10 често срещани грешки в използването на AdSense

Phil

New Member
Това е статия, която описва 10 доста често срещани грешки при използването на AdSense. Полезна е по-скоро за начинаещите, но всеки може да научи нещо :)

10 AdSense Mistakes That You Don't Want To Make

Надявам се да ви е полезна :)
 
добра статиика аз съм начинаещ в адсенса и ми хареса :)


П.С. Доколото си спомням ти бате преди време сподели че хората коментирали там кадето постнеш а не под оригиналните статии затова ако искаш ще напиша един комент и там :)
 
MacTeP каза:
Имаш едно бутонче на сайта което не се вижда коректно под IE7 ето ти screen shot http://www.websolbg.com/dinko/phil.jpg
Под IE нищо не е коректно. Шго знам браузъра колко главоболия ми създава :) :) :) :) :) :)

А относно статията - много е полезна и за начинаещи и за средно напреднали ;) Браво
 
ZzZaPyr каза:
Под IE нищо не е коректно. Шго знам браузъра колко главоболия ми създава :) :) :) :) :) :)

Незнам... аз лично имам повече главоболия с бъгавия FireFox дето си прави което както му скимне и за всичко малко по-специфично се налага да се пишат 834754 патча... няма да коментирам че от към security е яко куц
 
MacTeP каза:
Имаш едно бутонче на сайта което не се вижда коректно под IE7 ето ти screen shot http://www.websolbg.com/dinko/phil.jpg
Мерси, мерси.
Ами, да, малко ми е трудно щото съм сам коудър на целия сайт, пък политиката на рестарт-а е да не използва готови скриптове, и малко в повечко ми дойде, ще го фиксна, мерси

@coolice: Ще съм ти много благодарен. Скрипта за коментарите изисква малко фиксване, защото не редайректва директно към статията, а казва "мерси" и умира, но това довечера ще е оправено :)
 
Phil каза:
Ами, да, малко ми е трудно щото съм сам коудър на целия сайт, пък политиката на рестарт-а е да не използва готови скриптове, и малко в повечко ми дойде, ще го фиксна, мерси

Евала!
Аз съм див фен на това човек сам да си пише повечето код... колкото и да е некадърен(като мен например), пак е доста по-сигурно отколкото да ползваш готови бози за които през ден излизат expoloits...

Един съвет как да избегнеш досадните грешки: Пиши W3C валиден код :)
 
Абе те и за твоите бози излизат експлойти :)
Оня ден гледам 4 уникални посещения в администратоския панел. Гледам ип-та от еба-ли-му-майката-къде. Слава богу, че (явно) са били спам ботове, защото ако беше някой 15 годишен юнак, щяхме да чупим пръстчета :)

Да, по принцип се валидираме тук с w3c, ама напоследък не остава време, а и то стана една боза сега покрай няколко скрипта... Ще се оправи де.
 
Ако трафикът ми е предимно от препратки към сайта ми от форуми, гугъл ще ме накаже ли?
 
Това е добър трафи, все пак след твое мнение <предполагам компетентно> на всеки би му станало любопитно какво още ще намери на сайта ти след мнениетпо ти. :wink:

И трафика е един вид таргетирен, до някаква степен. :)
 

Горе