я гледайте

От: я гледайте

Предприемачите имаме големи ташаци :lol:
 
От: я гледайте

Мисля че са абсолютни глупости, един овчар би бил много по добър в леглото от един предприемач. Просто стреса е най-големият враг на либидото, няма как постоянно да си под натиск и да мислиш разни проценти, коефициенти и след малко да си на вълна секс - не се връзва. Дори смятам че повечето предприемачи не се хранят правилно, което също се отразява на малкия. А овчаря - за него, той си бичи яйляк и си хапва прясно сиренце и млекце и плодове из гората и само чака да се стъмни за да прекърши на две булката.
 
От: я гледайте

Тази статия е платена... от някой предприемач
Ама не мога да не се съглася, щото вярвам на авторката
 
От: я гледайте

Мисля че са абсолютни глупости, един овчар би бил много по добър в леглото от един предприемач. Просто стреса е най-големият враг на либидото, няма как постоянно да си под натиск и да мислиш разни проценти, коефициенти и след малко да си на вълна секс - не се връзва. Дори смятам че повечето предприемачи не се хранят правилно, което също се отразява на малкия. А овчаря - за него, той си бичи яйляк и си хапва прясно сиренце и млекце и плодове из гората и само чака да се стъмни за да прекърши на две булката.

Те повечето видни предприемачи тук са с манталитет на овчари, та дано, все пак не са тотал щета в хоризонтален план. ;)

p.s. Страхотен коментар btw! :)
 
Последно редактирано:
Re: От: я гледайте

Предприемачите имаме големи ташаци :lol:

Това е така. Трябва си големи топки, за да устискаш няколко фалита и пак да се изправиш и да продължиш. Безпишковците няма да устискат такова нещо. :)

всички жени да се регват в predpriemach и да яхват предприемачите докато има.

Това го е писал наш човек. :)
 
От: я гледайте

Най добре си е да си хем преепреемач хем офчар,,, я незнаю
Может бит афторката е провала и е натясно с вопроса,,, спорид мени
 
От: я гледайте

Мисля че са абсолютни глупости, един овчар би бил много по добър в леглото от един предприемач. Просто стреса е най-големият враг на либидото, няма как постоянно да си под натиск и да мислиш разни проценти, коефициенти и след малко да си на вълна секс - не се връзва. Дори смятам че повечето предприемачи не се хранят правилно, което също се отразява на малкия. А овчаря - за него, той си бичи яйляк и си хапва прясно сиренце и млекце и плодове из гората и само чака да се стъмни за да прекърши на две булката.
Предприемачеството и склонността към рискове е свързано с две неща - високи нива на тестостерон и висока интелигентност. Няма вариант, в който да имаме проблем с либидото и малкия. А предприемачите имаме пари, та си хапваме прясно сиренце, млекце и плодове, без да се налага да си бършем гъзовете с коприва по цял ден.
 
От: От: я гледайте

Те повечето видни предприемачи тук са с манталитет на овчари, та дано, все пак не са тотал щета в хоризонтален план. ;)

p.s. Страхотен коментар btw! :)
Май си мечтаеш някой от нас да те обрули с гегата, а? Недобрулена ми се чиниш моме, недоокастрена :lol:
 
От: От: я гледайте

Май си мечтаеш някой от нас да те обрули с гегата, а? Недобрулена ми се чиниш моме, недоокастрена :lol:

Как пък веднага вдяна, че теб визирам, говорейки за овчарски манталитет, предприемачо на предприемачите? :lol:

Мечтите ми са доста по-скромни - спете спокойно. ;)
 
От: я гледайте

Смятам че има доста офчари във Форума, както и доста преепреемачи
Както казва Али Реза, дано е за добро
 
От: я гледайте

Предприемачите имаме големи ташаци :lol:

Говори само за себе си. Аз нямам и нивото на тестостерона се надявам да ми е ниско :-o
 
От: я гледайте

Говори само за себе си. Аз нямам и нивото на тестостерона се надявам да ми е ниско :-o

Кой да допусне, че и жена може да бъде предприемач??? Трудно ще се намери такъв екземпляр в този форум... Повечето се смятат за център на вселената, а жената е само техен придадък, създаден, за да се върти в кухнята, да изпълнява техните заповеди и да пресътворява техните гени. :)
 
От: я гледайте

А защо не се допуска, че тестостерона действа и при жените предприемачи?

Или не си знаете физиологията или нещо друго е ама да не казвам, че не ми се гледа БГ мама ...
 
От: Re: От: я гледайте

Това е така. Трябва си големи топки, за да устискаш няколко фалита и пак да се изправиш и да продължиш. Безпишковците няма да устискат такова нещо. :)



Това го е писал наш човек. :)

аз бях хехе :D
 
От: Re: От: Re: От: я гледайте

Супер, да идват повече да гледат предприемачи. :)

То, хубаво ще ги излъжете и ще дойдат, ама и бързо ще се разбягат, както се и получи с доста потребителки, които бяха активни до миналата година.
А и какво точно да гледат? Как някакви комплексари не могат да водят конструктивен спор, а нападат, като каруцари? Или мъже, за които всеки опонент в даден спор се превръща в смъртен враг за цял живот? Или бг мами с големи ташаци, дето не искат да им казваш колко са им тъпи аргументите, понеже щяло да стане бг мама?... :)
 
От: я гледайте

Кой да допусне, че и жена може да бъде предприемач??? Трудно ще се намери такъв екземпляр в този форум... Повечето се смятат за център на вселената, а жената е само техен придадък, създаден, за да се върти в кухнята, да изпълнява техните заповеди и да пресътворява техните гени. :)
Не знам, може и да има, аз не познавам. А и ти не си такава.

п.п. Колкото и да се мъчиш, не можеш да избягаш от природата си ;)
 
От: Re: От: Re: От: я гледайте

Супер, да идват повече да гледат предприемачи. :)
Дреме ти брат, за какво са ти някакви хормонално небалансирани. Нямаш ли си една такава прясна у вас :p:drama:
 
Re: От: Re: От: Re: От: я гледайте

Дреме ти брат, за какво са ти някакви хормонално небалансирани. Нямаш ли си една такава прясна у вас :p:drama:

Хаха, аз мисля, че ще дойдат предимно нормални, но ние ще си ги вкараме в релсите, нали? :)
 

Горе