физически продукт + Affiliate

affiliate77

New Member
Здравейте,
Искам идеята ми е да купя продукт от доставчик в щатите (тук живея) и да affiliate програма за webmaster-и, да го рекламират, съответно да им давам процент от печалбата.
Трябва да си отворя фирма нали?
Бихте ли ми дали мнения и препоръки?

Другият ми въпрос е относно ел. книга, ако аз напиша такава и копирам голяма част от нея от различни статии и после я пусна пак на същия принцип, трябва ли ми някакъв лиценз или авторско право и могат ли да ме съдят за плагиатство? Тук също така бих искал да чуя мнения и препоръки.

Не съм започвал подобен тип начинание, надявам се на мнения от хора, които са отдавна в бранша :)

Поздрави
 
Здравей и добре дошъл при нас. Няма никакъв проблем да почнеш. Да, фирма ти е нужна. По-кофтито е разплащането с афилиейтите. Тук е малко криво, но става номера. Подписват се едни бележки, не знам си какво, пък трябва и от другата страна да си фирма, но става и без. Само другият отсреща ще трябва да поеме ангажимент, спрямо теб де, че парите минават легално от теб към него, натам вече той си бере грижа. Демек, разписки, документация, която минава за разход.

Ако нещо друго те интересува, кажи. Надявам се да успеем да помогнем. ;)
 

Горе