0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

Welder

Active Member
$0.75 domain offer applies to nsWebAddress™ product for new purchases of domain extensions .com, .net, .org, .biz, and .info only. Available for 1 year terms. Upon expiration, all domains will be renewed at the then current price. Cannot be combined with any other offer. Discount applied in shopping cart. Term discounts do not apply. This offer is available for online purchases at NetworkSolutions.com only. Maximum 3 domain names can be purchased at one time. Offer good at time of initial purchase only.

Промо линк: http://www.networksolutions.com/domain-name-registration/PS-domains.jsp?siteid=8&channelid=P13C8S570N0B9A1D761E0000V121&promo=NCDISC0034&gclid=COTH0ZTC-rMCFe5FMgodTy8Azw&clickid=7862359040
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

И аз си взех един .com за 00.90$ става и с PayPal супер :)

Искам да попитам понеже не помня дали махнах точката от auto-renew за домейна от къде в контролния панел мога да видя какво се случва сляп ли съм и аз не знам ...
 
От: От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

Става и с PayPal...току що си взех един домейн за 0.99$

Благодаря :)

При мен не става... :D

и защо 0.99 ? нали беше 0.75 - при мен е толкова но не мога да платя чрез ПП

Congratulations!
**********.com
is a Premium Domain Name available and can be purchased for $ 2595

Това какво ще рече ?


домейна който искаш да регнеш е "Premium"
и може да го купиш на тази цена
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

Като им знаех цените на Network Solutions не можах да повярвам че са пуснали за центове нещо.

https://www.networksolutions.com/domain-name-registration/pricing-chart.jsp

Прехвърляйте си домейните от тях докато можете.

.com е $35 на година!!!
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

ох, не знам дали работи, ама аз си "изгорях" с 41 долара за домейн...уж да пробвам и "отиде коня у рЯката" :)))
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

ох, не знам дали работи, ама аз си "изгорях" с 41 долара за домейн...уж да пробвам и "отиде коня у рЯката" :)))

Виж дали има възможност за възстановяване на парите ако се чувстваш подведен :wink:
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

Аз се отказах преди последната стъпка, защото след логина в пей пал ме вкара в някаква друга страница където имаше някакви странни таблици в които не може да се ориентираш, на едната пише цената за домейна, която смятам да платя, отстрани има друга цена както казва колегата за 40 и кусур долара и бутона за продължаване е някъде встрани. След като се отказах влязох в пейпал, нямаше продажба, но имаше активирано автоматично плащане, което го отмених и айде.
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

Мерси за кода - вчера купих без проблеми един домейн. Никакви допълнителни такси не ми взе, но и веднага махнах събскрипшъна от пейпал.
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

Виж дали има възможност за възстановяване на парите ако се чувстваш подведен :wink:


ааа, аз веднга си пуснах диспур в ПП...писах там за "нелоялна търговска практика" и тем подобни...парите си ги е дръпнало от картата, но до няколко дни ще видим какво ще стане де :)
 
От: 0,75$ / 0,60€ - .com, .net, .org, .biz, .info - Network Solutions

ааа, аз веднга си пуснах диспур в ПП...писах там за "нелоялна търговска практика" и тем подобни...парите си ги е дръпнало от картата, но до няколко дни ще видим какво ще стане де :)
Аз три пъти пробвах и трите пъти след като се регнеш в пейпал вместо да финализира покупката, те хвърля обратно в сайта им и ти пише голямата цена. Отказах се и си купих от namesheap с промокод и безплатно прайвъси, да ми е мирна главата. Малко по-скъпичко, ама поне всичко е наред.
 

Горе