★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Много внимавайте ако правите линк билдинк и използвате услугата, може да ви върне там от където сте тръгнели ако не внимавате. За гугъл услугата е безсмислена, коментарите не са ривалентни за Яхо и за Бинг зависи от ключовата дума. Като цяло ефекта е за постоянен линк към сайта ви с малко повече тежест ако съдържанието на блога е близко до вашето. Ако говорим в цифри ако вашата позиция в серпа е +500 ще се качи на 50, и то само за Яхо и за Бинг от там насетне се правят други номера само коментарите не помагат.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Благодаря за включването, важно е да се знае от всички. Едно време коментарите имаха голяма тежест, ама то и сеото тогава беше много по-лесно.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Двата промо пакета са поръчани. За повече сайтове предлагам отстъпки.

Поздрави!
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Услугата беше доставена бързо и точно. Препоръчвам колегата.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Получих репорт . Всичко е точно. Някои от текстовете бяха вече индексирани.
Ще поръчвам пак. Но след колко време мислиш че ще е добре?
Ако взема и другия пакет там колко са новите места различни от този пакет?
Ще сменя и текста , разбира се.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ще бъде с различен списък, т.е различни домейни/страници. Може и веднага, но да са към страница или категория а не както беше към хоума тази поръчка.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Има ли още едно ревю фор ми
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ъп на темата и на първият писал ще му направя отстъпка от цената на поръчаният пакет :)
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Нагоре:)) пускам 1 брой пакет 1 на 17.50 USD и 1 брой пакет 2 на 30 USD
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Предвид новите правила на Гугъл, как правиш всичко това и гарантираш безопастност? Т.е. да не ми накажат сайта например? Всимко лично ти ли го правиш и ръчно ли го правиш? Благодаря и поздрави!
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Ръчно се добавят, описал съм какво представлява услугата. Риск от наказания винаги има за даден сайт било той оптимизиран само с доказано ефективни методи. Това с гаранцията е малко като да ти даде гаранция някой оптимизиратор, че ще те класира на дадена позиция със сигурност. При това тази услуга е за обогатяване на броя сочещи домейни е беклинк профила на сайта. Действа доста повече за яху и бинг ако се търси трафик от там. Имам доста клиенти от форума. Ако искаш ми пиши на лс с конкретни други въпроси. Поздрави, Галин
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Привет, има ли от промоционалните пакети?
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Благодара за бързо изпълнената поръчка. Ще използвам пак услугите на galinstefanov. Препоръчвам го.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Поръчах втори път. Колегата е точен.
 
От: ★★►SEO УСЛУГИ ЗА ВАШИТЕ САЙТОВЕ◄★★

Искам един пакет 2 и за мен.
Драсни като си на линия да се разберем, на лично или skype:sieich
 

Горе