създаване на сателитки

georgi34

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
предлагам следната услуга:

- създаване на 3 сайта
- написване на 6 уникални стаии
- линкване на по 1 дума във всяка статия към основния сайт
- събмит в 30 български директории (броя на директориите е такъв защото залагам на качеството, не на количеството!)
- събмит в 42 български социални мрежи
- 15 коментара в блогове
- 10 регистрации в форуми с висок ПР и поставяне на линк в профила и текстов линк в подписа(където може)

цена 39 лв.

Пращам репорт за абсолютно всичко!
Плащане след свършена работа, разбира се. :)
 
От: създаване на сателитки

Тоя са затри , като му възложих работата... ;) ;) ;)
 
Последно редактирано:
От: създаване на сателитки

не съм се \"затрил\"!
всеки ден съм онлайн в скайп и тук!

нали каза, че държиш всичко да е изпипано ?
ако съм те разбеал погрешно, още днес може да си готов! :) (но не е това целта, нали?)
 
Лъжа, нямаше те в скайп откакто се разбрахме, това че си фейк и имаш 4 абоната в скайпа е друг въпрос. А пък най-смешното е, че си Кръчмаря и точно аз замалко да ти се вържа на простотиите скъпи "гесерчо" или Георги.
Хич не му се връзвайте на лъжите, трола си е трол, детектнах го аз.


Аз му казах,че ще му платя като ми докаже, че е реална личност, - той ми обяснява: " ми то тва, ми друг скайп имам ама няма да ти кажа кой е, щото ми е личен, ама не можел да докаже че е истински, това му пречело да изкарва пари" Ай сиктир фейкъри.
 
От: създаване на сателитки

В скайп съм всеки ден в различен часови интервал! Какво да направя, че не сме се засякли ?

За разлика от теб аз имам личен живот, не мога да стоя цял ден пред компютъра да ти правя компания.

Когато говорихме за сателитките ти не каза срок, само че държиш всичко да е изпипано! нали ?

аз помислих, че не бързаш, особено като видях сайта за който щях да правя сателитките не мисля, че за такъв голям сайт бързаш и чакаш на някакви сателитки ...

че е реална личност

ти гледаш ли какво пишеш ? какво значи реална личност ? има ли нереална ? хах


на този човек му е твърде чудно и интересно, че имам Личен скайп, сигурно се чуди какво е това ...

не всички живеят и прекарват 90% от времето си в киберпространството ! разбери го това!
Препоръчвам ти да излезеш от него (разбира се, може би ти самия вече си осъзнал, че е твърде късно ...)

съвсем със чиста съвест ти давам -1 репутация!

Също мисля, че трябва да идеш на психолог/психиатър, явно имаш някакви вътрешни проблеми, които ти пречат да общуваш нормално ...
 
Последно редактирано:
Тоя итрейдър закакво ми е? Нищо не си направил, нито субмит, а пък домейните си стоят празни. Аз не виждам с какво си ощетен кръчмарю, че чак итрейдър ми пускаш. Казах ти, че искам да ти платя статиите дето си написал, ти отказа да ти ги платя, не виждам за какъв негативен итрейдър говорим, дори като гледам в него си писал за неща, които нямат нищо общо с бизнеса.
Пък ако става на въпрос аз исках сателити, а получих 3 празни домейна, 1 примерна статия и това е.


Иначе, това е кръчмаря, пак се прави на интересен ;) - само той би оставил сайта, щото обича лайнарските истории, не виждам защо трябваше да пише сайта ми.


на този \\\"човек\\\" му е твърде чудно и интересно, че имам Личен скайп, сигурно се чуди какво е това ...
Когато човек си прави повече от един скайп, нормално да питам , а пък още повече като ме намира някакъв с 4 абоната дето и пари иска да му давам.


ти гледаш ли какво пишеш ? какво значи \\\"реална\\\" личност ? има ли нереална ? хах
Има, такива като тебе, тролове им викаме.
 
Последно редактирано:
От: Re: създаване на сателитки

въобще няма да се занимавам с теб повече!

в скайп 100 пъти ти повторих, че не съм човека за когото ме мислиш, ти си знаеш същото .... какво да направя в такъв случай ?

и пари иска да му давам.

да не мислиш, че ще ти се моля ?

ти глупав ли си ?

да не мислиш, че не е видно че сваляш всякакви ресурси от warez сайтове и ги пускаш тук за да трупаш репутация ? за какво ти е ? като гушнеш букета, няма да я занесеш с теб ...


-----------

то беше ясно, че никой няма да застане на моя страна ... аз имам 20 мнения а AlanFort 2000 ...

за какво да си разваляте \"отношения\" във форума с него, по-лесно е с мен ?
 
От: Re: създаване на сателитки

Абе аз дали свалям, дали не свалям, все тая, ама ти си тоя дето ги дърпа нали?

ами в интерес на истината не съм свалил абсолютно нищо (не само това което ти си качвал)
 
От: създаване на сателитки

AlanFort е измамник! За пореден път показва, че е с администраторски чадър, защо сте му махнали отрицателната репутация, която явно е напълно заслужена. Познавам Георги34 от 6 години и съм работила с него по десетки проекта! Искам да ви кажа, че той не е Гесер Курултаев, а съвсем реален човек, който си иска парите от измамника аланфорт. Колко луди има в тоя форум да му вярвате на измамника
 
От: създаване на сателитки

AlanFort е измамник! За пореден път показва, че е с администраторски чадър, защо сте му махнали отрицателната репутация, която явно е напълно заслужена. Познавам Георги34 от 6 години и съм работила с него по десетки проекта! Искам да ви кажа, че той не е Гесер Курултаев, а съвсем реален човек, който си иска парите от измамника аланфорт. Колко луди има в тоя форум да му вярвате на измамника

Николова (да примем, че това ви е фамилията), не е ли малко странно за човек, който от 6 години се занимава с това да няма блог, сайт или друго онлайн присъствие, където да помества портфолио? Всеки уважаващ се сео специалист има такова.

п.п. Вие сте първият човек, който тук се опитва да пише името на кръчмаря. Което ме подтиква на мисълта, че само собственика на това име би го направил. Или казано по-просто: Кръчмарю, бегай троли с новия си профил, докато още не са го баннали. Имам предвид Outlawz+ :lol: :lol: :lol:
 
От: създаване на сателитки

@nikolova, що за човек си ? нямате ли си работа ? НЕ СЕ ПОЗНАВАМЕ с теб! ако наистина го мислиш значи ме бъркаш с някого!

НЕ искам никой да ме защитава! нека всеки да си мисли каквото иска!

жалкото е, че някакъв с 1700 мнения каже нещо (в което НЕ е сигурен) и всички тръгват по него (както овцете, една тръгне на някъде и всички по нея)

@ivo1017 за мен ли говориш? къде съм казал, че съм сео специалист ?
аз AlanFort не съм го търсил! той ми писа в темата! портфолио не ми е искал.
 
От: създаване на сателитки

ivo1017 за мен ли говориш? къде съм казал, че съм сео специалист ?
аз AlanFort не съм го търсил! той ми писа в темата! портфолио не ми е искал.

Написах го поради горното мнение на "г-цата/ г-жата". Иначе едно портфолио ще бъде само плюс за теб. Ако не си Кръчмаря и спазваш срокове, ще имаш клиенти. Тук има и хора, които са с по 50 мнения, но четат редовно раздел "Пазар". :)
 
От: създаване на сателитки

Не съм този за когото ме мислите !

Това ми е първата тема в този форум и нямам портфолио. За сега съм свършил работа само на един човек, трябва да го попитам дали е съгласен да използвам сателитките за портфолио ...

иначе, предлагам оферта

за 25 лв. получавате следното:

- 3 сателитки
- по 2 уникални статии във всяка (200 символа)
- линкване на по 1 дума във всяка статия
- събмит в 10 добри директории (в 10-те се събмитват и трите сателитки)
- събмит в 120 соц. мрежи (3 сателитки всяка в 40 соц. мрежи)
- 15 коментара в блогове (по 5 коментара на сателитка)
- 12 форумни профила (по 4 на сателитка)

Условия за да се възползвате:
- итрейдър над 3
- репутация на 3
- регистрация преди повече от 3 месеца
- кратко мнение относно свършената работа
- разрешение да използвам сателитките за портфолио
 

Горе