Предлагам: (уникална услуга) Положителни ревюта/оценки във FB и Google от РЕАЛНИ профили.

Абсолютно реални! български лични! профили.
Различен IP - профилите са лични, а не наши.
Възможност за таргетиране по пол.
Възможност за определяне на график за публикуване на оценките/ревютата.
Възможност за публикуване на дадени от вас текстове.

реално ДОКАЗАТЕЛСТВО, че има смисъл от услугата

Поне 7-8 човека от тези с които работим са получили подобни съобщения. Те са доказателство, че има смисъл от отзивите.
Всички са информирани как да отговарят в случай, че получат подобно съобщение.

9580503B.png


Предлагаме следните услуги (но и не само):

1. Положителни ревюта/коментари/оценки във Фейсбук и Гугъл(отрицателни не се пишат, независимо от предлаганото заплащане).

2. Положително коментиране под постове в страници и групи.

3. Лайкове и споделяния на постове във ФБ.

4. Включване в отговаряне на въпроси, включване в игри, томболи и всякакви други.

5. Дългосрочен ангажимент за създаване на постоянна социална ангажираност и активност, а не само еднократна.

6. Други услуги свързани с ФБ, Гугъл, Ютуб. Пример за друга услуга е създаване на активност в ютуб (абониране, харесване на клипове, коментиране под клипове).

7. Google Play - инсталиране и гласуване за приложения

8. Други услуги свързани с нуждата от уникални и реални юзъри.

Имам интерес
 
Имам познат, който се занимава със същата дейност може да пусне доста ревюта и други.
Пишете за повече информация!
 
Абсолютно реални! български лични! профили.
Различен IP - профилите са лични, а не наши.
Възможност за таргетиране по пол.
Възможност за определяне на график за публикуване на оценките/ревютата.
Възможност за публикуване на дадени от вас текстове.

реално ДОКАЗАТЕЛСТВО, че има смисъл от услугата

Поне 7-8 човека от тези с които работим са получили подобни съобщения. Те са доказателство, че има смисъл от отзивите.
Всички са информирани как да отговарят в случай, че получат подобно съобщение.

9580503B.png


Предлагаме следните услуги (но и не само):

1. Положителни ревюта/коментари/оценки във Фейсбук и Гугъл(отрицателни не се пишат, независимо от предлаганото заплащане).

2. Положително коментиране под постове в страници и групи.

3. Лайкове и споделяния на постове във ФБ.

4. Включване в отговаряне на въпроси, включване в игри, томболи и всякакви други.

5. Дългосрочен ангажимент за създаване на постоянна социална ангажираност и активност, а не само еднократна.

6. Други услуги свързани с ФБ, Гугъл, Ютуб. Пример за друга услуга е създаване на активност в ютуб (абониране, харесване на клипове, коментиране под клипове).

7. Google Play - инсталиране и гласуване за приложения

8. Други услуги свързани с нуждата от уникални и реални юзъри.
Здравейте, имам интерес
 
Имам познат, който се занимава със същата дейност може да пусне доста ревюта и други.
Пишете за повече информация!
Здравейте, имам интерес .
 
Това е най-точният потребител в целия форум! Супер професионално отношение, работата беше свършена много по-добре от очакваното, много съм доволен и бих се доверил отново.
 
Може ли повече информация и цени?
 
Услугата е отлична, а дори не пишем измислени ревюта.

Просто поставяме съобщенията от доволни клиенти, които получаваме на ЛС през фейсбук страницата. Доста клиенти благодарят през чата, но не пишат отзиви. Чрез услугата на колегата изграждаме добър рейтинг с реални отзиви (дори слагаме и негативни, за да се видят слабите ни места като бизнес, няма безгрешни).
 

Горе