$1.99 com/net/org registration/transfer coupon

nortrant

Well-Known Member
Our newest deal is active. If we reach 10,000 new fans (from the start of the deal -- we're at 100+ already!), you'll get a $1.99 com/net/org registration/transfer coupon with WhoisGuard, Open-Xchange, and a free SSL certificate. Feel free to share! We'll be spreading the word as well as we have no doubt this coupon will become active as we had well over 10k Likes the first time we ran it. We appreciate your support & hope you enjoy the promotion which we're offering. WE LOVE OUR CUSTOMERS!

http://www.facebook.com/NameCheap

Налазвайте 8)
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Ще си позволя да вдигна темата отново.
Остават 3 дни и трябват около 1900 like-ве :beer:
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Айде подготвяйте се остават към 15 лайк-а :) Тоя път нема да изпусна промоцията :D
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Още само 108
казвайте на ваши приятели, дори и да не се занимават с това :)
промоцията не е за изпускане... :D
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

150 исках да кажа пропуснал съм нулата :D
Ами стресна ме бре човек, защото малко преди да пишеш бях погледнал и оставаха над 200 лайк-а още и реших, че не гледам където требе :mrgreen: .
А като станат 10 000 лайк-овете и почне промоцията колко време ще е валидна тя?
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Сигурно има заделени количества и като свършат отпада :D Иначе от леглото трудно се пише и пропускам букви и цифри Д
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Сигурно има заделени количества и като свършат отпада :D Иначе от леглото трудно се пише и пропускам букви и цифри Д
1 domain/account, 1 year reg, includes free SSL and Open-XChange. Valid Oct 5 - сега виздам, че това пише :)
А вече лайковете са 10 006 и вече може да се поръчва!:clap:Имам създаден акаунт в namechepa , ама как се използва промоцията бре?? Като потърся някой домейн и е свободен и ми изписва високата регулярна цена ! ?
къде е тоя coupon code ??
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Пише че ще промоцията ва лидна от утре 1 domain/account, 1 year reg, includes free SSL and Open-XChange. Valid Oct 5 12AM-11:59PM EST.
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Пише че ще промоцията ва лидна от утре 1 domain/account, 1 year reg, includes free SSL and Open-XChange. Valid Oct 5 12AM-11:59PM EST.
О да, аз не съм в леглото , но явно не гледам добре :) А дали, ако имаш няколко различни акаунта с различни мейли в сайта , ще може да се вземат по един домейн за всеки от акаунтите ти ;) ....
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

Акаунтите в неймчийп, естествено :) Никой не пречи на кака/мама/баба/тате да си купят домейни, ъф корс. Ма да не се изтрепете да ги разграбвате, догодина ще са си на нормалните цени ;)

Май да ти дадат кода искат сверка с регистрацията у фейсбук. Цигании разни
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

при мен кода не работи...:

Error occurred while applying coupon code!
This coupon code is not yet active. Please try using it during the specified time frame.
 
От: $1.99 com/net/org registration/transfer coupon

За да купя домейн , трябва ли акаунта в PayPal да ми е verify? Също така предлагат ли други начини на плащане освен PayPal? Защото като си закупувах домейни от Superhosting не ми искаше verify на акаунта..
 

Горе