★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ще се радвам да споделите ако се присетите пък ако не се аз ще ви подсетя ;)) Поздрави!
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

[*]2 коментара x PR7


Здравей,
може ли да ми обясниш как во е "коментар" да коментираш под дадена статия или нещо друго?
 
От: От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

[*]2 коментара x PR7


Здравей,
може ли да ми обясниш как во е "коментар" да коментираш под дадена статия или нещо друго?

Правят се коментари под дадени публикации, като самите страници където се публикува коментара са с реален PR, а не както някои СЕО услуги предлагат линк от PR 9, но реално линка е в страница, която няма такъв PR, просто основният домейн(home page) има PR 9. Ако имате други въпроси може и на ЛС. Поздрави!
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Тъй като в някои сайтове има проблем при добавянето на коментари на кирилица(кодирането се чупи), същото става и с URL към сайта ако съдържа кирилица(пример: www.domain.com/категория/bla/име-на-страницата/) и става...бъгване, в тези случаи ще се добавя линк към home page-a, а текста ще бъде написан на български, но с латиница.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

И аз да споделя, че Галин си свърши чудесно работата. Лично проверих една част от линковете и нещата са ОК.
Репортът е много приятен.
Благодаря и до нови срещи!
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Всичко мина както и очаквах, много полезна услуга, сега чакам резултати. Няма да казвам, че комуникацията е страхотна, работата добре свършена, защото вече съм го казвал за него.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Наблюдава ли ефект при някой вече, при мен няма резултат още?
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Колегите, които поръчаха трябва да си ги следят, аз не ги следя тези неща. Ако някой от тях чете нека да каже как са нещата.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Аз имам няколко въпроса:

- Гарантира ли се, че коментарите ще просъществуват някакво време? Защото могат да бъдат изтрити примерно след седмица.
- Гледа ли се в блоговете и по-точно в конкретните статии, в които се пишат коментарите дали има връзки към адулт? Поне по време на пускането на даден коментар. Ясно е, че след пускането му няма как да се контролират следващи коментари.
- Блоговете, в които се пускат коментарите релевантни ли са на тематиката на сайта на клиента?
- Средните PA и DA какви са (може и минимум и максимум)?
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

1. Коментарите просъществуват дълго след това.
2. Принципно някои от статиите са с доста коментари и не мога да гарантирам, че сред тях някъде назад няма адулт, но не съм забелязал да има.
3. Не са релевантни, все пак списък с възможност за коментар на страница с реален PR е доста трудно да се отсява за всеки клиент.
4. Средните PA И DA не съм ги проверявал.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Добра услуга с колегата се разбрахме за 10 минути и след 2 дена работата беше свършена. Като имам резултат ще споделя.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Писахме си с колегата sparc и коментирахме, че този тип услуга имат по-осезаем ефект върху класирането в Bing и Yahoo. Дава стабилен тласък, така, че услугата е подходяща и за хора търсещи трафик от тези търсещи машини.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

ПАКЕТ 2:
70 DO-FOLLOW коментара от блог сайтове, които са с по-малко от 50 OBL(OutBoundLink) и PageRank 2 до PageRank 5 - на цена 40$ USD

Обяснение какво е OBL: Това са най-просто обяснено изходящите връзки от даденият сайт. Колкото по-малко са те, толкова по-добре е от гледна точка на СЕО, че вашият линк ще бъде там.

Какво получавате?

10 коментара x PR5
15 коментара x PR4
20 коментара x PR3
25 коментара x PR2
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Пускам 2 пакета на празнична цена:

ПАКЕТ 1 : 17.50 USD
ПАКЕТ 2 : 30 USD


Плащане 100 % преди изпълнение.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

редакция на поста....
 
Последно редактирано:
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Някой ползвал ли е услугите са онлайн магазин и какви са резултатите?
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

За магазини не са поръчвали. Казвам и на другите които поръчват, не очаквайте уау раздвижване в серпа. Услугата спомага за разнообразие в домейните сочещи към вашия сайт. Ще вдигне PA i DA, но зависи от много фактори. Колегата спарк каза, че се усеща повече в бинг и яху ако се говори за позиции в серпа.
 

Горе