10-те най-популярни CMS-и в света

От: 10-те най-популярни CMS-и в света

Може от 11 годишен да се занимаваш с CMS, но може сега да си на 12 години. Може и да си на 22 или 32. :) Вметката ти е странна..
Вадя ги защото от 11 годишен се занимавам с CMS и Авторски системи. И мога да ти кажа че e107 е една от много удобните CMS системи. Вярно не може да се сравнява с другите но като за аматьори е107 е една перфектна система ! :) Тъй че нека да не спориш с мен :)
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

Вадя ги защото от 11 годишен се занимавам с CMS и Авторски системи. И мога да ти кажа че e107 е една от много удобните CMS системи. Вярно не може да се сравнява с другите но като за аматьори е107 е една перфектна система ! :) Тъй че нека да не спориш с мен :)

Не, че нещо ама целта на форумите е споделяне на собствени мнение, дискутиране и спорене. :)
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

WordPress и Joomla са добри , но бих казал че има по яка и по проста система която е E107 CMS E107 ! Много удобна за работа и е много лека ! Имате си админ панел в който си имате всички функции ! От изброените тук поставям на 1-во място JOOMLA макар че WORDPRESS е най-известната не предлага хубави функции ! :)

Е107 беше на мода преди години сред цс сайтовете, даже и те не я ползват вече. Един колега от форума я ползва за система на хостинг сайт, но това е друга тема.
Не знам как може да кажеш, че WP няма хубави функции... Какво повече има е107 от wp? Защото аз лично се сещам за доста повече неща които има wp-то, а e107 ги няма.
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

Ехеее e107! Помня каква мания беше по тоя CMS. Имаше големи спорове на времето кой е по-добрия и по-лесен за работа CMS - e107 или Mambo (в последствие Mambo се трансформира в Joomla). Мдам, преди 6-7 години избора на CMS-и беше доста по-ограничен.
 
Re: От: 10-те най-популярни CMS-и в света

Не, че нещо ама целта на форумите е споделяне на собствени мнение, дискутиране и спорене. :)

ДА. Така е. Нали се сещаш, споделане, социализирне, размяна на информация и ресурси. Между другото добре, че си ти за да разбера за тази система. :)

Не се занимавам с програмиране от 11 години, но като съм почвал съм се хващал с най-актуалното и до ден днешен го правя. Сещай се сам какво ти казвам. ;)

Сори, разгледах го, и ми е доста олдскул
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

но бих казал че има по яка и по проста система която е E107 CMS E107 ! Много удобна за работа и е много лека ! Имате си админ панел в който си имате всички функции !

Имам го, но така и не мога да му хвана логиката - кое-къде-как. Дори по тази причина спрях да пиша статии в сайта.
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

За мен най-добра е Wordpress. Правил съм сайтове на много различни тематики благодарение на нея. Лесно се модифицира, удобна е за работа дори и от хора, които нямат никакъв опит.
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

За мен най-добра е Wordpress. Правил съм сайтове на много различни тематики благодарение на нея. Лесно се модифицира, удобна е за работа дори и от хора, които нямат никакъв опит.

а по колко пъти ти хакват сайтовете?

Wordpress е най-лесната за ползване и най не приемлива към дизайн!
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

а по колко пъти ти хакват сайтовете?

Wordpress е най-лесната за ползване и най не приемлива към дизайн!

Не съм се сблъсквал с "хакване".

Имаш предвид, че трудно се създава дизайн за CMS-а или, че няма разнообразие? Защото ако е второто - грешиш.
 
От: 10-те най-популярни CMS-и в света

Зa мен нaй-добрaтa е wordpress. Имa невероятно голям избор нa темплейти и плъгини. Относно сигурносттa нa wordpess. Не съм чувaл някоя от последните версии дa е хaквaнa. Друг е въпросa aко се използвaт нулнaти темплейти и плъгини, тaм гaрaнция зa сигурност нямa при нито един CMS.
 

Горе