хакнали са сеира :(

От: хакнали са сеира :(

http://seir.bg/

е кви са тия мангалоиди са
Да голямо геройство, няма що. Сега могат ритуално да се самозастрелят хакерите. Да вземат да почнат да изкарват пари със знанията си, а не да си губят времето. Не знам що за празноглавец трябва да си, за да използваш знанията си да прецакваш и да не печелиш от това. За хака на този сайт съм сигурен, че не са взели нищо от никой.

И като стана дума, какво се случва с portokal.bg, сайта за щампи на чаши, тениски и други неща. Опитаха се да ми направят подарък от там и им отказаха поръчката, както и на телефона на сайта вдига женица, която каза, че отдавна не е на фирмата? Това го вметнах ей така, че последно време се случва някакви страни неща из нашия нет. :)
 
От: хакнали са сеира :(

И като стана дума, какво се случва с portokal.bg, сайта за щампи на чаши, тениски и други неща. Опитаха се да ми направят подарък от там и им отказаха поръчката, както и на телефона на сайта вдига женица, която каза, че отдавна не е на фирмата? Това го вметнах ей така, че последно време се случва някакви страни неща из нашия нет. :)

Много от собствениците на хубави бг сайтве се ориентираха навреме на къде отиват нещата и забегнаха по-чужбина. Българските сайтове заебаха или оставиха на самотек, докато дойдат по-добри времена. Някой направо закриха целия бг бизнес, а други оставиха само това, което може да носи някакви пари без да се занимаваш с него. Така направих и аз... Въпреки че много ми се работи тука, ама не се издържа...
 
От: хакнали са сеира :(

аз все си мисля, че това някои хора го правят просто защото манталитета ни е такъв. Вечно се съсипва в България нещо което току що е станало и работи или е както трябва и дай да го прецакаме. Е затова всичко ни е в тоя ред... заради подобни изцепки. Предполагам, че тия дни ще го възстановят Сеир.бг . И хората, които се мислят за хакери и уж са много печени, със знанията си могат да направят доста пари за малко време, вместо постоянно да слушам как хората в България нямали пари и т.н
 
От: хакнали са сеира :(

Нищо не виждам, но сайта го няма...Голямо геройство!
 

Горе