10-те най-четени блогъра

От: 10-те най-четени блогъра

Световен мащаб:

1. PerezHilton.com
2. mashable.com (ако още го водят блог? Pete Cashmore искаше да го ребрандира като новинарски сайт за уеб маркетинг и соц мрежи)
3. Tech Crunch.com
4. Gizmodo.com
5. Lifehacker.com

TMZ.com и huffingtonpost.com вече не се смятат за блогове, а просто сайтове.
 
От: 10-те най-четени блогъра

За България няма надежна класация. Ако трябва да се доверя на някой бих извадил най-известните от blog.bg
 
От: 10-те най-четени блогъра

Кой чете в Блог.бг?

Кой чете изобщо блогове в България?
blog.bg колкото и да е все пак си е голяма платформа. Доставя някакви посещения. Сега доколко са верни цифрите, които изписват на всеки блог не знам.
 
От: 10-те най-четени блогъра

В интерес на истината едни от най-четените Български блогове са кулинарните блогове по мое наблюдение и ако съдим от трафика.
 
От: 10-те най-четени блогъра

В щатите кулинарните блогове са сред най-четените, заедно с жълтата преса и тези за фитнес-здравословен начин на живот. При нас известните личности не са чак толкова интересни, че да се чете за тях цял ден. :D
 
От: 10-те най-четени блогъра

Не само, че не са интересни, а и повечето не биха имали какво толкова да напишат xD
 
Re: От: 10-те най-четени блогъра

Кой чете в Блог.бг?

Да, в интерес на истината се появиха много по-добри блогове в блогър и WP, като nervousshark.wordpress.com и един на колегата Бико - tikvenik.wordpress.com. blog.bg са пълен абсурд, и сигурно собствениците им съжаляват, че не са идея по грамотни, за да се ориентират на време към нещо по-добро. ;)

Някаква конкретна ниша ли търсиш, защото за нещо по-така като отличаващ се блог в БГ не се сещам. Но за всяка ниша си има лидери. А за най-много трафик, да ти кажа честно, дори не знам коя ниша има най най, за да ти кажа и топ блоговете. Знам, че фитнес блоговете също се четат, както и авто спортните. За хек - има два три големи, сещам се за socialevo.net, smartnews.bg и lifehack.bg.

От бизнес - SmartMoney.

Но за топ топ, не мога да се сетя.
 
От: 10-те най-четени блогъра

проверих още веднъж, защото отдавна не се бях интересувал и отново нищо не намерих. Просто у нас няма наистина популярни блогове. Под популярен имам предвид името да се знае и коментира от широката аудитория (на улицата, в заведения, по телевизията).
 
От: 10-те най-четени блогъра

Аз се сещам за блога на Иво Инджев
 
От: 10-те най-четени блогъра

Дайте линкове нещо :) Иво ми е малко труден за откриване, иначе е доста четен
 
От: 10-те най-четени блогъра

Lifehack.bg е единствения бг блог, който чета като имам време. Модерна визия, много колекции с безплатни ресурси и много яки статии.
 
От: 10-те най-четени блогъра

Освен кулинарните, доста на бяха актуални личните блогове, като на yvobojkov.com
 

Горе