Конкурс за: тениски Dariza

Дискусията в 'Freelance Jobs & Projects' стартирана от Nikoalek, Март 14, 2019.

1. Nikoalek

Nikoalek Member

Рег.:
    Ян 31, 2019
    Съобщения:
    58
    Харесвания:
    28
    Точки:
    18
    Здравейте, Радвам се, че отново имаме повод да работим заедно и голямо БЛАГОДАРЯ на всички, които се включиха в предишния конкурс за лого. Скоро ще е готов сайта на фондацията и ще Ви поканя да харесате страниците в социалните медии.

Прилагам линк с логото - https://dox.abv.bg/download?id=c349824b32, за да може да го използвате при желание в този конкурс

ОБЯВЯВАМ КОНКУРС за дизайн на тениска!
    Цветове: Каквито и както прецените. Не е нужно да са съобразени с логото!
    НАСОКИ: Важното е тениските да са запомнящи се, ако навеждат на мисъл за дейността ни - добре, НО не е задължително! Търсим уникален и грабващ окото дизайн на самата тениска. Може да е по - дизайнерска, арт и т.н.

1. Може да използвате снимки (дори и с платен лиценз, като задължително дадете линк към източника и цена за лиценз), НО приоритет е вашата креативност. Ако ползвате готови снимки направете нужните допълнения от вас.

2. Може да има само текст, просто представен по - интересен начин (шрифтове, подредба и т.н.)

3. Най - добре ще е да е ваш дизайна (възможно е да се ползват елементи) и да изразите себе си с дизайн и послание. Надявам се да имаме хубави предложения и да направим топ тениски на които всички ще се радват след това :)

Ние сме благотворителна фондация в обществена полза и Дариза ще се превърне в синоним на кауза подкрепяща и подобряваща живота на нас и на всички около нас. Може да вкарате в дизайна послания Дариза - добра кауза, да бъдем добри, причината да бъдеш добър, d (the) reason to be good. Всичко каквото ви хрумне като слоган. НО не държа това да е акцент, освен ако не е вплетено в дизайна по - някакъв интересен грабващ окото начин.

Така, че клоня към дизайни, които ще представят интересни хрумвания и няма да се въртят около логото. Такива с логото на изчистен дизайн имаме разработени вече. Тук целта е да направим тениска която всеки ще харесва и ще иска да има. А ако в допълннеие към това ясно се разбира и за типа на организацията супер. УСПЕХ на всички и благодаря.

НАГРАДА:
    225 ЛЕВА

Начало: 14.03.2019г.
    Край: 01.05.2019г.
    Обявяване на резултатите: До 3 дена след края на конкурса.

На разположение съм при други въпроси и Успех!

ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН

Последно редактирано: Апр 19, 2019
  2. SinisterSmile94

SinisterSmile94 Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2018
    Съобщения:
    108
    Харесвания:
    55
    Точки:
    28
    Самия дизайн на тениската от значение ли е за демото или няма значение?

Nikoalek харесва това.
  3. Nikoalek

Nikoalek Member

Рег.:
    Ян 31, 2019
    Съобщения:
    58
    Харесвания:
    28
    Точки:
    18
    Здравей, няма значение. Все още не сме мислили за типа тениски, нито цветове. Както го виждате вие, и с какъвто тип/дизайн тениска ви харесва да си изобразите идеята.

SinisterSmile94 харесва това.
  4. DreamDevise

DreamDevise Active Member

Рег.:
    Ян 22, 2012
    Съобщения:
    448
    Харесвания:
    118
    Точки:
    43
    ...

Последно редактирано: Март 18, 2019
    ZENITH и D.D. харесват това.
  5. M.A.G.E.

M.A.G.E. Member

Рег.:
    Окт 11, 2018
    Съобщения:
    47
    Харесвания:
    89
    Точки:
    18

Последно редактирано: Март 16, 2019
    Mimmeto, sstankov и D.D. харесват това.
  6. SAM_

SAM_ New Member

Рег.:
    Май 22, 2018
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    2
    Точки:
    3

Последно редактирано: Март 14, 2019
    Dafa Web и sstankov харесват това.
  7. petya77

petya77 Well-Known Member

Рег.:
    Март 29, 2010
    Съобщения:
    1,215
    Харесвания:
    563
    Точки:
    113
    Професия:
    Front End Developer
    Място:
    International
    Надписът е съобразен с логото като негово продължение.

sstankov харесва това.
  8. Dimbland

Dimbland Active Member

Рег.:
    Март 16, 2018
    Съобщения:
    77
    Харесвания:
    120
    Точки:
    33

Последно редактирано: Март 20, 2019
  9. Nikoalek

Nikoalek Member

Рег.:
    Ян 31, 2019
    Съобщения:
    58
    Харесвания:
    28
    Точки:
    18
    Здравейте, малко уточнение след първите варианти: Иска ми се да видя повече ваши дизайни и по - интересни предложения. Това с логото съм го разработвал аз в много варианти и е Ок. Ясно е, че може да ползваме логото Дариза с продължение добра кауза, бъди добър и т.н. на изчистен дизайн и ще правим такава тениска, но пускам конкурса за по - интересен дизайн от вас.

Търся някакъв интересeн творчески дизайн, който може да има елемент напомнящ за дарителство НО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Просто се абстрахираме от логото и правим нещо уникално, което да искате да си купите и най - вече щом го видите да ви направи впечатление. А логото със слоган може да го сложим на всякакви интересни места. АКЦЕНТ ДА Е ДИЗАЙНА

1. Може да използвате снимки (дори и с платен лиценз), НО приоритет е вашата креативност. 2. Може да има само текст, просто представен по - интересен начин (шрифтове, подредба и т.н.)
    3. Най - добре ще е да е ваш дизайна (възможно е да се ползват елементи) и да изразите себе си с дизайн и послание. Надявам се да имаме хубави предложения и да направим топ тениски на които всички ще се радват след това :)

petya77 харесва това.
  10. Loramixailowa

Loramixailowa New Member

Рег.:
    Март 15, 2019
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
  11. NovaPS

NovaPS Active Member

Рег.:
    Апр 14, 2009
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    114
    Точки:
    43
    Този ПОСТ се продава, за повече информация на ЛС :D

12. DreamDevise

Рег.:
    Ян 22, 2012
    Съобщения:
    448
    Харесвания:
    118
    Точки:
    43
    Авторът никаде не е упоменал, че може да се използват готови картинки от чичо гошо.
    Ако може работата става лесна.
    Айде да не коментирам, но не е честно, тука има хора които се мъчат да нарисуват нещо уникално, па макар и малко нескопосано.

ПС:
    Добра практика за напред ще е, клентът да напише в заданието дали разрешава използването на стокови графики или иска нещо уникално. И да има в предвид, че второто струва пари.

Nikoalek харесва това.
  13. NovaPS

NovaPS Active Member

Рег.:
    Апр 14, 2009
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    114
    Точки:
    43

Рисувай си ве, художник, хайде наистина да не коментираш, че като ти гледам коментарите по конкурсите все нещо ревеш.

Котака е със свободен лиценз за ползване и НЕ СТРУВА ПАРИ. Образовай са малко на тая тема, че гледам рисуването те изнервя, ще си помогнеш.

14. Nikoalek

Nikoalek Member

Рег.:
    Ян 31, 2019
    Съобщения:
    58
    Харесвания:
    28
    Точки:
    18
    Здравейте, моля да не превръщаме темата в спор и да има хубава творческа атмосфера.

1. Може да има варианти със свободен лиценз и с платен лиценз не е проблем НО очаквам да изразите себе си и да направите допълнения по дизайна вие. Пример: И аз бях свалил една готова панда, дърво, панделка и други неща и си играх с дизайни, но вкарвах мои идеи и штрихи там.

2. ПО - ВАЖНО правя конкурса, за да се възползвам от креативността на хората тук. Няма да отхвърля предложения с готов дизайн и не е сигурно, че такова няма да спечели, но давам ПРИОРИТЕТ на труда и на вашите способности. Прилагам идея на stoineff от предишния конкурс, която би станала хубаво!
    Също така ето примерна от друга фондация с кощто съм работил и текста е представен по - интересно по - някакъв начин. Може да направите всякакви варианти с или без снимки. С ваши хрумвания или просто интересни шрифтове и текст. Това е идеята на конкурса да се възползвам от вашата креативност и най - добрите да победят. На линия съм при въпроси. Успех.

15. NovaPS

NovaPS Active Member

Рег.:
    Апр 14, 2009
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    114
    Точки:
    43
    Респект за това, с което си се захванал.

Добре е да уточниш дали тези тениски ще се продават, подаряват и т.н
    Насоките ти са по скоро объркващи.
    1-ви Пост "прикачам логото"
    2-ри Пост "ама не е необходимо да го ползвате, нека да е нещо забавно и закачливо (снимката на ДАБ ЕДНОРОГА)
    3-ти Пост "нека все пак има сърца, любов и надежда"

Получава се едно прескачане от тема в тема, което губи времето дори и на "крадците" като мен.

DreamDevise харесва това.
  16. DreamDevise

Рег.:
    Ян 22, 2012
    Съобщения:
    448
    Харесвания:
    118
    Точки:
    43
    Виж сега ман не търся конфронтация, но тарикатите стават много затова не се здържам да коментирам. Изнервен май си ти и четеш между редовете, писах че уникалните работи струват пари, не фрее графиките.
    И че не е лоша идея да се упомене в началото на даден конкурс, разрешават ли се фрее графики, платени стокови и други. За да няма спорове кой от къде ...

17. Nikoalek

Nikoalek Member

Рег.:
    Ян 31, 2019
    Съобщения:
    58
    Харесвания:
    28
    Точки:
    18
    Здравей, коригирал съм доколкото мога адекватно в този ранен съботен час коментарите си хронологично в темата. Съгласен съм с препоръката ти и точно това направих още преди да си написал коментара. Тениските ще се продават и ще се подаряват.

И да доуточня още малко като съм се хванал да пиша. По твоите 3 точки, които не са точни извадки от моите думи.
    1. "Прилагам линк с логото, за да може да го използвате при желание в този конкурс." При желание е ключовото тук и е написано от самото начало. Ясно е, че логото може да присъства в тениската.
    2. Може да вкарате логото с послания Дариза добра кауза, да бъдем добри......НО не държа това да е акцент, освен ако не е вплетено в дизайна по - някакъв интересен грабващ окото начин.
    3. Никъде не съм използвал думите "забавно и закачливо", "нека все пак има сърца, любов и надежда."

УТОЧНЕНИЕТО тук е, че имате свобода да правите по твоите думи "забавни и закачливи" котки платени или не, да ползвате логото, както прецените или да си правите ваш дизайн. Абсолютно имате свобода да работите и да изразите себе си.

И МНОГО ВАЖНО: ПО – НИКАКЪВ, ама по никакъв начин не държа на сърца. Просто така се е случил в тези дизайни, които съм споделил, а те са, за да покажа креативността на stoineff, и,че това е едната опция, която търся да направите нещо вие. 2-то, че може да ползвате само текст с логото и послание, но да е по - интересен начин представен (уточнявам, че тази тениска с текст и сърце на HolidayH не ми е критерии и дори не ми допада, просто визуализирам идеята да позлвате лого и послание по - интересен начин). Не изчистен вариант на лого с текст каквито сме изработили и ние.

18. NovaPS

NovaPS Active Member

Рег.:
    Апр 14, 2009
    Съобщения:
    557
    Харесвания:
    114
    Точки:
    43
    Последно ще отговоря, автора ако иска да ми докладва мненията за да ги изтрият

Никак даже не ми е изнервено, това, че ще се ползва готов елемент, не значи, че резултата няма да е уникален.
    Не виждам причина клиента да уточнява тези неща, стига дизайнерът да ползва само лицензирани(или с отворен лиценз) елементи, за да няма последствия за клиента.

Аз извадки на думи не съм правил, просто правя асоциация с нещата които даваш за пример.
    И да, ДАБ еднорога беше забавен и закачлив, виждам че вече си го премахнал, което означава, че и "котката на раздора" не се вписва в конкурса. :)

Айде успех на участниците.

19. SinisterSmile94

SinisterSmile94 Active Member

Рег.:
    Авг 15, 2018
    Съобщения:
    108
    Харесвания:
    55
    Точки:
    28

Ще се постарая още 1-2 предложения да дам до края на срока.

cross, Mimmeto и Nikoalek харесват това.
  20. Mimmeto

Mimmeto Member

Рег.:
    Дек 5, 2016
    Съобщения:
    52
    Харесвания:
    49
    Точки:
    18

Dafa Web харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice