Предлагам: 🌟 Предлагам Изработка на сайтове, реална GDPR функционалност, SEO /Оптимизация на уеб сайт и други

@Chris007

Разгледах ги нещата, които ми прати.
Горещо те съветвам да направиш пост за всеки от тях и това да ти послужи за портфолио.

Отношението ти е кофти за съжаление.
Щом предлагаш да вършиш работа, но отказваш да покажеш публично работата си, караш хората да си мислят че криеш нещо или че лъжеш че имаш 15 години опит.

Може би е така, може би не си горд с работата, която си свършил и не искаш да я показваш.

Може би е нова информация за теб, че портфолиото е неразделна част от предложението.
Подобно отношение на "ама за какво ти трябва", "ама от къде на къде ще ти давам линкове към проекти" е абсурдно при положение, че си търсиш клиенти.

Наблегни повече на комуникация като умение, не на GDPR разбирателство.
 
@Chris007

Разгледах ги нещата, които ми прати.
Горещо те съветвам да направиш пост за всеки от тях и това да ти послужи за портфолио.

Отношението ти е кофти за съжаление.
Щом предлагаш да вършиш работа, но отказваш да покажеш публично работата си, караш хората да си мислят че криеш нещо или че лъжеш че имаш 15 години опит.

Може би е така, може би не си горд с работата, която си свършил и не искаш да я показваш.

Може би е нова информация за теб, че портфолиото е неразделна част от предложението.
Подобно отношение на "ама за какво ти трябва", "ама от къде на къде ще ти давам линкове към проекти" е абсурдно при положение, че си търсиш клиенти.

Наблегни повече на комуникация като умение, не на GDPR разбирателство.
Аз мисля че 5 пъти попитах какво по-конкретно от предлаганото те интересува и отговор не получих!
Освен това съм ти пратил няколко сайта на ЛС, отделно други неща и отговор пак не получих!
Това ли е "криене"?!? А и съм написал:
Нека да пишат на лично съобщение само сериозни хора, които имат интерес.
Благодаря на всички за вниманието!
А не такива, които се чудят как да си губят времето, вместо да си оправят сайтовете и губят и моето!
Ти защо нямаш демо в now.bg ? Включително на админ-панела?
Караш хората да си мислят че криеш нещо, или че лъжеш че имаш опит?
М/у другото в този ред на мисли, на един SaaS и сайтовете които го ползват е в пъти по-елементарно да му направиш реална GDPR-функционалност, след като толкова много това ти е в устата, а не хората да си мислят че наемат нещо, което е както трябва!
Или от 2018г. е било малко времето?
Подобно отношение на "ама за какво ти трябва", "ама от къде на къде ще ти давам линкове към проекти" е абсурдно
Това нещо къде го прочете?!!
В момента този, който лъже си ти. Две съобщения на ЛС имаш! Без отговор стоят.
За 6-ти път пиша - научи се като искаш нещо, да питаш за конкретното нещо, което те интересува.
Предложил съм 7-8 вида услуги, и най-малкото, както вече ти написах е че един може да е искал дизайн, друг СЕО, трети - GDPR, четвърти копирайт-услуга и т.н.
Като ти пратя един сайт - ти как ще разбереш какво съм правил по него и какви умения имам?
Толкова ли много ум се иска човек да проумее това???
Кое е кофти в отношението ми?! Че ти показах какви неща имаш да дооправяш по сайтовете ти, в опит да гадая какво ти е нужно? Това ли?
Ами, не, не мисля че е кофти, особено след твоето отношение.
И ще ти бъда много благодарен, ако не спамиш повече по поста ми!
 
Последно редактирано:
  • Sad
Реакции: Sky
Аз мисля че 5 пъти попитах какво по-конкретно от предлаганото те интересува и отговор не получих!
Освен това съм ти пратил няколко сайта на ЛС, отделно други неща и отговор пак не получих!
Това ли е "криене"?!? А и съм написал:

А не такива, които се чудят как да си губят времето, вместо да си оправят сайтовете и губят и моето!
Ти защо нямаш демо в now.bg ? Включително на админ-панела?
Караш хората да си мислят че криеш нещо, или че лъжеш че имаш опит?

Това нещо къде го прочете?!!
В момента този, който лъже си ти. Две съобщения на ЛС имаш! Без отговор стоят.
За 6-ти път пиша - научи се като искаш нещо, да питаш за конкретното нещо, което те интересува.
Предложил съм 7-8 вида услуги, и най-малкото, както вече ти написах е че един може да е искал дизайн, друг СЕО, трети - GDPR, четвърти копирайт-услуга и т.н.
Като ти пратя един сайт - ти как ще разбереш какво съм правил по него и какви умения имам?
Толкова ли много ум се иска човек да проумее това???
Кое е кофти в отношението ми?! Че ти показах какви неща имаш да дооправяш по сайтовете ти, в опит да гадая какво ти е нужно? Това ли?
Ами, не, не мисля че е кофти, особено след твоето отношение.
промени си отношението към хората тук когато става въпрос за работа! Това е силата на успеха! Иаз имам кофти отношение към някой членове на форума , но единствено по политическите теми, за професионализма ми и темите в които дискутирам платежните системи в световен мащаб отношението ми е различно към хората тук. Взимай пример от @nsevimov погледни му темите и виж какво се казва отношение към клиенти и защо успеха е с него!
 
промени си отношението към хората тук когато става въпрос за работа! Това е силата на успеха! Иаз имам кофти отношение към някой членове на форума , но единствено по политическите теми, за професионализма ми и темите в които дискутирам платежните системи в световен мащаб отношението ми е различно към хората тук. Взимай пример от @nsevimov погледни му темите и виж какво се казва отношение към клиенти и защо успеха е с него!
Ами то и аз имам, но в случая неговата цел е друга. Няма как да пише безсмислени 5 коментара, без да проумее това, че 5 пъти на български и с обяснение защо го питам коя от всички услуги го интересува, за да знам какво да му пратя, а в следващия момент да ми вменява разни неща.
Още повече, линкове съм му пратил още на следващия ден след първия му коментар. И отговор нямам. А за комуникация ми дава съвети...
Наблегни повече на комуникация като умение, не на GDPR разбирателство.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Vbb
Аз едно не мога да разбера... Освен всичките безсмислени неща, които се изсипаха върху тази тема (човек с малко над 70 - 85 IQ би разбрал защо ;) ), никой ли поне не се интересува от по-нататъчната съдба на малкото Ъпче в най-пълната и уникална приказка за малкото Ъпче в Интернет? /приказка означава, че няма как да е на 100%, да уточня все пак ;) /
Абе, повечето аудитория е мъжка.
Оженило се е, бре❗
Вкáрало си е у́ дòма "принцеса"... Ами ако е от "модерните принцеси"??? 💞⚠️🐹☣️☢️
Толкова е тъжно това. Накъде отива този свят... 🤨
И ако си мислите, че в 0,50ч. е момента да се up-не темата, не е, за малкото Ъпче преживявам и става дума...

/а за останалото си знаете, например че 99% от сайтовете не отговарят на GDPR, нали/ :love:
Нищо. Сега полека подготвям пълно описание за начинаещи в тази област. ;)

Screenshot_7.jpg
 
Последно редактирано:
Един тон текст в тая тема и никакви линкове към проекти - да инспектнем, да разкритикуваме...

Все едно незаконна дрога се продава:
  • "какво си търсиш?"
  • "ше те уредиме, нема страшно!"
  • "ела там зад ъгъла, батко, да ти покажа стоката..."
  • "много разпитваш нещо... да нямаш жици?!"
 
Един тон текст в тая тема и никакви линкове към проекти - да инспектнем, да разкритикуваме...

Все едно незаконна дрога се продава:
  • "какво си търсиш?"
  • "ше те уредиме, нема страшно!"
  • "ела там зад ъгъла, батко, да ти покажа стоката..."
  • "много разпитваш нещо... да нямаш жици?!"
Нека да пишат на лично съобщение само сериозни хора, които имат интерес.
човек с малко над 70 - 85 IQ би разбрал

Нали се сещаш, че не всеки желае едновременно всичко от изброеното за сайта си?
С други думи, ако му изпратя сайт на който съм правил оптимизация и не са искали да се променя друго, а той търси дизайн - не е ок, нали?
Ако му изпратя сайт, на който съм правил само GDPR-функционалност и не са искали друго, а на него му трябва SEO - пак така.
Не виждам нищо сложно в това да напише какво му трябва.

Просто искам да знам от какво по-конкретно се интересува той и с каква цел, за да знам какво да му пратя.
Не е сложно.
Защото ако му трябва нещо конкретно, може и да се пита конкретно.
А ако е просто за чесане на езика е друга тема.
например, както pavelandreev.bg и jaden.bg нямат GDPR-функционалност. Може това да го интересува например. Това питам и аз от самото начало, защото съм предложил и умея доста неща.
Също така pavelandreev.bg зарежда за 27 сек.
А може би има нужда от SEO-специалист?

Изпратил съм му някои неща на ЛС.

А за тези, които не знаят какво да правят с живота си и поради това губят времето си в безсмислени, неаргументирани неща, както и времето на другите - имам прозорци за миене! :)
 
Последно редактирано:
Не показвай нищо - ше съжаляваш!
 
Абе пич, хората те питат да покажеш портфолио - нещо, което си правил за да си създадат представа колко можеш. Как мислиш защо иначе ще те разпитват??
Така че ако ще показваш - показвай. Иначе ти си този с локума!!!
 
Само с топ няма да се получи, покажи нещо?

@Sky, в момента нито това за което си, нито това срещу което си не струват нищо!
Ди, диии... Ползваш ли протеин??!!!
Просто си представи "поредната уфсъ", когато се погледнеш в огледалото.
Но няма страшно!
Безплатно ще се опитам да ти помогна и всичко останало зависи от нещо много важно - Избора ти!
Освен да копираш hooks в Content Management System, която е "одобрена" от едни 11-12 фамилии и съществува единствено за да дава "чувство за свобода", научи историята.
Поинтересувай се за Хан Кубрат - на смъртния му одър и примера, който е дал на извънредно глупавите си синове /кой ги е възпитавал и защо така е друга тема/ със стрелите! Къде /на макя си/ са се установили, и какви сме, а още повече ти като гени!
След като осъзнаеш това, може да говоря с теб.

Относно уменията ми, които почти всички "активни форумци" + шизофреничните им профили се постарахте да оплюете, дори още преди да сте разбрали нещо повече за така новия съфорумец ... няма какво и да коментирам за хора, които имат в главата нищо повече от офлюх .../без да подценявам биологичните единици/.

А знаеш ли каква е разликата между бот и бог?
Трябва да не си като зомби и да си отворен за знания. /опитах се да го обясня максимално разбираемо за теб/.
Махни шита, който си сложил като аватар, когато ме разбереш и ще си говорим нормално.
До тогава няма какво да се доказвам на копиращи hooks, без да гледат точките и запетаите...
/иначе - поздравления, че си заинтригуван от код, а не "библиотеки"..., макар че май е едно и също.../
Учи история бе!!!
... Отговори кратичко, по навик, моля те, без да се обосновеш, докажи че си от онези "тролове", които за по 2 ст. публикуваха неща преди време! Бъди "герой", както 99% !!!
Или ако искаш се обоснови!
Бих се зарадвал на втория вариант!

Основния ти враг е това, че не си чел за "стрелите" и история - на хан Кубрат ... и по-назад от него!

Няма да си влагам нервите в дебилни форумски изказвания, нищо че имаш доста "стабилни конкуренти"!
... Яд ме е, че за разлика от останалите си понаучил нещо, ама най-важното не си научил - от къде си!!!
... Което не те отличава от средностатистическите "потребители" /чети стари вицове, за да разбереш какво имам предвид ... joker - потребител-админ/...

Абе пич, хората те питат да покажеш портфолио - нещо, което си правил за да си създадат представа колко можеш. Как мислиш защо иначе ще те разпитват??
Така че ако ще показваш - показвай. Иначе ти си този с локума!!!

Абе, пич, преди отговора ми с локума какво има бе? Много е лесно да се пише така, а?
И навик в "Селяниево" /Севлиево/, най-скъпия и най-смотан според мен град в България???
Ако не си зад този профил - Мотов /а не си/, продавай дрехите на килограм - "всичко по 5 лв.", гледай да не седиш много пред компа, че още един диоптър ще качиш и не ми давай съвети, моля, а???!

Емпатията при хората с по-високо IQ е цената за предразполагането в емоционално състояние на събеседника..., нооо понякога "правилата имат изключения", ... копирачи на хукове и други ;)
Върнете се към човешкото бре!
... А те, старите хора са казали - "И той е човек, и той кърви."

На вече няколко хора съм пратил линкове в лични съобщения, още на втория ден след публикуването на темата, бъдете спокойни.
И, мисля че никой от тях не може да каже това, което в този пост твърдяха разни некадърни лъжци в коментари, само защото някой ги превъзхожда с нещо. gdpr-функционалността, за която съм писал раздразни доста неможачи, а?
Хахаха!!!
Глупаво е, когато не разбираш нещо, вместо да попиташ - да се опитваш със селташки номера и няколко профила /пробуждайки основателни съмнинея за шизофренични отклонения/ да се правиш на пич?!
Попитайте като хората бе, неможачи!!!


За същите - безплатен съвет - купете си 1-2 кг. семки, пуснете си всички епизоди например на "Игри на волята" или подобен формат /като за вас/ и не си изхабявайте клавиатурите, моля ;)
Колкото и "потребители" да ви се доверяват, а след това да се стига до "ами... едни го правиха този сайт, ама..." :cry::rolleyes:😂🤣
/"редизайн" ... из основи??! "ръце-крака" оставени... Нагледал съм се!/
...,драги неможачи, един ден клавиатурите от 15 лв. няма да можете да си позволите и тогава?
За ваше щастие, "потребители" има колкото искаш, но как си живеете със съвестта си/ако имате такава въобще/, не знам!
Ще го кажа така, че да ме разберете и както сте свикнали да ви се говори, неможачи - аре, къш! 😂😆
/пестете клавиатурите/
 
Последно редактирано:
Както и да е :)
 
Последно редактирано:
Здравейте, ако офертата Ви е все още актуална, моля изпратете ми предложение относно нашата онлайн игра https://holaprize.com на лично съобщение или на [email protected]. Бюджетът ни е до 600 евро цялостно. Благодаря Ви предварително!
 
Здравейте, ако офертата Ви е все още актуална, моля изпратете ми предложение относно нашата онлайн игра https://holaprize.com на лично съобщение или на [email protected]. Бюджетът ни е до 600 евро цялостно. Благодаря Ви предварително!
Здравейте, тъй като е copy/paste, предполагам че се интересувате от SEO (затова и отговора ми е със закъснение, м/у другото, защото са предложени над 10-тина неща в моята тема), но ако случайно греша, моля да ме извините!
/чакам в "Софтуни" например, да се сетят да открият специалност "Екстрасенс", та да се запиша сефте на курс при тях, а дотогава разчитам на собствената си екстрасензорика/ :rolleyes::D
Като оставим "черния хумор" настрана, мога да Ви обърна внимание след около месец.
Колкото до опита... - изкарвал съм сайтове от "черния списък" в 3-ка и 10-ка на органично, изчистено търсене, в Англия и Франция и др. например.
Ако имате интерес, пишете.
Благодаря за интереса!
 

Горе