хилоу

potrebitleskoime

New Member
Полезен форум, но трудно за влизане/регистрация = псевдонимът ми е очеваден. То не бе име, пощи, спам роботи и пароли. В светони мрежи влизаш с клик, а бг локал се мъчим. ;)

Да смеся здрасти и имам нужда...

На кратко за мен, на средно дърти години съм, но докато си сърбам водката човъркам през гуглето. Имам елементарните умения "как да си", но и за това съм тук. Търся съвети и помощ от джедай за блог и форум = пхпбб3 и вордпрес. Разбира се на лично съобщение. Плащам кеш, ако ми е наблизо и/или ще го мислим, ако е на 54363456км от мен.

Извинявам се на управата за смесения пост, респект към всички членове...но наистина е тежко предвид 2019.

Поздрави на всички!
 
Последно редактирано:
Нека позная - user си на abv / mail.bg? И това е тежко, да ползваш въпросните пощи през 2019. По едно време имаше по 50 теми за "keto diet" от разни спамери, и Блинки не можеше да ги спре да спамят :D , та може оттам да са останали затрудненията.
 
Сън не ме лови... Мда, от беге пощите съм, но че си е тегава работа, си е.

Мързи ме сега да се регна през чужда поща за да проверя дали си е тежко за регистрация, както и да е.

Жив и здрав да е Блинки, че се грижи за нещо в беге. Надявам се за мастър по моите болежки/прищевки.

Поздрави.
 
Бонжур ;)

ReminD

Питието, като ми дойде в повече и огладнявам. Изял съм две букви, но редкатирах -> пхпбб3.


Борис Василев

За пхпбб-то, да разкрася една тема. Махаме разни повтарящи се из нея. И да й перна малко "ботокс" на джуките, с един или два мода. Вордпреса нещо подобно + превод на тема.
 
Последно редактирано:
То и аз писах ама май бележките не работят преди едиколко си натрупани поста...
 
Белите косми по брадата ми ме притесняват, не процентите. ;)

Имах няколко включвания и е редно да синтезирам тема относно моите болежки, за да не повтарям, като папагал на различните ПМ. Надявам се, че ще е тези дни. Чакам и да доуточним на лично с тези, които се включиха.

Въпреки днешната ракия, която ми сипа жената, салют на всички!
 
Добре дошъл при нас.

Да, имаше тежки периоди на спам, имаше какво ли не през годините, но като цяло оцеляваме някак. :) Иначе се понаядохме и преди много години с виагра (от спама), всеки няколко години има масивна вълна, която в послествие успяват да измислят как да тушират, но собствениците на сайтове го ядат междувременно. :)
 
На тоя не му е чиста работата
Тцъ, не ми е амиго, за това и гледам през Х определено време да му хвърлям по две - три
шепи вода. :)

След дълго четене тук (форума) и там (гуглето) зарязах вордпреса и се спрях на осклас, а пхпбб-то замразих за малко. Търся редизайн на осклас тема. Съвети и добавки за осклас платформата.
 
Подлей си още малко вода, че ОСклас май е discontinued
 

Горе