0.99$ за .com домейн

nortrant

Well-Known Member
кодчето заслужава нова тема :mrgreen:

Promotion code Reg099ql

от https://www.register.com



4715051G.png


само някой който е работил с тях да каже дали няма някоя уловка :)
 
От: 0.99$ за .com домейн

напоследък сума ти кодове излязоха за 1,2,3,4 долара за домейн, и много ме е яд че няма какъв домейн да си купя, просто толкова много съм събрал ненужни, че мога да отворя сергия на женския пазар и да ги раздавам като зелен лук на връзки
 
От: 0.99$ за .com домейн

Този код става ли за трансфер?

PS: Абе тия register.com голяма конспирация, голяма тайна. Никъде не виждам какви са им цените.
 
От: 0.99$ за .com домейн

Този код става ли за трансфер?

PS: Абе тия register.com голяма конспирация, голяма тайна. Никъде не виждам какви са им цените.

едва ли става за трансфер...
иначе цените може да ги видиш тук - https://www.register.com/domain/multiDomainAvailable.rcmx?domain=cxzcxcz
35$ на година е стандартно
 
От: 0.99$ за .com домейн

Нещо не ми се получава.

Ами вчера си купих домейн с този код, всичко си беше ОК. Днес гледам, акаунта ви е съспенднат:). Ще се носиме май с тия.
 
От: 0.99$ за .com домейн

Нещо не ми се получава.

кое по-точно? кода си работи.. сега пробвах...

Ами вчера си купих домейн с този код, всичко си беше ОК. Днес гледам, акаунта ви е съспенднат:). Ще се носиме май с тия.

интересно защо....
онзи ден като пуснах кода си купих 6 .com-a и за сега нямам проблем

имат и live support - https://support.register.com/app/chat/chat_launch/referrer/Retail Support
 
От: 0.99$ за .com домейн

Пускат ги доста често, но не съм доволна, че не предлагат домейни на кирилица.
А и след това трябва да се прехвърли.
 
От: 0.99$ за .com домейн

Ще си вътре ако го оставиш в този регистър. Два-три месеца преди да изтече просто го трансферирай в по - евтин регистър. Така че не е набутвация. :)
 
От: 0.99$ за .com домейн

Лошото е че идея си нямам за какво говориш Хаха :D
Ся пуснах смяна на DNS към стария ми хост за първи път го правя ще видим утре какво ще стане.
А как става схемата с регистрите?
 
Re: От: 0.99$ за .com домейн

Не е ли набутвация. Взех си и аз. После влязoх да видя колко струва .com 40$ И така до година ще съм мн вътре

Догодина си го трансферираш към namecheap или name.com месец преди да му изтече срока и си ти, какъв ти е проблема?

Друг е въпроса до колко са полезни тези кодове. Аз съм се възползвал многократно (по спомен бях събрал около 40 домейна за по долар) и какво - никакъв резултат ;) Само на един домейн бях пуснал сайт, който го зарязах след месец и нещо. Това е, че тези промоции са за известно време и всеки инстинктивно гледа да регне нещо (поне аз така), без да има и идея какво ще го прави. Моя резултат е 40 домейна за около 1.20 (заради ICANN) таксата + 50-60 стотинки такса транзакция - резултата е жива набутвация :) Всичко което съм взел с код до сега е било дропено след година.

Моя съвет е - ако имате идея в главата си - 7-8$ отгоре няма да са ви препъни камък. Починете си с тези купони и се съсредоточете върху нещата, които могат да ви докарат печалба.
 
Още действа взех си един домейн, дето преди му изпуснах подновяването :)
 
От: 0.99$ за .com домейн

Тия от регистера не били толкова зле де. След съспенд на единия акаунт, взеха че вкараха в руслото другия акк. Деа тая бананова република БГ, да не сме от Марс....
 
От: Re: От: 0.99$ за .com домейн

Догодина си го трансферираш към namecheap или name.com месец преди да му изтече срока и си ти, какъв ти е проблема?

Друг е въпроса до колко са полезни тези кодове. Аз съм се възползвал многократно (по спомен бях събрал около 40 домейна за по долар) и какво - никакъв резултат ;) Само на един домейн бях пуснал сайт, който го зарязах след месец и нещо. Това е, че тези промоции са за известно време и всеки инстинктивно гледа да регне нещо (поне аз така), без да има и идея какво ще го прави. Моя резултат е 40 домейна за около 1.20 (заради ICANN) таксата + 50-60 стотинки такса транзакция - резултата е жива набутвация :) Всичко което съм взел с код до сега е било дропено след година.

Моя съвет е - ако имате идея в главата си - 7-8$ отгоре няма да са ви препъни камък. Починете си с тези купони и се съсредоточете върху нещата, които могат да ви докарат печалба.

ако тамън си решил да вземеш домейн и видиш кода - няма ли да го ползваш?

иначе ако се взима само заради това, че е на промоция - нормално е да стане това за което говориш :wink:

Пускат ги доста често, но не съм доволна, че не предлагат домейни на кирилица.
А и след това трябва да се прехвърли.

казваш - често пускат кодове, но един път не си споделила такъв :?
прехвърлянето е 5 мин работа
 
От: 0.99$ за .com домейн

Аз си взех .орг домейн за 0.99, пък след година го местя в евтинотоиме :)
Но да си прегледам трансферите по картата, да не са взели повече нещо, че ме съмняват малко...
 

Горе