1 въпросче

fena01

Active Member
Искам да попитамп нещо,може да прозвочи тъпо или пък идиотско но реших,че е по-добре да чуя мненята на хора по-разбиращи от мен преди да предприема каквото и да е!Та така де по-въпроса:Как мога да печеля пари от блог?
Адсенс ли да сложа,нещо да продавам ли ?Кажете вие?
Мерси предварително! Надявам се на компетентни отговори!
 
От: 1 въпросче

Дай повече инфо за блога, езика на който е, за какво е. Ей такива, за да сме по обективни.

Аз лично съм си фен на афилиейт програмите и това бих препоръчал. :) Но нека чуем какъв е и какво най-добре ще му фитне. ;)
 
От: 1 въпросче

Ами замисли съм го да е нещо от рода интернет програмиране(хтмл,цсс,пхп и тн.) фотошоп уроци,хардоер,софтоер, абе въобще 1 "Информационен блог",Предполагам,че ще е поне на 2 езика(ако се занимавам по-сериозно),и ако можете да ми препоръчате някоя хубава системка за блог(като за начало),ако пък потръгне ще си напиша моя,предполагам,че ще започна с wordpress.
Поздрави!
 
От: 1 въпросче

Почни работа някъде. Според мен ще изкарваш повече пари като работиш. От тези блогове я 10 - 20 до 100 лева на месец ако си специалист. Тук не съм видял някой забогатял блогаджия.
 
От: 1 въпросче

За интернет пограмиране. Значи аудиторията ще ти е от порграмисти и девелопъри. Може да се набута според мен програми но на 2 нива, за да са твой реферали. Не знам какво може да им се продава друго, те са малко такъв скромен пазар от към купуване. И адсенс не е изключено да се сложи, тук трябва да се провери и да се избере от двете. Нищо чудно ако е добре направен блога и е пълен и ценен да предизвика интерес от такива фирми за реклама на него. Все пак говорим за специализирана ниша, а не общ голям пазар. Но ако сега почваш, по-добре го направи и развии да има добро количество трафик и после го мисли за изкарване на пари от него. Не на обратно. ;)
 
От: 1 въпросче

Печеленето от блогове е so 2005.

... Освен ако:
- Си голям спец в някоя потенциално профитабъл област.
- Английският ти е на ниво нейтив ленгуидж.
 

Горе