търсят се програмисти от Пловдив и региона

wmdeals

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!
Обръщам се изключително към закъсалите в кризата компютърни гении! Моля тези, които са напред с матрияла, да не се засягат лично, тъй като тази оферта не се отнася за тях.

Във връзка с подписването на тлъст догоовор с руска финансова институция, фирма "Факс-Сервиз", съвместно с IT-партньорите си от "ИнтелСис" ЕООД-Пловдив(Студио "ИРИС") набират на постоянна работа web-програмисти от Пловдив и региона.
Кандидатурите ще се разглеждат другия месец, като на (почти)всички кандидати ще бъде предоставена възможността да се явят на събеседване.
Паспортни данни не са необходими - само кратко CV в произволна форма.
Няма ограничение за пол и възраст - съществените ограничения са описани най-долу.

Предимства при разглеждане на кандидатурите:
1. руски език("я очен харашо" не се брои)
2. оригинално мислене - наличие на ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ проекти в трудовата биография - нещо, което никой друг не е правил или поне не е постигнал същия резултат
3. опит в интегриране на платежни системи
4. НММ3 или футболен фен(дългогодишното ни основно занятие в почивните дни)

Фатални недостатъци, водещи до уволнение:
1. БГ-комбинация "Мързел + Мания за Величие" ("аз CSS не пиша!", "аз JavaScript не уважавам!", "аз не съм учил 4 години, за да кликам в 1ps.ru по 5 часа на ден!")
2. завистливост ("шефа прибрал на руснаците 1 вагон пари, а аз тука се моря за някви си 200/300/500 лева")
3. лакомия ("няма да почна работа, докато не ми кажете твърда заплата!") - "не питай какво ще ти плати шефа, а питай какво ти ще напишеш за него!"/Дж. Кенеди/
4. нервозност, припряност, "вътрешни гласове" - сериозно преимущество ще имат хора с уравновесен характер, за които работата не е бойно поле или състезателна писта

Одобрените кандидати, след като мине пробния месец, ще могат да разчитат на стабилна работа, адекватно възнаграждение, (почти)плаващо работно време и всички други приятни на програмиста дреболии - чипсове, бира, нощни дежурства, (неплатени)отпуски по болест, махмурлук, творческа депресия и т.н...

За контакти - wmdeals.ru (e-mail, ICQ, WMKeeper)
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Тоест търсите слабо образовани в програмирането хора, но с достатъчни познания да правят разни неща, към които нямате никакво уважение и ще експлоатирате (не се знае дали само в началото), ще третирате като маймуни и ще им давате малко пари.


Успех!
Знам, че има такива.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Ако някой притежава изброените качества, сигурно отдавна си е намерил добра работа.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

че и руски език ... от къде ще го знаят програмистите ми е чудно ...
май тази обява специално за конкретен човек писана :)
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

че и руски език ... от къде ще го знаят програмистите ми е чудно ...
май тази обява специално за конкретен човек писана :)

Ех, колеги, кво да ви кажа - чак ме напуши смях, като прочетох някои от коментарите:
radev, стилът ти на изложение издава сериозните проблеми в бизнеса, които имаш (взаимно неуважение на клиента към "програмисткия ти труд" и на "програмиста" към капризния "чувал с пари"), но в моя случай аз няма как да не уважавам труда на програмистите, като се има предвид, че и аз съм такъв + сумите, които фигурират в договорите ни с руските партньори.
Да са живи и здрави нашите клиенти, които дори по време на криза дават "луди пари" (да ме прощава за копирайта сър Апостол Апостолов, на когото съм голям фен) за програмни продукти и реклама.

adi, напълно прав си, явно съм прекалил с изискванията, като се замисля - наистина, откъде един ОПИТЕН ПРОГРАМИСТ може да знае чужди езици, след като единствения учебник, който ползва е "Windows XP за начинаещи"(в превод на български език), а търсенето на решение на "закучени" проблеми по чуждите IT-форуми е нещото, с което си губят времето единствено баламите :)
 
Последно редактирано:
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

я могу говорить на русском язьiке , но к сожалению не могу програмировать.

П.П. това последното "програмировать" май май не е много верно :D
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

абе пише се с двойно "М" на руски няма проблеми - ето ти линк към наръчник по който аз на младини научих HTML за 2 часа - дано ти помогне (добри хора са го качили на сайта ми навремето)
Кратко ръководство по HTML за начинаещи
(най-долу)
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

"я могу говорить на русском язьiке" звучи малко като "я могу жарить картошку на сковородке" :)
Улеснявай. "Я говорю по-русски" и това е.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Стига сте се подигравали с офертата на човека. На мен лично ми харесат критериите и мисля да се кандидатирам. Само се надявам при събеседването да няма идиотски въпросници от типа "еди-коя-си функция какво прави" след като същото може да се направи по поне още един алтернативен неусложняващ скрипта начин.

П.П.:
Навремето учих руски и дори бях много добър по езика. Спрямо популярния английски руският е къде по-труден за учене. Е, за съжаление с времето съм позабравил руския език, но нищо.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Отдава не бях виждал толкова смислена и подредена обява. Изключително добре таргетирана, авторът изглежда да има и добър маркетингов нюх :)

Много привлекателна оферта, при други обстоятелства дори бих проявил интерес..
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Ок от региона съм, и в момента си нямам работа.
В обявата липсва едно много важно условие - на какво ще се пише? Java, PHP, .NET или други езици/платформи.
CSS и за 5 бона няма да пиша... За JS - мога да помисля
Заплата - разбира се, че се договаря предварително - под 1.2 к начална няма смисъл...
Кои са тези хора с " ИЗКЛЮЧИТЕЛНИ проекти в трудовата биография" дето ще се съгласят на Вашата оферта?
Какви са тези "приятни нощни дежурства"?

От поста Ви си правя заключението, че сте поредната малки фирма, която си търси маймуни с трици...
Мда будали има навсякъде, та може и да успеете да си намерите хора :)
 
От: От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Ок от региона съм, и в момента си нямам работа...
...CSS и за 5 бона няма да пиша... За JS - мога да помисля...
...От поста Ви си правя заключението, че сте поредната малки фирма, която си търси маймуни с трици...

:p:D:lol::p:D:lol::p:D:lol:

това явление се нарича "социален паразит" - "да работя не искам", "да мисля не мога", "да крада ме е шубе", "да са живи и здрави мама и тати"!
момче, по БайТошово време такива като теб ги пращаха в Кремиковци на превъзпитание (задължително в цигански бригади!) за да слезат малко на земята, и след като се връщаха оттам - веднага си намираха и работа, и заплата, и хубава булка, и къща, та дори и големи хора ставаха понякога...
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Момче ще говориш на сина ти.
Издържам се сам от много време. Имам достатъчно опит и стаж за да избирам работодателя си, да работя каквото поискам.
Факта, че търсите човек, който да е едновременно дизайнер и разработчик -> дребна риба сте. Какво развитие ще има човек в такава фирма?
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Този работодател е несериозен и арогантен. Няма да се учудя и ако е повече от това... в негативен аспект.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Някои хора пак на кавга го обърнаха. А относно обявата:
Зверих се дълго време в нея и така и не открих къде кандидата трябва да си прати CV-то.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

яко и забавно!
Аз споменах нещо в началото на темата :)

що ли някои хора не ми вярваха
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

яко и забавно!
Аз споменах нещо в началото на темата :)

що ли някои хора не ми вярваха
То всички работодатели експлоатират труда на работника (изкарва много повече отколкото му се плаща). Иначе няма да има фирмата печалба.
 
От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Unwise ще бъде само на чипсове и бира.:D
 
От: От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Unwise ще бъде само на чипсове и бира.:D
Някои останаха на хляб и сол покрай тази криза. Ти много лукс ми даде направо:lol:
 
От: От: търсят се програмисти от Пловдив и региона

Някои хора пак на кавга го обърнаха. А относно обявата:
Зверих се дълго време в нея и така и не открих къде кандидата трябва да си прати CV-то.

на сайта отдолу (wmdeals.ru) има препратка към ВМ-атестата
на самия атестат има всички контактни данни (пише го във обявата)
нарочно усложних задачата - човек който не знае какво е платежна система и не е способен да извлече контактни данни които ще му избодат очите - не е Нашият човек :D

приемете го като част от интервюто и успех в откриването на mail-a
 

Горе