Конкурс за: тениски Dariza

Здравейте. Бих искала и аз да се включа в конкурса. Нова съм във форума, но се надявам моето предложение да ви допадне.​
 
111.jpg
 
Извинявам се за глупавия въпрос, но не мога да разбера как да прикача картинки? Иска някакъв URL адрес и не иска да ги прикачи от компютърат ми. Моля за помощ. :(
 
Аз такъв бутон качи файл не виждам, но правя следното - Upload - вам си изображението в Imgur, после си копирам линка и го пускам тук като след линка пиша .png или .jpeg
 
Има бутон Качи файл.
После даваш пълен размер, ако искаш.
Благодаря! Открих къде е проблема. Новите потребители нямаме право да качваме файлове 10 дни. Ще се наложи да почакам. :)
 
Аз такъв бутон качи файл не виждам, но правя следното - Upload - вам си изображението в Imgur, после си копирам линка и го пускам тук като след линка пиша .png или .jpeg
Благодаря! Открих къде е проблема. Новите потребители нямаме право да качваме файлове 10 дни. Ще се наложи да почакам. :)
 
Здравейте, очаквах доста повече от конкурса до този момент. Направо съм си разочарован. Ако останат така нещата Мимето печели целия фонд и ще правим с нея някакви тениски. Не знам каква е причината да нямаме предложения от повече участници. Вдигам темата с този коментар. Хубави празници на всички.
 
Аз мислех да се пробвам и аз, но ако условията се променят и целия фонд бъде даден на един участник, това определено ще ме откаже.
 
Кой ще чака 2 месеца да разбере дали печели измежду 20-30 човека :d за мен е абсурдно. Конкурса трябва да е макс 2 седмици, иначе няма смисъл. Има достатъчно качествени дизайнери, които биха се справили в срок...
 
@slavchev eто сега има по - малко от 2 седмици. Подведох се по това, че видях друг/и конкурси във форума с 1,2,3 място, срокове и счетох, че така се правят, а не следвах себе си! Предишният мина чук. @Websolut aз съм ок давам 225 лева - 1 победител. Но да знам, че ще има качествени предложения в този срок. В този вариант сега... Ако са съгласни тези, които са участвали или как да процедираме...пускам нова дата 225 лева за победителя и да се види за две седмици ще има ли предложения. За мен лично в случая този конкурс е провал и дори искам да пусна нов с две седмици срок и награда за един участник, за да се почне на чисто и да не се гледат всички писания тук. Разбира се до момента предложенията ще участват. Ако има такава опция администратор @Blinky да каже този конкурс да премине в нова тема в нова форма мога да запазя датата и само сменян условието за награда от 225 лева за един победител. Да пусна нова тема и там да се получи и проведе качествено.
 
Май е време да се включат още условия към правилата за конкурсите.
- първоначалните условия да не се променят по-време на конкурса, като дата за край на конкурса и други.

Не може "балъците" да участват и на края да им се сервира че няма да стане работата.
 
Последно редактирано:
Аз мисля, че който е искал да участва е могъл да го направи - има доста време за това! Независимо какъв е срока на конкурса, когато имаш идеи и желание просто действаш :) Друг е въпроса дали има добри предложения.
Дори и да се пусне нов конкурс - ще участвам :) Все пак мисля, че водещото тук е това да творим и да се забавляваме :)
 
Това с разочароването от конкурса си е обидно към нас вече участвалите.

И аз съм разочарован, че трябваше да чакаме 4 месеца вие да се разочаровате и да се опитате а обърнете палачинката, но такова е.

Аз държа конкурса да остане в сегашния му формат, дори нищо да не спечеля. Отделили сме от времето си да участваме по тези правила, не смятам че съм длъжен да приемам някой да се подиграва с труда ми, защото не си е направил сметката като му е било времето.

Ако си бяхте пуснали конкурса да трае две седмици вместо 2 години - предложенията щяха да са в пъти повече.

Съжалявам за тона, но каквото повикало - такова се обадило.
 
Хахахах, какъв тон, какви 5 лева бе хора. Не се взимайте много на сериозно. Остава конкурса, който иска да участва. Палачинки, 4 месеца не знам за какво говориш. Успех на всички. За момента Мимето взима цялата награда. Няма да има такава за 1,2,3 място. Наградата става една, ако искате се сърдете, ако искате не участвайте. Накрая един взима всичко на 1ви Май. Това е тогава.
 
Хахахах, какъв тон, какви 5 лева бе хора. Не се взимайте много на сериозно. Остава конкурса, който иска да участва. Палачинки, 4 месеца не знам за какво говориш. Успех на всички. За момента Мимето взима цялата награда. Няма да има такава за 1,2,3 място. Наградата става една, ако искате се сърдете, ако искате не участвайте. Накрая един взима всичко на 1ви Май. Това е тогава.
За пореден път се убеждавам, че ако нещо не е разписано в договор, нещата хич не се случват. Май Вие сте се взел "много на сериозно", след като си позволявате да променяте правилата в ход на конкурса.
Подведох се по това, че видях друг/и конкурси във форума с 1,2,3 място, срокове и счетох, че така се правят, а не следвах себе си!
И това ли е оправданието? Сега може да питаш, а преди не можеше?
 
За пореден път се убеждавам, че ако нещо не е разписано в договор, нещата хич не се случват. Май Вие сте се взел "много на сериозно", след като си позволявате да променяте правилата в ход на конкурса.

И това ли е оправданието? Сега може да питаш, а преди не можеше?

Всеки да приема както иска нещата. И ДА, бях написал в началото за наградите и условията, както и бях помоли да дадете мнение коментирате. Както и, че ако не коментирате ще приема мълчанието Ви за съгласие. Защо Вие всички тук не си казахте мнението тогава и да се спести това. Един да каже "не не искам 3 награди, нека да е една", "срока защо е толкова дълъг няма да участваме". Ами ок. Научих го по трудния начин и сега да си губим времето и да си пишем тука фермани. Няма да стане. Аз повече няма да коментирам темата. Наградата остава една - 225 лева, конкурса си продължава по план с крайна дата 1 Май. Който иска да участва да го направи. Приветствам предложения за дизайн и въобще няма да обръщам внимание на коментари извън темата и дизайна. Всеки е свободен да си пише каквото иска. Успех и Весели празници на всички. Аз ще се включа на 1.2 Май с решение за победителя.
 
Всеки да приема както иска нещата. И ДА, бях написал в началото за наградите и условията, както и бях помоли да дадете мнение коментирате. Както и, че ако не коментирате ще приема мълчанието Ви за съгласие. Защо Вие всички тук не си казахте мнението тогава и да се спести това. Един да каже "не не искам 3 награди, нека да е една", "срока защо е толкова дълъг няма да участваме". Ами ок. Научих го по трудния начин и сега да си губим времето и да си пишем тука фермани. Няма да стане. Аз повече няма да коментирам темата. Наградата остава една - 225 лева, конкурса си продължава по план с крайна дата 1 Май. Който иска да участва да го направи. Приветствам предложения за дизайн и въобще няма да обръщам внимание на коментари извън темата и дизайна. Всеки е свободен да си пише каквото иска. Успех и Весели празници на всички. Аз ще се включа на 1.2 Май с решение за победителя.
След написаното от автора/което уважавам като негово право/ не съм сигурен дали би подействало стимулиращо и предизвикващо желание за споделяне на нови идеи и предложения. А на мен лично идеята и проекта много ми харесват. За съжаление не мога да съм полезен като дизайнер и очаквах момента в който да се включа адекватно на поканата в първия пост. Много се надявам, да се стигне до приемлив за всички вариант, при който страните да са удовлетворени и всички да имат повод за гордост от направеното.
 

Горе