$1 - .eu може и на кирилица | PayPal

От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

И аз получих днес на мейла. Това е по случай 9 май - деня на Европа и важало за 200 регистранта ...
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

И аз си купих две домейнчета....
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Минимума за плащането посредством пейпал е $2, т.е. трябва да вземете 2 домейна. Пробвах да взема само 1, но не стана. Аз се възползвах от кода.
Благодаря много колега, точно на време :)
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Някой знае ли колко време отнема, за да се покажат домейните в акаунта ми?
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Ми предполагам, че трябва да се уверят за плащането и тогава ще ги активират... и на мен са ми на статус Processing. Надявам се до понеделник да са активни :)
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Надявам се до понеделник да са активни
Много време бре, дано да стане по-бързо.......
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Минимума за плащането посредством пейпал е $2, т.е. трябва да вземете 2 домейна.

Вярно беше така :)

Много време бре, дано да стане по-бързо.......

за няма 10 мин на мен се появиха в профила, да не кажа веднага :)
платих, после до като намеря от къде се влиза в контолния панел и те бяха там
 
Последно редактирано:
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Брех, при мен още ги няма.... Аз ли не гледам където трябва, тия ли се бавят..........
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Да, там гледам, още ги няма. Писах на сапорта....
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

ОК, благодаря!
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

На мен ми искаха потвърждение по тел. и 15 мин. след като потвърдих ми се показаха.
 
От: $1 - .eu може и на кирилица | PayPal

Имат проблем с регистрирането на домейните. Домейните, които поръчах аз все още не са активни. Статуса на поръчката е "Problem". Изпратих запитване по email и ето го отговора:


Hello,

We're having trouble connecting to the EU Central Registry at this time. We are working to repair the connection and will begin processing orders as soon as we are able. Please accept our apologies for the delay. You will receive an email when your order is complete.

Best Regards,
Dynadot Staff




Така че, ако и вашите поръчки са с подобен статус или статус processing, не се притеснявайте. Да се надяваме скоро проблема да бъде решен и да получим закупените домейни :)
 
И разочароващо. Единият ми сайт бе на кирилица с покана за рождения ден на малкия, а другия за един приятел, който искаше по ефектен начин да честити дрг рожден ден (отново сайт на кирилица)... Грешката ми беше, че ги чаках, защото в събота ми заобясняваха, че всеки момент всичко ще се оправи и ще си получа домейните. Сега ги нямам и двата, а е късно да ги регистрирам наново през друг регистратор. :)

Успешна седмица на всички!
 

Горе