1. Задкулисен поглед към задаващото се виртуално елитно ниво

Статус
Not open for further replies.
Хаха ами виж след седмица bounce-rate-a в аналитикса )..задкулисно го провери :)
По ме интересува настроението на хората, но и баусрейкта не мисля, че ще е добър, ти би ли останал на страницата след 2рото изречение. :)
 
По ме интересува настроението на хората, но и баусрейкта не мисля, че ще е добър, ти би ли останал на страницата след 2рото изречение. :)
Нз аз съм още на Петокнижието, че като гледам текста (макар и съкратен и орязан") скоро ще мине страниците на Библията и упътването на заклинанията на Хари Потър ама какво разбирам аз. Има си хора, които са се абонирали за тайни ютуб канали и мотиватори и сега знаят всичко и се опитват да помогнат на нас...простите хора.
 
Хаха ами виж след седмица bounce-rate-a в аналитикса )..задкулисно го провери :)
Подмолен намек някакъв ли е това или само така изглежда?
 
Според мен си имаме нов А.А. Ама този още не е почнал да ни продава още нещо. Май някаква книга. :)
Страхотно утро, $INeed$!

Очаквах те! Като се замисля, твоят коментар е първият, който съдържа реален коментар по това, което съм написал и ми дава възможност да хвърля важна и нужна светлина.

Няма нещо за продаване, нито съм планирал нещо такова в бъдеще. Аз съм Основателят-Управител на елитната фондация и корпорация на България. Още от раждането си в интернет в 6.05 часа на 19-ти Май съм ги позиционирал завинаги на заден план, откъдето лоялно, всеотдайно и всячески полезно ще обслужват, подкрепят и се грижат за всеки на своя преден план.

За фондацията БАФ това са нейните ежемесечни лоялни дарители, които автоматично стават поне в нейните очи нейните бенефициенти. Може ли така? Да, законно е, защото е заложено да е частна фондация. Поне така ще бъде регистрирана и ще съществува. Няма нужда да се занимава като тези в обществена полза с хора в увреждания, социално слаби, малцинства, и т.н. След като е частна може и дори трябва да се занимава с един ограничен кръг хора, които са именно дарителите й.

Те лоялно подкрепят нея, а после тя лоялно, всеотдайно и всячески подкрепя тях. Как? ВСЯЧЕСКИ! Заложени са 30+ Професионални Алфа Дивизии, които ще обхващат и покриват АБСОЛЮТНО ВСЕКИ ЕДИН АСПЕКТ от живота на своите дарители-бенефициенти! Да, има заложена дори Интимна Алфа Дивизия. НИЩО не е подминато или игнорирано. Щом е част от живота на бенефициентите държа да бъде адресирано и обгрижвано на постоянно високо качество! При мен няма 5/6!

С други думи ако ти търсиш (потенциални) клиенти, то аз търся вече потенциални дарители-бенефициенти за БАФ, а след това по предприемчиви сред тях особено, които вече са предприемачи или бизнес хора ще могат да получат допълнителна всяческа подкрепа от по-комерсиалния й Алфа близнак БАКОРП. За всичко това е втората тема-книга, която мистериозно изчезна от този форум.

Вече разбирам по неведоми форумни пътища, че не е имало проблем със съдържанието, а с насочването му към една тема. Добре. Това е успокоително. Те са две много различни неща като личностно и професионално развитие, но щом така е преценено се съобразявам. Можеше да ми се каже директно. Аз съм много дипломатичен и деликатен човек, с които може и трябва да се говори и преговаря. Ето с такива като майка ми и вуйчо ми е много различно. Те са тотално различни от мен.

Бях нахокан от Реуинд, че не ги развивам на блог. Аз направих набързо два блога само за да установя, че всяко следваща част текст отива НАД предишната като на Фейсбук. Само във форумите отива ПОД предишната и са лесни за четене. Въобще някой да ме чете на „блога“ ще си е трудно особено ако някой не знае и каже какво да променя, че да излизат едно ПОД друго вместо едно НАД друго. Иначе и блога не е реално блог, а вид социален сайт.

Накратко цялата тази втора тема-книга е, че във всяка една Алфа Дивизия ще се привлекат и задържат изключителни, лоялни, качествени и полезни Алфа експерти за ВСИЧКО- адвокат, счетоводител, фитнес инструктор, семеен лекар, АБСОЛЮТНО ВСИЧКО, което е нужно на бенефициентите ще им бъде осигурено за да им спестят пари, да им помогнат да печелят повече пари и въобще да си оптимизират всеки един аспект от живота в и извън леглото. Това е най-накратко!

Няма друго, няма и защо да има друго. Това си е „Мисия Невъзможна“ отвсякъде. Дори регистрациите им са си чисто ходене по правни мъки досега! Ето аз нямам сега сбъдната мечта заден план, на който просто да делегирам на 2-ра Правно-Процесуална Алфа Дивия да ми регистрира двете юридически лица, които искам и Алфа адвокат или поне юрист да направи, каквото трябва. Толкова ще е просто на виртуално елитно ниво! Защо трябва да е по-трудно или сложно?

Там няма цени и ценоразписи. Там е фондация и нейните дарители-бенефициенти во веки веков! Там е издигане качеството на живот на ниво сбъдната мечта райски живот! Поне това е основната цел и ще отнеме известно време и доста усилия за да се развие всичко, но ще стане, защото каква е алтернативата на реално ниво, $INeed$?

Ако искаш добър адвокат да си отвори устата- 100 лева! Ако искаш добър лекар да си отвори устата- 100 лева. И така нататък. При БАФ неизбежно ще има опашки, но затова ще си има и Ранглиста на дарителите, която засега започва от 20 лева ежемесечно лоялно дарение, което съответства на 1-ви Алфа Ранг. Всеки с поне 1-ви Алфа Ранг Е бенефициент и като такъв БАФ ВЕДНАГА разстила червения килим!

Да, $INeed$! За поне 20 лева на месец ТИ ако решиш да станеш бенефициент на елитната фондация на България получаваш ВЕДНАГА НЕОГРАНИЧЕН ДОСТЪП до всички налични Алфа експерти! КРАЙ ЗАВИНАГИ на 100 лева за да си отвори устата ЕДИН ЕКСПЕРТ ЕДИН ПЪТ, а ти и всички други имаме нужда от доста експерти да направят често доста повече от това да си отворят устата ЕДИН ПЪТ. Нали така?

Аз лично избирам да имам неограничен доживотен достъп до изключителни Алфа експерти вместо най-редовно да тръгвам на оглед и преглед на оферти на разни всякакви професионалисти, които дори не знам дали не са някакви измамници. Вместо да правим все такива консултации и бизнес с повишено внимание и стиснати пръсти искам в БАФ да привлечен час по скоро НАЙ-ДОБРИТЕ адвокати, счетоводители, лекари, ако ще и водопроводчици и шивачи!

До голяма степен е въпрос на пари. Ето дори само 1000 пионера със само 20 лева на месец гарантира 20,000 месечен бюджет, с който веднага могат д се привлекат добри експерти, които веднага да започнат да ни пестят пари, да ни помагат да изкарваме повече пари и да живеем по-добре.

Така НИКОГА ОТНОВО няма да се притесняваме дали ще бъде свършена поне отлична работа, а и без безбройни ценови етикетчета, на които цените стават все по-спекулативни, балони и кожодерски. Хем ние може да постигнем разкошно и завидно спокойствие на ума, хем и експертите и фирмите, с които установим дългосрочни партньорски взаимоотношения.

Тук на виртуално елитно ниво мисленето е яростно лоялно, доживотно дори вечно. Няма заложено място за кокошкарски истории и дребнавости. Няма тарикатщина и цинагии! Как една технологична компания например редовно да инвестира в ново, скъпо и разкошно оборудване плюс високо квалифицирани скъпи кадри ако няма солидна финансова сигурност? Нещата са ВИНАГИ много МНОГО свързани дори на реално ниво!

Колкото повече ние даваме сигурност на БАФ, толкова повече тя после може да даде такава на Алфа експерти и партньорски фирми, които могат поне за нас да правят наистина най-доброто или поне доста по-добро, отколкото за другите им просто случайни клиенти. Ние никога няма да сме +1 случайни клиенти, които получават +1 случайно количество и качество от продукти, услуги и преживявания. С някой като мен за доживотна глава всичко е много ориентирано към постоянно високо качество и нищо друго! Аз защо мислите виждам в най-вътрешния кръг на виртуално елитно ниво един същински Български АлфаВИП Рай?

То и сега може да удариш 100 лева на масата и да получи ВЕДНЪЖ достъп до добър експерт. Само че можеш ли ЦЯЛ ЖИВОТ да имаш достъп все до добри експерти без да фалираш? Ето това е предизвикателството, което виждам? Какво правиш, $INeed$ ако утре имаш само 50 лева да удариш на масата? Получаваш компромисен съвет с всички последици от това? А ако и толкова нямаш за компромисен експерт, какво правиш, $INeed$?

Стискаш зъби и страдаш мълчаливо като +1 добра овца, защото така? Опитваш се като не експерт да правиш експертна работа като да се диагностираш, лекуваш или регистрираш фирма сам? Боже опази от някой да бъде принуден сам да се оправя с експертна работа. Това си е гарантиран специален кошмар всеки път!

Не знам за теб, но аз съм на 40 и вече нямам никакво желание, а и време за да чакам да падне небето! Така че се задействах за да живея с поне 1000 други Алфа пионери поне сбъдната мечта живот през оставащите ни години гарантирано по Дизайн. А който иска да ходи по всякакви мъки, че и да си плаща все повече за това е свободен за го прави. На задаващото се виртуално елитно ниво това си е забранена луда работа. Прекалено е лошо, скъпо, мъчително и обречено.

Аз имам нещо много повече от една книга за продан. Аз материализирам сбъдната мечта райски живот и то тук в родна България. Е, не ли това изключително и достойно за внук на двамата полковника, защото няма как да се занимавам с дребни и недостойни неща с толкова изключителни и достойни хора духовно зад мен?

Какво ще кажеш, $INeed$ и всички други, уважаеми предприемачи тук, разбира се?
 
Ако искаш добър адвокат да си отвори устата- 100 лева! Ако искаш добър лекар да си отвори устата- 100 лева.
А ако и толкова нямаш за компромисен експерт, какво правиш, $INeed$?

Стискаш зъби и страдаш мълчаливо като +1 добра овца, защото така?
Точно такъв е $$ нийда: чука стотачки по масата и като свършат - стиска; много добре го описа..

Иначе кво стана сега - по 20 лева ли да дадем за Алфа обслужването? Затва ли беше целия филм?
Ма ний тука сме предприемачи бе, Алфа, стотачките ги навиваме на тоалетното руло. Повече искай - поне 200, че и по две хилки ще кихнат. (За 200 няма ли Алфа+ нещо и Алфа++ за два бондака? Мисля, че е редно да получа по-доброто от пайтаците-дарители с 20 лева.)

Иначе ако нещо ти трябват спешно 20 лева, кажи да ти преведем и да си бегаш.

внук на двамата полковника
Ти казармата ходи ли иначе?
 
(Залагам на @Датата аз иначе. Ако е някой стар юзър, кой друг ще е...)
 
Какво да правя като идвам от поколения строителни инженери и военни офицери, при които няма 5/6?! Това си има и своите положителни страни. Уверявам Ви, уважаеми предприемачи на България.
Единственото което разбрах е, че си дете на военни. Пусни повече информация.
 
...ТНО ВСЕКИ ЕДИН АСПЕКТ от живота на своите дарители-бенефициенти! Да, има заложена дори Интимна Алфа Дивизия. НИЩО не е подминато или игнорирано. Щом е част от живота на бенефициентите държа да бъде адресирано и обгрижвано на постоянно високо качество! При мен няма 5/6!

Щом ще има срещу 20лв. достъп и до елитни компаньонки мен ме пиши.
 
По ме интересува настроението на хората, но и баусрейкта не мисля, че ще е добър, ти би ли останал на страницата след 2рото изречение. :)
Моето е, че не одобрявам толкова грубо влизане. От друга страна това остава в базата и разполагате с текста за "вечни времена".
Щом ще има срещу 20лв. достъп и до елитни компаньонки мен ме пиши.
За цяло звено се говори !
 
веднага могат д се привлекат добри експерти,
Да бе, да ми развалят кефа от Гугъл диагнозите. Сега ме заболява глава, питам Гугъл "рядка болест ли е и ще умра ли" отговаря ми ДА и си лягам спокоен
 
Иначе съм за, искам да се включа! Както се казва " прати на лични " детайли за това каде да превеждаме парите.
Членски карти ще има ли ?
Пиене на кафе и ракии с членовете ще се организира ли ?
 
Иначе съм за, искам да се включа! Както се казва " прати на лични " детайли за това каде да превеждаме парите.
Членски карти ще има ли ?
Пиене на кафе и ракии с членовете ще се организира ли ?
В бизнес средите се говори, че алфа бос е готов да вдига шумни партита всяка вечер със сръбска скара и алкохол от цял свят за всеки член.
 
o_O Вие ме шашнахте тук! Ако си бях пускал планираното съдържание и по втората тема-книга която е точно за предприемачи нямаше да ме питате такива въпроси, нито да ми говорите за компаньонки. Не съм ходил в казарма. И тя и Строителни войски и много други неща бяха бързо и удобно ликвидирани. Благодаря за въпросите и интереса. Ето пускам частта за тях.

Направи ми силно впечатление, когато говорих на адвоката за Гранд Визията, а именно, че с поне 20 лева на месец лоялно дарение всеки дарител и автоматично ако желае бенефициент веднага получава Ранг и следователно НЕОГРАНИЧЕН ДОСТЪП до всички вътрешни Алфа и външни експерти чрез абонаменти, а ако трябва и чрез поръчки. Той каза: „Е, за 20 лева!“ и направи кисела физиономия.

При неговия поглед и отношение има нещо елитарно. Тоест може би очаква или предпочита някой да е вече Някой и да започне да дава сериозни дарения ежемесечно като поне 200 лева за да се ползва така от финансисти и счетоводители в 1-ва Финансово-Счетоводна Алфа Дивизия, от Алфа юристи и адвокати в 2-ра Правно-Процесуална Алфа Дивизия, от уеб дизайнери и програмисти в ИТ Алфа Дивизия и така нататък.

Въобще от всичките заложени 30+ Професионални Алфа Дивизии обхващащи абсолютно всички области от личния и професионалния живот на дарителите и бенефициентите, които до голяма степен ще са едни и същи лица. Това е приемливо и законно тъй като това е частна фондация, защото би било невъзможно ако работи в обществена полза.
 
Искам още от самото начало да е напълно точно и ясно следното от най-стратегическо значение! Има два типа юридически лица с нестопанска (идеална) цел. Първият са сдружения. Те винаги имат членове, които винаги трябва да плащат някакъв членски внос, а след това винаги трябва да бъдат впрегнати те самите за да работят за идеалните цели на сдружението. Затова за такива юридически лица се мисли и говори като за „господари“, на които членовете им служат послушно и работят доброволно, че и си плащат всеки месец за това!

В пълен контраст за юридическите лица с нестопанска цел тип фондация се мисли и говори като за „слуги“, защото те нямат членове, а само някакво дарено имущество обикновено пари, което използват за да бъдат (всячески) полезни на бенефициентите си. Те са де факто техните всячески подкрепяни и обслужвани господари на преден план.

Сега по-ясно ли е защо е изключено Българска Алфа ФОНДАЦИЯ да изисква от бенефициент да е вече (много) Някой за да дойде и стане бенефициент иначе: „Съжаляваме, но не обичаме хлебарки тук! Кръгом и къш, къш!“ Ако някой например е вече успял Алфа мъжкар чудесно. Тогава целта е да си остане такъв докрая на живота. Това е високата и достойна цел, за която ще бъде всячески подпомаган в и извън леглото от БАФ.

Ако някой например 14 годишен тийнейджър е само (кандидат) Алфа мъжкар значи целта е да стане час по-скоро успял Алфа мъжкар. Това веднага става топ целта, към която ще бъде всячески подкрепян да полети.

Ако някой е вече Някой ВИП и може да дарява щедри дарения месечно чудесно. Тогава целта е да си остане ВИП и дори да стане още повече ВИП. Ако някой не е ВИП към момента значи има нужда да бъде всячески подкрепен за да има поне един шанс да стане ВИП час по-скоро.

Юридическо лице с идеална цел тип фондация трудно може да изисква най-елитарно някой да е вече Някой за да бъде дори погледнат, защото това е поведение на Господар на преден план вместо на сбъдната мечта всячески полезна слуга на заден план.

При БАФ накратко всеки (кандидат) дарител-бенефициент идва за да стане Някой, да остане Някой или да стане още повече Някой! Затова няма как да кажа на някой: „Съжаляваме, но кръгом и изпълзи по-бързо по-далече, за да не те напръскаме с Райд!“
 
Статус
Not open for further replies.

Горе