три сайта: директория, игри и смартфони

От: От: Re: три сайта: директория, игри и смартфони

... pederasi
 
Последно редактирано:
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Проблема е че доста отдавна пазара на сайтове се поорегулира, не е като едно време пускаш някакво прилично сайтче с 50 унита и хоп стоянката е гарантирана. В тази стегнация и гошо-резачки се търсят само сайтове които печелят или най-малкото са без грам проблеми и добре оптимизирани, един вид - на едно бутване и хоп да почнат да печелят :wink:
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Явно си решил на ЛС-та да не отговаряш... така че може би затова не си забелязал, че има интерес.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Явно си решил на ЛС-та да не отговаряш... така че може би затова не си забелязал, че има интерес.


напротив отговарям, стига да е написано както трябва и да имам какво да отговоря :)
какво да отговоря на твоето лс - дай ми пример какво очакваш да му отговоря?

Понеже никой не каза давай, си поиграх един час, обезопасих го , преместих го изчистих го и пуснах заявка на гогле да махне забраната.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Питах те колко му искаш, кое не му е както трябва?
Както се вижда имаш някаква идея за колко би ги продал... е да го беше казал :).
Както и да е, минало свършено... лошото е че на спам темите обръщаш повече внамание и си по изчерпателен :D
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Питах те колко му искаш, кое не му е както трябва?
Както се вижда имаш някаква идея за колко би ги продал... е да го беше казал :).
Както и да е, минало свършено... лошото е че на спам темите обръщаш повече внамание и си по изчерпателен :D


Да защото там го правя с кеф :)
а тук с нежелание.
А ако знаех колко да им искам щях да напиша в темата.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

Първият сайт ми го засича антивирусната, не знам може проблема да е в нея.
 
От: три сайта: директория, игри и смартфони

................
 
Последно редактирано:
От: три сайта: директория, игри и смартфони

:/ .... .
 
Последно редактирано:

Горе