честито на всички каргото от Турция с нови цени

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Честито на всички.
Каргото от Турция към България вече има нови цени.. от по 0.50 стотинки на тениска , става 3.00 лв на брой
детска ризка от 0.70 ст. става 4.00 лв на брой.. спортен комплект става 10.00 лв , обувки изк. кожа от 2-3 лв на брой скача над 10 лв.. честито няма да пиша всички цени. Това са новите цени на всички поне в регион Хасково които основно внасят стока от Турция :) ще има покачване на цените за крайния потребител :)
 
Честито на всички.
Каргото от Турция към България вече има нови цени.. от по 0.50 стотинки на тениска , става 3.00 лв на брой
детска ризка от 0.70 ст. става 4.00 лв на брой.. спортен комплект става 10.00 лв , обувки изк. кожа от 2-3 лв на брой скача над 10 лв.. честито няма да пиша всички цени. Това са новите цени на всички поне в регион Хасково които основно внасят стока от Турция :) ще има покачване на цените за крайния потребител :)


И на какво се дължи това трябва да има някакво обяснение?
Голяма хамалогия ли е да си внасяш сам, че не го правиш?
 
Странно но честитката е подмината неглиже от предприемачите тук.Явно не си дават сметка в дълбочина какво означава това.
 
Странно но честитката е подмината неглиже от предприемачите тук.Явно не си дават сметка в дълбочина какво означава това.
Ми не продаваме турски дрехи и обувки, сори...
 
Ми не продаваме турски дрехи и обувки, сори...
Много е просто нали?Не продаваме турски дрехи сори...Какво магаре ще е, ако не се изреве на мегдана?!?А забравих сори ...
 
Много е просто нали?Не продаваме турски дрехи сори...Какво магаре ще е, ако не се изреве на мегдана?!?А забравих сори ...
Вместо да благодариш, че върнах интереса към проблема ти, ти се оплакваш.
Дееба.
 
Вместо да благодариш, че върнах интереса към проблема ти, ти се оплакваш.
Дееба.
Ще ти пусна 100 кинта за благодарност защото си много мъдър и стойностен.Направи и задълбочен анализ на "проблема ми"От къде разбра, че ми е проблем?С третото око?Въпросите са риторични.
 

Горе