чудно защо се мъчим да класираме сайт-а си?

Според мен, а и по лични наблюдения, няма по як трафик от този от търсачките. И ето отговор на въпроса. :)
Да но примерно форумния спам може да ти носи доста таргетиран трафик.. както и фейсбук групите..
 
Форумният спам да носи по-добър трафик от натуралния от търсачките? Това не го вярвам въобще. Форумният добър трафик - Да, тук мога да се съглася, но сложиш ли думичката "спам" след форумен, мисля че нещата са коренно различни вече. Не съм от другата страна, но определено съм наблюдавал какво се случва и честно казано не смея да кажа, че какъвто и да е спам е по-добър от този от търсачките. И в частност този от Google. :)
 
Ако наистина искаш фа създадеш нещо хубаво и полезно не ползваш спам и копи пейст!

Ако искаш гугъл да ти плаща добре.... бориш се да му се харесаш колкото се може повече! Гугъл пак си плаща и на копи пейст сайтовете, но доста по малко!

Всички знаем че гугъл плаща най яко когато трафика към сайта е от търсачката му! Но пък пак плаща и ако е от собствената ти неразвита социална мрежа с двама души в нея!

Всичко опира до това дали искаш или не искаш кинти!
 
Според мен, той ще го монетеризира по друг начин. Може би афф. Аз не бих си пуснал Google AdSense с такова генериране на трафик. ;) Няма да издържи много с него.

Да по добре е да не се пуска адсенс с такова съдържание на сайта! Макар че при мен нямаше проблеми... но от два дена някой ми кликва по банера в хедъра... и адсенса отчита кликовете но няма стинки! Което ще да рече невалидни кликове.... и сега махнах адсенса за да няма наказания без да съм виновен :D

Има други варианти за монетизация които нямат проблем с копи пейст съдържанието. Само AdWorkMediq не я ползвайте за авто линк лок, защото.... ще стане една..... :D
 
Трафикът от търсачки си е номер 1, няма какво да си кривим душата, но си трябва копане с дебелата лопата, докато се ранкнеш по прилични кейворди.
 
Като каза копане.... май май има доста добра алтернатива на рекламите!
 
Дояде ми се шопска салата со сириние....
 
:D рикиа мейд ми фил гууд!

Та стигнах до заключението че май и от сайтове файда няма! Мотиката и на село в домата и пипера е парата!
 
:D рикиа мейд ми фил гууд!

Та стигнах до заключението че май и от сайтове файда няма! Мотиката и на село в домата и пипера е парата!
Казва се интернет страница и се влиза в нея от една една картинка със синьо e на екрана на конфютара. А пиперо го врътим на ламарината за зимнина.
 
Няма файда от сайт, ако е само сайт, няма трафик, няма реклама, не се знае никъде. Все едно да имаш кола, а да нямаш път, по който да я караш.
 
Няма файда от сайт, ако е само сайт, няма трафик, няма реклама, не се знае никъде. Все едно да имаш кола, а да нямаш път, по който да я караш.
Има файда от сайт, ако се занимаваш с ''изработка на уеб сайтове примоция''. Мяташ врътпрес файловете с тема 2010 на клиента, пък да си бие главата как да вкара народ вътре:)
 
Има файда от сайт, ако се занимаваш с ''изработка на уеб сайтове примоция''. Мяташ врътпрес файловете с тема 2010 на клиента, пък да си бие главата как да вкара народ вътре:)

Мигар има такива клиенти?(въпроса е риторичен с оглед на повечето фирмени сайтове хаахахахха)
 
Според вас на кой търсещ кейворд (фраза е това, ама на кого му пука) потенциалният клиент от гоогле е най-платежоспособен:

1. ''Изработка на сайт цена''
2. ''Фирма за изработка на сайтове''
3. ''Компитурен специлист за сайт онлайн''
4. ''Интернет страница за фирма''
5. ''Фирма за уеб дизайн препоръки''
 
Според вас на кой търсещ кейворд (фраза е това, ама на кого му пука) потенциалният клиент от гоогле е най-платежоспособен:

1. ''Изработка на сайт цена''
2. ''Фирма за изработка на сайтове''
3. ''Компитурен специлист за сайт онлайн''
4. ''Интернет страница за фирма''
5. ''Фирма за уеб дизайн препоръки''

5! Препоръки, добави и още малко убави нещица като евтино и бонуси... и шараните няма да се забавят!

П.с
Поне аз преди време бих лапнал въдицата :D
 
6. ''Инсталиране на вордпрес цена срок на изпълнение''
 
Според вас на кой търсещ кейворд (фраза е това, ама на кого му пука) потенциалният клиент от гоогле е най-платежоспособен:

1. ''Изработка на сайт цена''
2. ''Фирма за изработка на сайтове''
3. ''Компитурен специлист за сайт онлайн''
4. ''Интернет страница за фирма''
5. ''Фирма за уеб дизайн препоръки''

1.

6. ''Инсталиране на вордпрес цена срок на изпълнение'' - абсолютно не, хората които търсят в гугъл услугата не са чували за wordpress. Възможно най-простия keyword, ще носи най-много клиенти.

5. Също важи.
 
1.

6. ''Инсталиране на вордпрес цена срок на изпълнение'' - абсолютно не, хората които търсят в гугъл услугата не са чували за wordpress. Възможно най-простия keyword, ще носи най-много клиенти.

5. Също важи.

И това е така! Дори и да са чували за wordpress щом търсят някоя фирма или някой който да го свърши, едва ли им се занимава!

Но идеята е добра, жалкото е че нямам фирма... а имам знанията.
 

Горе