10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Re: От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

окс нека мир да има вие сте форекс гурута и милионери аз нищо не разбирам край това е :D играя с истински пари не съм казвал че цъкам демо също не съм казвал че са най добри на груев книгите а че са добри за начинаещи

(трябва да се чете и то доста) е само тука си прав

никой не казва, че нищо не разбираш - просто се иска много четене и поне при мен колкото повече чета, толкова повече разбирам едно основно нещо - още колко много трябва да чета

Мир да има!
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

ПРЕЦАКАХТЕ ТЕМАТА ДА ГО ЕВА!

Ако имате десет хиляди и се чудите какво да ги правите...
ТО НЕ ИГРАЙТЕ С ТЯХ НА БОРСАТА КАКВОТО И САМОЧУВСТВИЕ ДА ИМАТЕ!
АКО В БИЗНЕСА УСПЯВАТ САМО 10%
ТО НА БОРСАТА УСПЯВАТ ПО МАЛКО ОТ 1%
ПО-ДОБРЕ ИГРАЙТЕ ПОКЕР - ПОНЕ ТАМ ШАНСЪТ ВИ Е 1 КЪМ 10 :)


А щом не ви идват идеи, то най-добре започнете нещо което не иска интелектуален труд
ТЪРСЕТЕ ДЪРЖАВНА РАБОТА - ИЛИ В СЕЛСКОТО СТОПАНСТВО!
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Никой нищо не ти казава, просто това което ти казваш е малко смешно та затова виждаш такива писания.

През 2007 пуснах за първи и последен път реално с БГ брокер (традер.бг), последно съм с fxcm и saxo bank през бенчмарка, Нагледал съм се на много ентусиасти, който мислят че са отркрили да не казвам какво, защо го казвам защото и аз бях един от тях, преди да се срещна със себе си и пазара да ме научи на много неща

Амоун 90% фалират така че пак 1:10.

Проблема не е борсата, проблема е че са рискови играчи, без опит и знания, който не могат си контролат емоциите - формула равна за фалит.

Все едно да караш с 150 на мокър път на шосе което за първи път се качваш ей това е. Нито дъжда, колата, шосето са фактора за катастрфата, както фалита на борсата а човека.

Това е доста важно, за предпримачеството - 1 от мното умения , които трябва да се притежава, хубавото е че може се научи - човека(предприемача) да може правилно да прецени настоящата ситуация, за останлите 10 умения някой друг път, ще пиша за тях :)

Та тези 10к трябва да ги инвестира колегата, точно там където в момента както казва макретолзоите - трябва да има латентно търсене. Трябва се насочи с тези 10к в няква локална местна тъгровия, какво се търси около вас но няма предлагане, след като намериш няколко отговора ги оцени и направи груби сметки, кои са най-стойностните и каква е алтернативната ти цена ако би избрал единия вариант пред другите, чертаеш си бизнес плана стегнат с наложените цели и неудържимо го следваш до успеха.

УСПЕХ!!!
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

хаха тоя пък щял съм да бъда в форбс с 500% печалба на месец ..............ти знаеш ли какви трейдъри има виж само на демото как ламерите в традер.бг правят от 10000лв по 1-2 милиона за месец ...........много завист другари много има в тоя форум типична Българска работа хаха и всеки чул не дочул нещо и веднага коментира като първия спец голям смях голям

То така ако ставаше наистина всички ламери щяха да са милиоери е, брат. Занимавам се със борси и форекс от 5 години и мога да ти кажа, че няма нещо за нищо. Огромните печалби идват с огромен риск, който с реални пари ти не би го поел (говорим за суми доста над 100 лв. ;) ) щото на никой няма да му е приятно щрак и 10-20 К по-малко за часове.

Няма лесно там, иначе куцо и сакато щеше да печата милиони и душата в рая, нали знаеш. Има късмет от време на време, ама ти ако на него разчиташ най-добрият вариант е да пуснеш тото ...
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

не часове а минути за това има ливариидж от 100 до 500 даже има вече и 1000 смятай ............ първо джуркаш 1000лв Х 100 ливаридж = 100к после като видиш ставаш ли за трейдър качваш на 200лив. като ги сведеш 8от10 печеливши сделки минаваш на 500лив. или 1000 ливъридж:D естествено и ралито е доста по бързо колкото повече качваш кредитното рамо ..................абе забавна е играта аз съм новак признавам но вече доста се зарибих само ме е страх че ще зарежа всичките си проекти в нета с тези лесни пари на борсата :clap: и за това първо ще си довърша проектите после ще дълбая в борсата то това пише в книга 1 зарежи всичко друго и се отдай на борсата приеми го като бизнес примерно все едно отваряш магазин с 5000лв и накрая на месеца ако си направил 6600лв 1600лв е печалбата ...... като ограничиш жетона-стъпката си до максимум 12% и задължителния стоп
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

ЧОВЕК КОЙТО ЗАЯВИ ЧЕ 10 000 ЛЕВА СА МАЛКО ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПЕЧЕЛИВШ БИЗНЕС.
ЗНАЧИ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ИМА ПАРИ!

ЖИВЕЙТЕ СИ - БАЧКАЙТЕ СИ НА ЗАПЛАТА И ЧАКАЙТЕ РОДНИНИТЕ ДА ИЗМРАТ
И ДА ПРОДАДЕТЕ НАСЛЕДСТВОТО ЗА ДА СИ КУПИТЕ ЧЕРЕН ЖИБ И ДА СТЕ ГЪЗАРИ.
Затова и голям процент от бизнесмените фалират...
щото искат да започнат като по филмите.
лъскав офис с висок наем... гъзарийка и да се правят на важни шефове!
не става така копелета!!! НЕ СТАВА!!!
По тиливизията си е по тиливизията, бизнеса не е само лъскавата страна, не става без да се омажеш разбирашли ? не става!
освен ако чичо ти не е от цк на кпсс. /а ако не знаеш какво е цк на кпсс по-добре зарежи мислите за бизнес и си сядай да си чеше на кънтър ли УОУ ли там квото си играеш :) и искай пари от мама и тати/
Кефиш ме тотално. Много истина има в думите ти и другите трябва да се замислят. Аз съм почнал с заплата от 500 лв. (преди 11 години когато бях 15 годишен като КОНДУКТОР). Не съм имал повече от 200 лв. свободни за харчене по мое усмотрение, НО за разлика от приятелите ми на 15 години, аз не харчех парите на мама и тати, а си ги събирах. След 12 месеца х 200 лв. = 2400 лв. започнах да правя "бизнес" за възрастта си. 10 000лв. са си доста ГОЛЯМА и прилична сума за започване на бизнес. Въпроса е в главата какво имаш и какво ще направиш с парите.
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

daynnite, с послдения пост пролича колко си в демото, ще ми отваря фулл лоад на 1 позиция смях :D и се бори за 8 от 10 печелипши нали 9 тата при 100% влизане ще я затриеш :D аууу не ..... :D :D :D :D

Никой запомни никой не го бъркза кредитното рамо, само този който влиза 100% от сметката си. Това и ти казах парично управление 2-3% риск се влиза по позиция ако ще и ливърдижда да ти 1:10к Това и ти каза по горе колегата много пари с много риск се правят, а демото е демо нищо общо с реалността надяам се някога да стъпиш реално и да разбереш какво ти се говори

П.С. от мен толкова по тема, не искам се сменя фокуса, казах по горе какво мисля за тези 10к

Със здраве и приятна неделя ;)
 
Последно редактирано:

Горе