10 реда текст да не може да измислиш.. :)

От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Все си ги осъдил... :)

Ще ги осъди като пич. Стига да си даде малко зор. Като ги разкара малко до съдебните зали и ги изтърси като бръшнен чувал и ще се осъзнаят, че времето когато може да правиш каквото си искаш е минало ...

От друга страна тези които копират са аматьори и колкото и да е дразнещо не могат да ти навредят, защото са на N-та страница в SERP
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Дублирания контент ми е достатъчен ущърб, и ако си дам малко зор, и не само аз, ще стане и техен.

Един от другите се оказа нагъл. Пита ме кой бил сайта и какво било крадено. Не помни вече. Ще си спомни...
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Нека да не забравяме ,че при първа възможност и Max-a-Muss Group ще премахне всички ваши копирани текстове от сайта си.Мислим ,че причината те да са там ,вече беше спомената в предишните постове.Не сме искали да навредим на никого.Благодарим за разбирането Ви.


MaGuSs,
Max-a-Muss Group
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Точно така колега, осъди ги!

Нищо че аз вече 3 години не мога да осъдя моя строител за това че ми е продал мезонет със статут на таванско складово помещение.
Със същият хъс и аз преди време исках да осъдя и нотариуса за това че е положил подписа си под сделка, която е незаконна откъдето и да я погледнеш.
Това и още куп дела с доста по-висока важност залежават с години по нашите съдилища, но ти си в правото си разбира се да се сърдиш и да отстояваш своето.

Защото аз съм сигурен, че ключовото изречение "През последните години услугата web design се развива и включва все повече допълнителни елементи като интерактивни обекти" е със запазени авторски права. Нали така? Защото в противен случай не бихме водили въобще този разговор.
Защото по същата логика всеки може да каже, че той сам си го е измислил или е творение на негов добър приятел. Много лесно може да се намери добър верен приятел който да го потвърди.
Няма как да го докажеш иначе. То снимка от камера на светофар до скоро не беше доказателство в съда ;)
А между другото пък те пък са в правото си да съдят теб за това че ги наричаш публично Глупаци и ги пращаш да пасат овцете. О, ти не си казал точната дума "Глупаци", но това е грижа на адвокатите.

Стига сме се заблуждавали и сме се правели на светци. Колко от нас имат 100% лицензиран софтуер на домашните си компютри? Нима не теглим като невидели всеки ден филми и софтуер от торент тракерите? Някой да ни е осъдил за това?

Аз не се занимавам с уеб дизайн, програмист съм и пиша софтуер. Имам няколко собствени програми които продавам на западния пазар.
Хакнаха ми преди време една от програмите, написаха кейгенератор и го качиха на публични сървъри.
Аз за разлика от Антон обаче не се ядосах, нищо че като напишеш името на програмата ми в google точно под името на моя сайт излизаха резултати с въпросния генератор.
Почувствах се дори поласкан, за това че някой е забелязал моя труд, оценил го е и е отделил няколко часа от личното си време да напише въпросния кейгенератор.

Не казвам, че колегите са постъпили правилно. Напротив, дори един от тях се е извинил, двама вече доколкото виждам са махнали текста а други 2 сайта така и не можах да отворя.
И мен са ме копирали, аз на свой ред съм копирал за хелп файловете си информация от английски сайтове. Приеми го като нещо нормално.
Daewoo крадат от Opel, опел пък от някой друг... А ние тук се пеним за 2 реда текст :)
Не се засягай, нищо лично.

Хайде със здраве!
Ангел Павлов
 
От: 10 реда текст да не може да измислиш.. :)

Лелееееееее.....
АМи всички знаем колко по лесно е с copy / paste .... :(
 
  • Like
Реакции: spy

Горе