търси се php програмимст за офис в софия

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
Нуждаем се от човек отговарящ на следните изисквания

- Codeigniter
- Self-starter who can move forward with a project and work with minimal supervision
- 2+ year experience in developing web applications
- OOP Programming
- Experience with REST/SOAP APIs
- Strong knowledge in MySQL
- Strong knowledge in JavaScript, HTML and CSS;
- Well aware of MVC and other standard design patterns


работа в офис в центъра на София, заплата ~1500лв месечно чисто ( опция за повишаване с времето )

може да ми пишете на лично или на georgi (At) freakmediagroup.com
 
Последно редактирано:
От: търси се php програмимст за офис в софия

Програмист, дизайнер или човек за всичко? :)

кой както го разбира :) , какво търсим , колко плащаме е обявено , ако не те кефи :) здраве
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

В София 1500 заплата за тези изисквания? Аз колега си мислех,че във Варна сме зле....
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

Абе не че нещо ама как да си Codeigniter guru с 2+ year experience in developing web applications.
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

такива в пловдив почват на 3 бона чисти, в софия не знам трябва да се хранят с кремвирши да им стигат парите тия гурута :)
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

Малко са смешни паричките :). Пусни нещо от сорта на 3500 4000...
 
Кой пък от всички в темата взима по 4000лв заплата и още повече, КОЙ ДАВА такава заплата, че сте се разлаяли по форумите?
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

Много хора зимат по толкова, че и доста повече.
 
От: Re: търси се php програмимст за офис в софия

Кой пък от всички в темата взима по 4000лв заплата и още повече, КОЙ ДАВА такава заплата, че сте се разлаяли по форумите?


Остави брат :) те хора ми пишат, аз мога давам толкова за стартова, който може да дава повече нека да дава да ходят при него, има търсене и предлагане, описах приблизително какво търся и каква е стартовата заплата точно за да избегна простотии в темата,ама форума е станал нямам думи

Благодаря на тези които ми писаха на лични и на майла, има и обява в сайтовете за обяви до седмица ще се свържа с хората за да обсъдим нещата , обявата си е активна
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

Има ли вариант за дистанционна работа или държите на офис работа в София?
 
От: търси се php програмимст за офис в софия

(Нещо се публикува по-рано...)

Аз искам да попитам върху какъв тип проект/и се работи.

Абе не че нещо ама как да си Codeigniter guru с 2+ year experience in developing web applications.

Аз съм имам около 3 години опит с codeingiter :)
 

Горе