търся си работа

От: търся си работа

хмммм доста интересно, защото работата, която аз ти възложих .... нещо нямаше време ... дано за другите да имаш
 
От: търся си работа

хмммм доста интересно, защото работата, която аз ти възложих .... нещо нямаше време ... дано за другите да имаш
Работата, която ти ми даде щеше да ми отнеме минумим 2-3 дни при времето, което имам в момента.
В момента приемам само превеждане, писане на статии и добавяне в директории.
 
От: търся си работа

Талов ти дава работа , ти отказваш и търсиш друга , а то няма ... Добър мениджмънг си правишшш ... Браво! : )

Поздрави!
 
От: търся си работа

Според теста "ТЕСТ ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ЕЗИКОВАТА КОМПЕТЕНТНОСТ ПО АНГЛИЙСКИ ЕЗИК" от testing[dot]bg английския ми е на ниво B2 :)
 
От: търся си работа

Come on people..
I added a new directory list with social bookmarks, and I updated some of the prices. :)
 
От: търся си работа

Здравей, нищо лично, но си направила около 10 бъмпа на темата си. Предлагаш и чакаш. Вече в краен случай, тогава бъмп. Просто го приеми като съвет.
 
От: търся си работа

Знам, но като не пише никой в темата отива на 2-3 страница за няма и 1 ден?! предишния ми бъмп е бил на 12-ти.
 
От: търся си работа

Моята е на 2ра страница вече, но колкото клиенти успееш да привлечеш - толкова.

не е то така ...колкото, толкова след като може повече :)

@ LiSicHkA ако сложиш темата в подписа всеки ден може да е на първа страница без да де налага сама да я бъмваш непрекъснато ....стига да пишеш из форума де ....
 
Последно редактирано:
От: От: търся си работа

не е то така ...колкото, толкова след като може повече :)

@ LiSicHkA ако сложиш темата в подписа всеки ден може да е на първа страница без да де налага сама да я бъмваш непрекъснато ....стига да пишеш из форума де ....
Сложих си я в подписа :) иначе пиша, ако ми е интересно.. :)
Айде лека, че утре ще ходя да ми дават уроци.. :lol:
 

Горе