[търся] Email marketing кампания

KaL

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Интересувам се от email маркетинг кампания насочена към агенции за недвижими имоти в цяла България. Трябва вие да наберете базата данни от имейли и задължително трябва да са лица, които не са в регистъра на нежелаещите да получават непоискани търговски съобщения. Очаквам оферти на ЛС. Благодаря!
 
От: [търся] Email marketing кампания

в заглавието трябваш еда напишеш и имейл спам
защото е важна кл. дума и хората занимаващи се с тази дейност ще намерят офертата по-лесно

стига с това емайл маркетинг - чист спам си е

и от http://socialme.org/ пращат спам

"вашия мейл е взет от публичното пространство - ала-бала"

ето и техния мейл, да не го търсиш :D

[email protected]
 
От: От: [търся] Email marketing кампания

в заглавието трябваш еда напишеш и имейл спам
защото е важна кл. дума и хората занимаващи се с тази дейност ще намерят офертата по-лесно

стига с това емайл маркетинг - чист спам си е

Аз не мисля, че предложение за съвместно сътрудничество, което ще облагодетелства и двете страни е СПАМ. Приемам за СПАМ примерно когато на фирмения ми мейл на фирмата ми за недвижими имоти ми изпращат предложение да си купя аграрна техника...
 
От: [търся] Email marketing кампания

е ти какво искаш?
на фирмения ми мейл на фирмата ми за недвижими имоти да ми изпращат предложение да си купя
имоти ли? :lol:
 
От: [търся] Email marketing кампания

Постоянно получавам оферти от колеги, както и оферти и предложения от български и международни портали за имоти, които не считам за СПАМ, а за нови възможности.
 
От: [търся] Email marketing кампания

Нещо напоследък много БГ спам тръгна по пощоте ми

Кво стана не мога да разбера
 
От: [търся] Email marketing кампания

Постоянно получавам оферти от колеги, както и оферти и предложения от български и международни портали за имоти, които не считам за СПАМ, а за нови възможности.

еми дай си мейла тук - за да ти пращаме и ние мейлове
като не се дразниш :mrgreen:

Нещо напоследък много БГ спам тръгна по пощоте ми

Кво стана не мога да разбера

много маркетолози се навъдиха :D
вече не е "изпращам спам" а "правя имейл маркетинг"
:D

смееех
 
От: [търся] Email marketing кампания

Абе какво и да му викаме на това упражнение
все си е малко дразнещо като се наложи да търкаш десетки мейли дето не са ти нужни :)
 

Горе