[08.09.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG ....

Borisov

Active Member
Здравейте колеги,

След краткото ми отсъствие, реших да ви споделя за настоящата промоция на GoDaddy:

По 1 домейн на акаунт както винаги и само с кредитна/дебитна карта става плащането.

Код:
Godaddy99

Не знам докога е валиден купона тоя път, така че давайте смело и бързо.

Поздрави,
Борисов
 
От: [08.09.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG ....

Едно голямо Благодаря! :)
Току що се възползвах. Още се чудя дали не сбърках като взех net домейн...
 
От: [08.09.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG ....

Мерси отново.

Повече от час се чудех какъв сайт бих седнал да кова ако ми доскучее..
 
От: [08.09.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG ....

Както винаги, Borisov ни зарадва. :)
 
Последно редактирано:
От: [08.09.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG ....

Момчета, само да вметна, че кода е валиден до утре (13.09.2010) и ако има още някой, който иска домейнче, може да се възползва.

Освен това, според правилата на промоцията става и за трансфер!

Register or transfer any available .COM, .US, .MOBI, .BIZ, .NET, .ORG, .CA, .CO.UK or .IN domain for just $0.99*!

Applies to the first year only of new or transfer registrations. .CO.UK domains are only available for new registrations, no transfers. This offer may not be used for renewals, bulk registrations, premium domains or Sunrise/Landrush domain registrations. Limited to one $0.99 domain per customer. Offer expires after 10,000 redemptions or on 9/13/2010, whichever is first. Discount will be reflected in your shopping cart; cannot be used in conjunction with any other offer or promotion. Customers may not use gift cards, PayPal® or AliPay to redeem this offer.

*Plus ICANN fee of 18 cents per domain year for .COM, .NET, .ORG, .BIZ, and .MOBI.
Поздрави,
Борисов

П.П. След малко ще пусна още 1 тема, за още един такъв купон!

EDIT:
За всички, които не успеят да се възползват от тази промоция, моля вижте следната тема:
 
Последно редактирано:
От: [08.09.10] GoDaddy $0.99 COM/NET/ORG ....

и аз се възползвах с 1 домейнче.. : magazinche.biz
Тоз път хванах промоцията ;)

Не знам кой код си ползвал, но има 2 валидни в момента, може да се разпишеш с още 1 :)

Успех на всички!
 

Горе