1

2
 
Ти май не си си приемал хапчетата скоро.
Как да не съм, приемах. Мисля че 1 аналгин, 1 аспирин, 1 нурофен и 1 парацетамол (разнообразявам) някъде преди 2 седмици, щот се куронясах. Още имам някои досадни симптоми, много куварна тая болест, ей. Но няма страшно, една чаша овче млекце ще ме оправи :)
 
Как да не съм, приемах. Мисля че 1 аналгин, 1 аспирин, 1 нурофен и 1 парацетамол (разнообразявам) някъде преди 2 седмици, щот се куронясах. Още имам някои досадни симптоми, много куварна тая болест, ей. Но няма страшно, една чаша овче млекце ще ме оправи :)
Чиба!
 
Оня вика "Чезвай", ти след него викаш "Чиба". И подсъзнателно избра твоята дума да започва като неговата с "Ч". Овчица си Тедка, малка, пухкава и страхлива. Толкова е очевидно, че ми иде да ти стисна клепналите овчи ушички.
 
Това някаква игра ли е? Избирам 69. :)
Блинки до 5 са стигнали хората. Има доста до 69. Не се пререждай като админ, ами се запиши в темата за да хванеш "щастливото число".

Мой ред - 6.

П.С.
баси темата. Поне ще се говори малко. Цифрите "казват" досатъчно.... Предлагам разни тарикатлъци като символа за безкрейност, +1 и други хватки да не се броят. Просто караме по ред. До 100 знам да броя, после ще гледам в Google, че се дистанцирам от Yandex, както е модерно в наши дни :)
 
Как да не съм, приемах. Мисля че 1 аналгин, 1 аспирин, 1 нурофен и 1 парацетамол (разнообразявам) някъде преди 2 седмици, щот се куронясах. Още имам някои досадни симптоми, много куварна тая болест, ей. Но няма страшно, една чаша овче млекце ще ме оправи :)
Боже, слез и си прибери вересиите.
 

Горе