това са пълни глупости

poppy76bg

New Member
всичко това е пълна измишльотина. абе като сте толкова начетени дайте доказателства, че се печели от програми, плащат ти да цъкаш. хора, това са скам програми, и аз цъкъам на подобни програми, ама дисега нищо не са ми платили. защо се заблуждавате. от лятото насам не съм получавал парички от подбни цъкания. моля ви, слезте на земята.
 
Сумати народ си показаха чековете...
А и не говорим за програми, в които ти цъкаш насам натам. Почете малко повече и ще разбереш за какво става дума.
 
преди да пиша, съм чел

преди да поствам, съм чел.проверявал съм и в гугъл и яху търсачките. проверени ли са такива подобни програми. в тези програми има ботове, а тези ботове са подобни на монетата ези-тура. в тези програми има много наивници и балъци. ако има програми, от които се печели, дай ми няколко линка и аз ще опитам и ще ти кажа дали съм спечелил. дай информация от кои програми се печели и от кои не. ще съм ти много благодарен !!!
 
Има доста проверени програми. Нека колегите да споделят, защото лично аз с aff не се занимавам, но за adsense (ppc) мога да гарантирам че изпращат чекове :)
 
По-добре да отидеш да работиш на автомивка,строеж или на някое друго и сигурно място :wink:

И все пак попрочети форума занимавай се малко и ще говорим пак.
Ако ли не поне ще си упражниш английския,което никога не е излишно :idea:
 
Защо ли този "потребител" ми напомня много на един наскоро прогонен, който по неизвестни причини се регваше тук винаги със име и цифри? Колко ми напомня и се смея с глас в момента.
Един съвет и уточнение: Като проверяваш и четеш усмисляй прочетеното, никой не говори за "цъкни ме тук" програми. Успех в "правенето на пари онлайн"
 
@stiflar, първо помисли добре преди да изстрелваш такива обвинения към човека.
 
poppy76bg каза:
всичко това е пълна измишльотина. абе като сте толкова начетени дайте доказателства, че се печели от програми, плащат ти да цъкаш. хора, това са скам програми, и аз цъкъам на подобни програми, ама дисега нищо не са ми платили. защо се заблуждавате. от лятото насам не съм получавал парички от подбни цъкания. моля ви, слезте на земята.

В БГ има милионери от Интернет Бизнес. Само не искай поименен списък и снимки :)
 
E-Business каза:
poppy76bg каза:
всичко това е пълна измишльотина. абе като сте толкова начетени дайте доказателства, че се печели от програми, плащат ти да цъкаш. хора, това са скам програми, и аз цъкъам на подобни програми, ама дисега нищо не са ми платили. защо се заблуждавате. от лятото насам не съм получавал парички от подбни цъкания. моля ви, слезте на земята.

на 100% съм сигурен че в интернет бизнеса има печалба ,просто трябва да си по опорит и да знаеш как да го направиш.. :wink:
 
coolice каза:
само с безмозъчно цъкане няма да стане трябва и акъл :)
Да и в този ред на мисли искам да дам този линк: Top 20 Internet Millionaires Under 30 ! - И те са били нубита някога. Но сега са гурутата на интернет. :wink: Всеки тук има реална възможност да стане милионер от интернет - но си трябва малко време за да се адаприраш към средата на Web-а. Даже съм сигурен че след по малко от 5 години -тук ще има поне 3-4 интернет милионера. Дано на не забравят за форума ни. :) :wink:

Къспет и Успехи, бъдете милионери. :wink:
 
Ами трябва да прочетеш някоя от книгите на Киосаки Rich Dad Poor Dad напрмер като си доидеш в бг задължително потърси някоя куписи я и я прочети ще ти помогне много за само контрола на харченето :)
 
coolice каза:
Ами трябва да прочетеш някоя от книгите на Киосаки Rich Dad Poor Dad напрмер като си доидеш в бг задължително потърси някоя куписи я и я прочети ще ти помогне много за само контрола на харченето :)


Аз се бия през ръцете. Евтино е, а и ефективно. :lol:

По темата - цък, цък, та пръц. Приятел бутал си се между шамарите и сега се опитваш да предпазиш нас. No 10x.
 

Горе