Предлагам: ★★★ Таргетиран LIVE във фейсбук страницата ви

SoloContraTutti

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Всеки може би знае за какво става дума. Предаване на живо от рода на:
Qat90vF.png


Към LIVE-а влиза:
  • Подбиране на подходяща обложка (background), може и предоставена от админа по негово желание;
  • Подходящи картинки, предоставени от админът и. Те ще са свързани с тематиката на страницата, за да има смисъл;
  • Фейсбук икона + името на страницата ви (от снимката: fbicon/logo);
  • Настройване на reaction бутоните + възможност за отчитане на реакциите в реално време с броячите, показани на снимката.
  • Около всяка реакция ще стои снимка/текст на изборът (снимката на BMW/Mercedes от примера), който хората могат да направят;
  • Следене по време на LIVE, дали стриймът работи нормално;
  • Музика.

Ползи от LIVE излъчването:
  • По мои наблюдения
- страницата живва, но не мога да го кажа със сигурност, чисти наблюдения;
- engagment-а на последните публикации (преди стрийма) се повишава, защото се клика на страницата, разглеждат се и другите публикации.
  • Факти от личен опит с 35 хилядна страница и стрийм протекъл 2 часа:
- 40 хиляди достигната аудитория, като тя продължава да се покачва, защото съдържанието е запазено като клип в страницата;
- 1400 лайка на публикацията;
- 2800 post engagement.

Най-интересното:
XUPPbhC.png

Хората, които са видели LIVЕ излъчването са над два пъти повече от хората, които вече са харесали страницата.
Това автоматично означава, че при 1400 лайка на публикацията е логически оправдано половината от лайковете да са от хора, които не са харесали страницата. Но това е още по-добре, с един клик ги каните и ако те приемат поканата да харесат страницата е във ваш бонус (нови фенове).

Единственото от което се нуждая, за да пусна LIVE-a е Редакторски права за час. Видях, че са добавили нови права, точно за излъчвания, но не ми позволява да ползвам функцията. Гарантирам, че няма да отварям нищо различно от LIVE панела.
Мисля, че дори след задействането на LIVE-а може да ми смъкнете правата, но е на ваша отговорност, защото, ако трябва намеса, то няма да е на момента (нямам достъп до страницата ви).

Моля всеки, който е заинтересован или иска да се възползва от услугата да пише ЛС и нека темата е чиста, без спам. Въпроси приемам също на ЛС.

Нова опция! Картинка под реакции:
q9o6Aet.png

- Дава възможност да се сложи картинка и след определен (от вас) брой реакции, тя да се разкрие. Реакциите отпадат от картинката, когато бъдат натиснати под самия LIVE във фейсбук! Т.е. картинката се открива плавно.

Цена:
  • 7.50 лв./ лайв на час (понякога ~30мин. бонус.) за страници под 15 000 фена;
  • 10 лв. / лайв на час (понякога ~30мин. бонус.) за страници над 15 000 фена
Платежни методи: по договаряне.
Цената е за час.

Ако възникнат някакви проблеми, които възпрепятстват пускането на LIVE, плащането се възстановява.

Отзиви:

Като цяло ми хареса представянето.
Добро и бързо изпълнение. Факт, е че страницата беше значително занемарена, но това беше и част от идеята на теста.
Все пак обикновено прави по 20-30 reach, а сега направи над 1100, като и гледанията бяха около 1000. В отговорите не се включиха много хора, но предполагам това зависи от тайминга, темата, продължителността на live-а и още куп други фактори.

Като цяло за сравнително активни и големи страници си заслужава да се разнообрази и да се пробва. Определено ще има ефект. За малки или занемарени не бих казал, че ще се случи нещо съществено.

Лесно се контактува с младежа. Всичко мина гладко и по план. Има някои дребни детайли за доизпипване, но ще му ги кажа на лично. :)
---
Поръчах си LIVE излъчване на една от моите ФБ страници от колегата.
Колегата е коректен, точен и имаше бърза комуникация.

Дадох му права на страницата си, даже за няколко дни, и всичко мина нормално.
Не се страхувайте да му дадете права на страниците си, колегата просто си върши работата и до там,
не пипа нищо друго по страницата.

Възползвайте се от услугата, има полза от LIVE излъчването на ФБ страниците.
ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!
---
Супер е услугата. Нялолко пъти пробвам и съм много доволен!
Браво на колегата

 
Последно редактирано:
Евтиното ревю все още е свободно. Няма значение дали страницата е под или над 15k.
 
Пуснахме пробното с @Poltargaista, но страницата нямаше началният тласък от лайкове, който да достави публикацията до още хора, при все, че не беше публикувано от близо 2 години в нея.
И все пак, след този опит логичният извод е, че при страници, които са по-активни и с повече фенове има по-голям смисъл LIVE излъчването.

Оставям, ако реши и той да каже впечатления.
 
Като цяло ми хареса представянето.
Добро и бързо изпълнение. Факт, е че страницата беше значително занемарена, но това беше и част от идеята на теста.
Все пак обикновено прави по 20-30 reach, а сега направи над 1100, като и гледанията бяха около 1000. В отговорите не се включиха много хора, но предполагам това зависи от тайминга, темата, продължителността на live-а и още куп други фактори.

Като цяло за сравнително активни и големи страници си заслужава да се разнообрази и да се пробва. Определено ще има ефект. За малки или занемарени не бих казал, че ще се случи нещо съществено.

Лесно се контактува с младежа. Всичко мина гладко и по план. Има някои дребни детайли за доизпипване, но ще му ги кажа на лично. :)
 
Окей, който може, нека го прави.
Някои нямат и времето.

Пусни някой свой направен?

Не е зле да прочетеш изречението преди цените.
 
Извинявай, стори ми се че има още едно. Добре, ще взема един от 10 лв., ще ти пусна детайли на лично до края на седмицата, за събота ще ми трябва.
 
Сега ми излезе на News Feed-a следният LIVE:
fb.com/trafficnews.bg/videos/603600396499933/

Всеки може да влезе, да види и да прецени долу-горе за какво става въпрос, дори и той да е изтекъл. Предполагам няма да го изтрият и ще си остане като клип в страницата.
Не съм го пускал аз, да отбележа, просто го видях.

Забелязва се, че страница с 78 600 души генерира 23 500 лайка и 6500+ коментара, като се има в предвид, че LIVE-ът е пуснат преди 2 часа. Ако се задържи до 00 може да удари и двойно лайкове и engagement. Любопитно ми е с колко ще скочат лайковете на страницата в рамките на ~ 24 часа, за това ще пиша утре. В момента са: 78 621.

Идеята беше, че всеки преценява дали си заслужава. Гарантирано е, че носи много добри резултати при по-активни страници с повече фенове - справка: втората снимка от първия пост.

За страхът, че ми давате права (редакторски), разбирам, но не мисля, че трябва да става дори и на въпрос. Без отрицателен рейтинг съм, не знам с колко съм ощетен и от това, че системата не позволява да се добавят I-Trader-и понякога. Напълно съм на разположение по време на LIVE-а за корекции и забележки.
 
Ъпдейт на темата.

Да пусна резултати от още един лайв продължил час и 10 минути.

People reached: 19k, Reactions, Comments & Shares: 1150, Щраквания на публикация: 929

От 19-те хиляди рийч, съответно:
e5fb4f866fc44cbaba66faf3cf458c0d.png
 
Гледам, че доста международни страници и профили правят LIVE излъчване, в което се избира нещо.

Ще ти пиша повече на ЛС, колега.

След като видя резултата от услугата ще оставя коментар тук.
 
Гледам, че доста международни страници и профили правят LIVE излъчване, в което се избира нещо.

Ще ти пиша повече на ЛС, колега.

След като видя резултата от услугата ще оставя коментар тук.

Имаш лично. ;)
 
Поръчах си LIVE излъчване на една от моите ФБ страници от колегата.
Колегата е коректен, точен и имаше бърза комуникация.

Дадох му права на страницата си, даже за няколко дни, и всичко мина нормално.
Не се страхувайте да му дадете права на страниците си, колегата просто си върши работата и до там,
не пипа нищо друго по страницата.

Възползвайте се от услугата, има полза от LIVE излъчването на ФБ страниците.


ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!
 
Да повдигна малко темата.

Резултат от последните часове:
tDwwTpp.png

* това е рийчът и съотношението фенове : хора, които не са харесали страницата, но са видели поста

Очаквам още рийч към живото предаване, тъй като остава като видео, което го виждат още хора.

При интерес - пишете на лично съобщение. ;)
 
До неделя - 8 лева за всякакви страници, без значение от броя на харесалите.
Стриймът ще бъде между час и 15 до час и 30 минути, в добър час като за уикенда ~17-18ч.
Както казах вече клипът остава на страницата ви и се вижда от други хора в нелош часови интервал от 7ч. до полунощ, в зависимост от страницата.

Мисля че ще бъдат вървежни 'живи предавания' свързани с 1/6 май, но каквото прецени всеки, който се възползва.
 

Горе