От: събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в

Комунистите го били изтрили, цензура налагали :lol: ХАХААХАХА

Комунистите са завладяли Фейсбука и са изпратили цялата БД на КГБ!!! Бдете, хора!
 
От: събитието за протеста утре изчезна от фейсбук! Няма и много информация от него в

Бойко е виновен!
тук от има-няма 1-2 часа мисля..и просто не мога да се сетя евентуално кой друг..само той ще да е
acute.gif


това ако беше станало по времето на Герб - темата вече да е над 10 страници
 

Горе