търси си допълнителни доходи

Здравейте. Имам си работа, но знаете - парите все не стигат. На 24 години съм. От Нова Загора, но учението ме доведе тук във Варна. Имам интерес към сайтове и такива неща, но просто никога не ми е оставало време да се занимавам постоянно с тези неща. Търси си работа от която да изкарвам 200 - 300 лева на месец. Мога да отделям около 3 часа на ден. Може и повече. Ако на някой му трябва човек който да му помага. Няма значение от работата. Каквото му кажете това ще правя. АКо е нещо непознато за мен отначало трябва да ми се покаже и след това сам ще умея да го правя. Бързо се уча и ще ми бъде интересно. Очаквам отговори в темата. Английският го поназнайвам долу - горе.

Поздрави, Христов.
 
От: търси си допълнителни доходи

Отиди да питаш в Ардес до Габровски, често търсят стажанти за продавачи. Изискванията им не са високи, заплащането и часовете съответстват на това, което си посочил. Търсят основно студенти, решили да доработят някой лев.

ПП. Не знам дали още търсят човек, но поне 2 пъти в годината позицията се овакантява.
 
От: търси си допълнителни доходи

Благодаря. Но аз все пак си имам работа. Просто искам от вкъщи нещо допълнително да изкарвам. Дори и 200 лева да си докарвам допълнително, много добре ще се отрази на бюджета.
 
От: търси си допълнителни доходи

Виждал съм хора които добавят обяви срещу заплащане в olx, bazar и други такива сайтове. Става въпрос за доста обяви. Има хора които пишат или пренаписват статии. Има такива които пишат коментари по форуми, социалки и други такива. Има опции за по 200-300 лева, че и повече на месец.
 
От: търси си допълнителни доходи

Така както си го написал - ще правя каквото кажете, е много тъпо. Изброй какви умения имаш, с какво си се занимавал, предлагаш първоначално някакви демо услуги и като събереш малко добри отзиви, хората сами ще те търсят. Така дайте работа за 200 лв. не става :)
 
От: търси си допълнителни доходи

Много дълъг път ще трябва да се измине, за да се стигне до тия 200-300 лева или просто при мен не се получава :)
 
От: търси си допълнителни доходи

Как се публикува статия? При мен не става нещо
 
От: търси си допълнителни доходи

Пари от интернет трудно се вадят първо научи английски на високо ниво
 
От: търси си допълнителни доходи

Изобщо не е трудно, просто сам човек не може да прави всичко, за това трябва да се подбере екип ;)
 
От: търси си допълнителни доходи

Не е толкова трудно и не е нужен перфектен английски. Може да се изкарват и без английски, но е хубаво да се знае поне на някакво средно ниво. Както magnit каза, прегледай Freelance Jobs & Projects и виж дали нещо ще ти хареса. Ще ти пусна и ЛС
 
От: търси си допълнителни доходи

Много дълъг път ще трябва да се измине, за да се стигне до тия 200-300 лева или просто при мен не се получава :)

Че, ако целта ти е 200-300 лв. по-добре се откажи. Пък и тук 50 % не искарват толкова :lol: , така че по-спокойно
 
От: От: търси си допълнителни доходи

Че, ако целта ти е 200-300 лв. по-добре се откажи. Пък и тук 50 % не искарват толкова :lol: , така че по-спокойно

Това е целта ми? Не виждам нищо смешно?
 
От: От: търси си допълнителни доходи

Това е целта ми? Не виждам нищо смешно?

Не е смешно трагично е, обърках емотиконката. По темата, стани Уеб дизайнер по 1 поръчка на седмица 50 лева, 4x50 = 200 лева на месец и си в играта :)
 
От: От: От: търси си допълнителни доходи

Не е смешно трагично е, обърках емотиконката. По темата, стани Уеб дизайнер по 1 поръчка на седмица 50 лева, 4x50 = 200 лева на месец и си в играта :)

Работя на две места, може би съм преценил, че тези 200 лева, ме оправят?
 
От: търси си допълнителни доходи

Здравей,

скоро ще пускаме регионални сайтове за стара и нова загора и ще ни трябва регионален кореспондент. Можеш ли да пишеш статии?
 
От: търси си допълнителни доходи

Харесва ми да пиша за спорт - предимно футбол. Обожавам да го гледам, както и да пиша за него. Мога да пиша прогнози за мачове, анализи. Мога да пиша за туризъм. Мога да пиша за автомобили ( втората ми страст ).
Ако някой иска мога да му прати текст с анализа след някой мач. Да види за какво става въпрос просто. Ако има желаещи разбира се.

@ILK92 - писах ти. Чакам отговора ти
 
От: търси си допълнителни доходи

Какво и докога ще учиш? по специалността ли работиш в момента?
Сферата за която се обучаваш търпи ли постоянно развитие?

Бих ти препоръчал да инвестираш поне година в нещо сериозно в ИТ сферата. След това те очаква само възход (не само откъм заплащане!).
 
От: търси си допълнителни доходи

Със горе-долу английски си за никъде във чуждите фрииленс сайтове, най-добре нещо българско търси. За механична/техническа работа по фрииленс сайтовете ще се състезаваш със машини, аз преди няколко години бях наел един за механична работа, списък със хиляди сайтове да отваря и да прави екселска таблица, мене би ми отнело месец сигурно да я свърша, тоя я свърши за ден и цената беше смешна. Състезаваш се със много талантливи, но ниско платени хора от бедни държави (със перфектен английски).

Относно футболните прогнози, въобще не съм наясно с пазара, ама въобще няма да се учудя топ писателите в спортал примерно да взимат по 300 лева.

Реално, да си докарваш дребен доход не е непременно по-лесно от голям доход, може и обратното да е, все пак повечето хора (на световен мащаб) търсят дребни доходи, което прави тази цел най-конкурентна.

Според мен, инвестирай тези три часа или във научаване на ново умение (програмиране) или във нещо с повече бизнес насока (вместо платен труд), след 2-3 години със сигурност ще си много по-напред така, а времето така и така ще мине.

Че, ако целта ти е 200-300 лв. по-добре се откажи. Пък и тук 50 % не искарват толкова , така че по-спокойно

Със сигурност. Доста повече от 50% от хората интересуващи се от 'доход от интернет' не изкарват нищо, а доста повече от 50% от тези който изкарват правят по доста над 200 лв/месец :) Закона на Парето си важи с пълна сила. Да имаш нисък, но все пак значителен доход (200-300) е най-трудната за постигане цел в интернет маркетинга, което я прави безмислена. Човека пита за работа де, не за бизнес...
 
Последно редактирано:

Горе