трябва ми програмист

От: трябва ми програмист

Програмисти, колкото щеш! На теб за какво ти трябва? Изграждане от нулата, промени по дизайна, кода ?!?
 
От: трябва ми програмист

За лаф баце, за лаф. :D

Програмисти, колкото щеш! На теб за какво ти трябва? Изграждане от нулата, промени по дизайна, кода ?!?
 
От: трябва ми програмист

трябва ми програмист читав за уебсайт.пишета на лично

Как очакваш програмист да ти отговори, че и читав при положение че "обявата" ти е написана изключително неграмотно и некачествено. Аман от обяви в които пише точно едно изречение и то е "за повече информация ЛС" или "пишете на лично" ... Как очаквате някой да ви пише въобще като не давате никаква информация... или пък си мислите че ако кажете трябва ми за това и това да направи еди какво си по еди какъв си сайт, ще ви откраднат идеите ли. Ми аз мога да ви пиша на лично и после пак да ви открадна идеята, замисляте ли се за това?! Просто се учудам с всеки изминал ден на българския гений.
 
От: трябва ми програмист

никола скъсвай на некъде батка.ясно съм написал че ми трябва програмист а не критик. явно не се слагаш в категорията читави и подскачаш нещо.какво не откривам топлата вода или ти какво си мислиш. намерих който ми трябваше вече.ключ
 
От: трябва ми програмист

обявата НЕ е читава, следователно комуникацията с теб ще бъде трудна
и от тук може да се предположи, че добър програмист няма да се свърже с теб (защото ако е добър ще има работа в изобилие и ще си цени времето - а времето прекарано с теб ще е загубено)
 
От: трябва ми програмист

Въпрос: Според теб при така формулирана обява, при която всеки програмист ще трябва да изгуби още време, за да разбере допълнително за какво иде реч, кой би ти писал:

А) Добър(читав) програмист, който си има работа, клиенти и като цяло няма време за губене.
Б) Умрял от глад ученик на 15, който е открил чудото на Wordpress/OpenCart и т.н.
 
От: трябва ми програмист

малките хапливи пирани се разълнуваха нещо.администраторе ключ
 

Горе