търся думи за определени категория

naskobg

Well-Known Member
Някой знае ли откъде мога да намеря думи за определена категория
Трябват ми думи за категориите;
Animals,Auto (automotive),Business, Careers, Computers, Education, Electronics, Entertiment, Family life, Finance, Food, Gamble, General, Geo, Health, Hobbies, Home, Internet
Law, Legal, Music, Other, Real estate, Recreation, Reference, Region, Shopping, Society, Special Events, Sports, Technology, Telecommunications, Travel

пример - категория animals - всички думи свързани само с животни.
Business - всички думи свързани само с животни.

някъде съществуват ли такива ..да нарека речници?
 
От: търся думи за определени категория

Леко не мога да разбера какво търсиш, но едно е сигурно: комбинациите са десетки милиони и едва ли някой е направил списък с тези думи и го е качил в нета.
 
От: търся думи за определени категория

Под всяко търсене на определена ключова дума в Гугъл примерно, най-долу на страницата изкарва и "Търсения, сродни на ... " като дава още няколко релевантни резултата. Те не ти ли вършат работа?
 
От: търся думи за определени категория

English Collocation речник дали няма да помогне? Примерно пишеш bank и ти излизат повечето думи, които вървят с думата "bank", като: big, major, reserve, central, clearing, commercial, investment и т.н.

Ето един такъв речник онлайн: http://www.ozdic.com/
 
От: търся думи за определени категория

трябват ми по няколко хиляди. 3-4 хиляди мисля са достатъчни.
 
Re: От: търся думи за определени категория

трябват ми по няколко хиляди. 3-4 хиляди мисля са достатъчни.

Виж кои са ти топ думичките и генерирай алтернативи. Не мисля, че ще е проблем. Примерно за hostign има хиляди, дори не знам дали може някой SEO екип да успее да ги внедри успешно всичките. :)
 
От: Re: От: търся думи за определени категория

Ако генерирам алтернативи за дума house от ниша недвижими имоти предполагам ще излязат всички които са сходни като real estate, estate agent и други
 

Горе