хитър адсенс номер

leonssss

Well-Known Member
Забранено ли е да приканвам посетителите на моя сайт да кликат върху банерите ми с адсенс?
с текст нещо от рода си.натиснете банерите за да подпомогнете сайта с 2 цената
 
От: хитър адсенс номер

Сериозно ли го зададе тоя въпрос!? Аз те мислех за старо куче вече, ти още новобрански въпроси задаваш :)



Забранено ли е да приканвам посетителите на моя сайт да кликат върху банерите ми с адсенс?
с текст нещо от рода си.натиснете банерите за да подпомогнете сайта с 2 цената
 
От: хитър адсенс номер

Въпроса НЕ е новобрански, а идиотски :) дано форума бъде изчистен от тази тема, защото е подигравка.
 
От: хитър адсенс номер

Единственото което съм виждал да пишат е Sponsor Ad. Най-вече съм го виждал в мобилните приложения.
 
От: хитър адсенс номер

Един съвет от мен, не го приемай като заяждане. Преди да пускаш нова тема за адсенсе хитрини и тем подобни, прочети правилата преди това.
 
От: хитър адсенс номер

Не ги слушай всички, които са писали до сега - прави го това, 100% ще има резултат - ДАВАЙ смело напред:)
 
От: хитър адсенс номер

Не ги слушай всички, които са писали до сега - прави го това, 100% ще има резултат - ДАВАЙ смело напред:)

И какъв ефект? Репорт, банан.
Има ли такива тъпанари, дето ще кликат на рекламите ти за някакъв призив?
 
От: хитър адсенс номер

И какъв ефект? Репорт, банан.
Има ли такива тъпанари, дето ще кликат на рекламите ти за някакъв призив?
Леоне, не слушай хейтърите - намерил си правилната система давай напред :)
 
От: хитър адсенс номер

Леоне, не слушай хейтърите - намерил си правилната система давай напред :)

Виждам във фейса наред глупци да насърчават от месеци и още нямат бан. Пишат вижте клипа като натиснете средния банер :lol:
 
От: хитър адсенс номер

Адсенс удрят най-често точно преди да получиш плащане предният ден. Така че ако на 21-ви си мислите, че сте се разминали може да сте се излъгали :evil:
 
От: хитър адсенс номер

Адсенс удрят най-често точно преди да получиш плащане предният ден. Така че ако на 21-ви си мислите, че сте се разминали може да сте се излъгали :evil:

При мен се е случвало 2 пъти. Методът е един и същ. Направил си пари ХХХХ сума чакаш плащането , следващия месец също си направил ХХХХ сума и 2-3 дни преди плащане ти банват акаунта. Така гориш с парите за 2 месеца :)
 
От: хитър адсенс номер

Ааа, това вече ми харесва.


Колега не виждаш ли, че иронизирам глупостите на леончо.
Но, че по някога минава номера минава, но бързо се поправя :D
 
От: хитър адсенс номер

Леонса пуска хард нуби тема и колегите се счупват да дават акъл, класика:)
 
От: хитър адсенс номер

Сериозно ли го зададе тоя въпрос!? Аз те мислех за старо куче вече, ти още новобрански въпроси задаваш :)


за да съм попитал значи съм го видял някъде и знам че е против правилата на гугъл
сега да намеря страницата дето си пишеше нещо от рода мойте 2 цента



И какъв ефект? Репорт, банан.
Има ли такива тъпанари, дето ще кликат на рекламите ти за някакъв призив?


ами това кликане е един вид спонсориране на сайта да се развива вметсо дарение да пишат сумати бумащина?
пък доколкото знам има линкове към реклами които чакаш да изминат 5 секунди и тогаз отиваш към съответния линк
там не е забранено

всеки луд с номера си\!:lol:
 
От: хитър адсенс номер

И какъв ефект? Репорт, банан.
Има ли такива тъпанари, дето ще кликат на рекламите ти за някакъв призив?

а призъва ти за дарение с какво се отличава?
 
От: хитър адсенс номер

Много различни са....по този начин аз си плащам да ми се рекламира сайта и заради твойти тъпи два цента аз си пръскам парите на вятъра....а призива за дарение е напълно чист начин за подпомогане без печалба на чужд гръб.
 
От: хитър адсенс номер

Не е забранено. Направи го и ще изкараш десетки левове! :lol:
 

Горе