$1 за всеки реферал!

Cybertack

New Member
Здравейте,

от доста време не съм писал но днеска получих e-mail от позната компания.

Предлагат $1 за всеки който е препратен до сайта им промотиращ новия им продукт..

До сега съм работил с компанията и вярвам в коректността им.

Плащанията са през PayPal и ако се интересувате трябва да побързате, че "промоцията" е до 10 Ноември тъй като откриването е на 11'ти..

Регистрирайте се с въвеждането на име, e-mail и телефон и след това ще ви се даде афилейт линк, също така ще можете да гледате 60 минутно информационно видео което наистина си заслужава.

Скрил съм линка за да можете да ми покажете благодарността си :D

http://tinyurl.com/whole-dollar

Поздрави..
 
От: $1 за всеки реферал!

По дяволите , колко мразя някой да промотира някаква програма и да крие линка.
 
От: $1 за всеки реферал!

Еми, ние българското племе така и не се научихме да кликаме на афф линковете. ;]
 
От: $1 за всеки реферал!

От мен имаш едно кликване.Наистина е тъпо да не ти изкарам 1$ след като на мен ми коства някакво си движение на показалеца каквито правя хиляди дневно.
 
От: $1 за всеки реферал!

Колкото и да не съм професионалист в тази област виждал съм доста, ако се сещат някои колеги, преди давах линковете така "Чист линк *******, Афилейт линк *******" но в крайна сметка се оказа, че това най-просто движение не се прави защото виждаш ли щял си да спечелиш на негов гръб...
 
От: $1 за всеки реферал!

А как да се регистрирам?
 
От: $1 за всеки реферал!

Нищо ново , и cashburners предлагат 1 долар при регистрация :)
 
От: $1 за всеки реферал!

Каква е уловката при тази оферта ? В смисъл аз мога да пусна оферта в сайт като shorttask примерно , за всеки регистриран по 10 цента и така да натрупам голяма печелба от реферали .
 

Горе