търся човек за развитие на facebook страница

sashun

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

трябва ми човек за развитие на facebook страница. Подходящият човек трябва да има опит в областта.
Моля кандидатите, да се свържат с мен на лично.
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

На каква тема, на какъв езика, какъв ти е бюджета, колко е голяма и колко голяма искаш да стане?
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

Фен страницата е към giftsdetective. com (http://www.facebook.com/GiftsDetective). Това е сайт, които намира подходящи подаръци по зададени параметри - цена, пол, години, характер, повод.
Езикът е български.
Към момента има 50-60 човека. Би било хубаво да има поне 1000 реални последователи.
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

Намерихте ли човек?
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

Намерихте ли човек?
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

Да не пускам нова тема и аз. Надявам се колегата няма нищо против... също имам нужда от човек за РЪЧНО поддържане/развитие на страници. Необходимо е създаването на нова, от нула, в която да се постват интересни теми, свързани с тематиката на сайта, към който ще принадлежи. Публикуване на услуги, промоции и друга информация, предлагана от нас, инфо от сайта... Може би няма да се разминем и от така досадните, но очевидно неизбежни "умизми" и тъпи картинки. За съжаление, обаче, май те допринасят за най-голям трафик и харесвания...
Очаквам РАЗУМНИ предложения на лс.
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

И аз търся сериозен човек за абонаментно развитие на фб страници за новини. Моля пишете на лично
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

Предлагам поддържане и развитие, на сайтове форуми и фейсбук страници.
 
От: търся човек за развитие на facebook страница

Предлагам цялостна поддръжка и развитие на Вашата Facebook страници.

Предлагам и пробен период, в който не ми дължите нищо, ако не ви хареса услугата.

При интерес съм насреща!
Поздрави!
 

Горе