търся guest blogging сайтове: компютри лаптопи, видеонаблюдение

Twis7

Active Member
Рейтинг - 96.6%
28   1   0
Търся guest blogging сайтове: компютри, лаптопи, видеонаблюдение, аларми, технологии
Предлагам : 100 % уникална статия със авторски снимки
Очаквам поне 1 dofollow link за статия.
За връзка с мен ЛС
Поздрави
 
От: търся guest blogging сайтове: компютри лаптопи, видеонаблюдение

Като ти гледам подписа и не мога да се стърпя да не попитам - ти ли им пишеш статиите на дон софт-а?
Питам, защото ти гледам профила, не е нов, а те търсех да ти го кажа лично, за да няма после "Ама какво стана?"

Свързах се с фирмата, не знам дали и ти си част от нея или ти плащат за услугите, но най-учтиво ще се обърна и към теб: 100% уникалните ви статии за видеонаблюдение нито са 100% уникални, нито е коректно така да копирате. Както казах и по телефона на господина, с който си говорихме, така ще го направя и с теб: Престанете да копирате текстове, които да блъскате на конвейр в блога си, ако обичате. Това, че вземате 2-3 статии и ги пускате в блога си като една не ги прави "уникални". Започвам да се дразня и изнервям. Ако е било от незнание - спрете. Ако им вземаш пари за това - нагло е. Това не може да продължава по този начин и започвам да следя блога и ще ви проверявам статиите всеки път. До тук имам 5, които ще докладвам за копирано/крадено съдържание. Не плаша - съобщавам.

Успех с "100% уникалните текстове" и намиране място където да публикуваш!
 
От: търся guest blogging сайтове: компютри лаптопи, видеонаблюдение

Като ти гледам подписа и не мога да се стърпя да не попитам - ти ли им пишеш статиите на дон софт-а?
Питам, защото ти гледам профила, не е нов, а те търсех да ти го кажа лично, за да няма после "Ама какво стана?"

Свързах се с фирмата, не знам дали и ти си част от нея или ти плащат за услугите, но най-учтиво ще се обърна и към теб: 100% уникалните ви статии за видеонаблюдение нито са 100% уникални, нито е коректно така да копирате. Както казах и по телефона на господина, с който си говорихме, така ще го направя и с теб: Престанете да копирате текстове, които да блъскате на конвейр в блога си, ако обичате. Това, че вземате 2-3 статии и ги пускате в блога си като една не ги прави "уникални". Започвам да се дразня и изнервям. Ако е било от незнание - спрете. Ако им вземаш пари за това - нагло е. Това не може да продължава по този начин и започвам да следя блога и ще ви проверявам статиите всеки път. До тук имам 5, които ще докладвам за копирано/крадено съдържание. Не плаша - съобщавам.

Успех с "100% уникалните текстове" и намиране място където да публикуваш!
Не поддържам аз сайта, нито блога. Не знаех, че има копирани статии. Собственика е точен и мисля, че ще оправи проблема.
 
От: търся guest blogging сайтове: компютри лаптопи, видеонаблюдение

Не поддържам аз сайта, нито блога. Не знаех, че има копирани статии. Собственика е точен и мисля, че ще оправи проблема.

Не познавам човека, не твърдя обратното. Постъпил съм максимално коректно като съм се свързал по телефон и съм обяснил проблема. Чаках 2 седмици, което мисля е повече от нужното и влизащо в понятието "търпение". Нямам какво повече да дискутирам. Ако се случва с негово знание - лошо. Ако е без негово знание и плаща на някой за тези текстове - още по-лошо. В двата случая мен не ме касае.

Видях ти обявата и подписа - информирах и теб. Съмнявам се някой на мое място в такава ситуация да си направи чак толкова труда да се занимава. Едва ли и аз ще го направя пак някога. Статиите все още седят. Това е факт, който по никакъв начин не потвърждава думите ти, както и не сочи, че си е струвало усилието да се реши проблема по разумен начин.

Проблема е чисто принципен. Имаме твърде малко допирни точки на нишите, но въпреки това подобни кражби, при това в продължение на месеци (това са статии пуснати последните 9-10 месеца при мен, които се появяват систематично последните 4 месеца при него) не говори за случайност, а за тенденция
 

Горе