търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страници

v.valcheva

Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

предлагаме Ви следната възможност
сайт за генериране на харесвания на вашите страници.
важно е да имате други фб страници, в които да публикуванте линкове , или въобще някъде от където да докарвате трафик
сайте се състой от следното
административен панел в който
добавяте

Заглавие на вашата публикация
Описания на вашата публикация
линк към публикацията
линк към фб страницата Ви
избор на език за сега БГ или ЕН

след като въведете въпросните данни се генерира урл , след публикуването на въпросното урл на вашата фб страница, всички потребители минали през нея има възможност да харесат фб страницата която сте задали по горе
от около 20 дни усшено публикуване в около 20 фб страници и няма наказания като разбира се не прекаляваме с харесванията не се препоръчва да се правят хиляди харесвания на една и съща страница в рамките на ден

може да следите колко импресии е генерирал вашият линк в контролния Ви панел!

пак казвам скрипта е още бета ще сме благодарни ако го тествате и споделите мнение и идей които можем да добавим евентуално в бъдеще


Скрипта ще се пусне безплатно за сега единствената такса ако може така да се нарече е че на всеки 5 импресии има 1 импресия на наша фб страница

в момента се разработва добавка в комбинация с плъгин за wordpress която ще направи възможно да добавяте вашите публикации директно във ФБ през въпросния скрипт така ще се автиматизира процеса на 100%

сайта е http://superqko.com

ако имате въпроси може да ни пишете на info(att) superqko.com
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

може ли да го пробвам ?
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

може ли да го пробвам ?
Така като гледам се регистрираш и пробваш, нали v.valcheva.
Сега се регнах, ще тествам и ще върна фийдбек.

Успешна седмица!
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

да регистрациите са отворени
като цяло замисъла е да се комбинира със плъгина na Next Scripts: Social Networks Auto Poster Options
трябва да допишат още няколко неща по скрипта ни и ще стане възможно , по този начин ще може да публикувате автоматично всички ваши постове директно във фб ползвайки като линк този от скрипта ни
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Набързо:
1. Не ми дава да добавя изображение
2. Узер, който не е фен, когато последва линка дава грешка 400 Bad Request (но се добавя в фб страницата)
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

изображението трябва да е линк към файл
какво имаш предвид че дава 400 bad request можеш ли да пратиш на лично или на емайла номера на поста за да погледнат колегите

п.с проблем с днс сървъра на домейна малко по късно ще е решен , това е причината за грешките
 
Последно редактирано:
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Само една страница - малко е! Аз имам скрипт за 2 страници, ако бяха за 4 щеше да е друго!
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

когато се опитам да изтрия link страницата ме води към следния URL:


когато се опитам да публикувам снимка вместо изображение на снимката излиза малък прозорец в които пише натиснете ОК за да продължите /това на мястото на снимката / а като натиснеш върху линка редиректва протребителя към вашия сайт на него има натпис натиснете ОК за да продължите - следкато натиснете ок несе получава нищо !
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

коригирахме редиректа към стария домейн
при добавяне на снимка ползвате урл към снимката
при добавяне във ФБ страницата трябва да се появи избор между 2 сними тази с бутона и тази която сте добавили
когато някой кликне на линка го праща на страница която уж има бутон да потвърди за да продължи към сайта ако човека не харесва все още страницата ВИ и кликне на бутона ще хареса страницата Ви и ще го редиректне към линка който сте задали със статията
в момента качвам клипче в youtube което ще сложа в сайта за да може да видите стъпка по стъпка какво се прави
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Пробвах го - по много лесен и интуитивен начин е направен! По-лесно e от това да променяш htm и js файлове, но да спомена един проблем - след добавянето на едва 170 фена, на феновете им излиза съобщение(най-отгоре), което ще се опитам да перифразирам: този линк може е спам и такъв ли според Вас ... и там има два бутона: 1.спан;2.не е (нещо подобно)

И по едно време, като исках да пусна пак линка, фб ме караше да пиша код от картинка, за публикувам линка(само от този домейн ми го искаше) и спрях ...
 
Последно редактирано:
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

домейна е много нов
това е причината , ще се опитаме да фикснем проблема , като цяло не ни се е появявало това още на нас . което е странно
в момента публикува автоматично в 10 фб страници през плъгин на wordpress но пък и не генерираме много трафик , ще видим какво може да се измисли ако това продължи да се показва

при нас пускаме линка както автоматично така и ръчно не се е случило да иска да въвеждаме код от картинка
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Пробвах го - по много лесен и интуитивен начин е направен! По-лесно от това да променяш htm и js файлове, но да спомена един проблем - след добавянето на едва 170 фена, на фенове има излиза съобщение(най-отгоре), което ще се опитам да перифразирам: този линк може е спам и такъв ли според Вас ... и там има два бутона: 1.спан;2.не е (нещо подобно)

И по едно време, като исках да пусна пак линка, фб ме караше да пиша код от картинка, за публикувам линка(само от този домейн ми го искаше) и спрях ...

Приел те е за автоматичен спамер и се е задействала защитата.
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

да но защо е при него , над 1000 постнати линка и още се добавят :) и нямаме подобни проблеми.

също така част от линковете правят по над 700 клика също няма подобни проблеми
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Можеш ли да разбереш алгоритъма на софтуер от голяма корпорация?
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

беше риторичен въпрос :)
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

виждам доста регистрирани и пускащи линкове :) , а малко коментари
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Пробвах да набера малко почитатели на моя ФБ страница ама никакъв ефект пак хората чукат на поста ми. Има ли причина за това?
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

преди всичко трябва и да кликат на бутон Ок за да ти се добавят почитатели
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

И аз се регистрирах и после ще кажа резултата
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Da saglasen Sam s klikaneto na ok ! Lichno az kliknah ot dva razlichni profila na priqteli da vidq Dane bi problema da e v moq televizor predi da pisha 4e moje bi ima nqkakav problem
 

Горе