10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

То това злато и сребро да не вие манна небесна, ако не е имал достъп до фондови борси изобщо да не мисли за фючърсни борси, а като цяло 90% губят кините си на борса поради редица фактори, които съм изброил в друга тема, по добре да развива едно портфолио от сайтове.
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

ок ..поправям се..за онлайн.поне моето виждане е такова
@N1ck Какво да споделя?

@naskobg какво разбираш под сериозно? Нещо което съм правил: вкарване на строителни материали в BG на стойност 3к евро. остават ти 4к лв. за помещение където да ги складираш и реклама. Предостатъчни са ти. Избиеш си разходите и даже си на печалба след това. И можеш да го правиш както онлайн така и офлайн.

Друг е въпроса, че аз съм го правил през фирма с име. Но там имаш един милион неща допълнителни за плащане. Тоест нещата г/д са същите.
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

ЧОВЕК КОЙТО ЗАЯВИ ЧЕ 10 000 ЛЕВА СА МАЛКО ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА ПЕЧЕЛИВШ БИЗНЕС.
ЗНАЧИ НЕ ЗАСЛУЖАВА ДА ИМА ПАРИ!

ЖИВЕЙТЕ СИ - БАЧКАЙТЕ СИ НА ЗАПЛАТА И ЧАКАЙТЕ РОДНИНИТЕ ДА ИЗМРАТ
И ДА ПРОДАДЕТЕ НАСЛЕДСТВОТО ЗА ДА СИ КУПИТЕ ЧЕРЕН ЖИБ И ДА СТЕ ГЪЗАРИ.
Затова и голям процент от бизнесмените фалират...
щото искат да започнат като по филмите.
лъскав офис с висок наем... гъзарийка и да се правят на важни шефове!
не става така копелета!!! НЕ СТАВА!!!
По тиливизията си е по тиливизията, бизнеса не е само лъскавата страна, не става без да се омажеш разбирашли ? не става!
освен ако чичо ти не е от цк на кпсс. /а ако не знаеш какво е цк на кпсс по-добре зарежи мислите за бизнес и си сядай да си чеше на кънтър ли УОУ ли там квото си играеш :) и искай пари от мама и тати/
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Така си е.Бизнесът си иска своите жертви.Имах микро бизнес преди няколко години....Потръгнаха нещата,дойде някой лев отгоре и от там....поставих развлеченията пред задълженията си.1+1=2 и конкуренцията ме избута.Това ми е голяма обица на ухото и в бъдеще ще се съобразявам с това:).Няма лесно каквото и да захванеш.Това с КПСС -родата не ми е от тези:).
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Така си е.Бизнесът си иска своите жертви.Имах микро бизнес преди няколко години....Потръгнаха нещата,дойде някой лев отгоре и от там....поставих развлеченията пред задълженията си.1+1=2 и конкуренцията ме избута.Това ми е голяма обица на ухото и в бъдеще ще се съобразявам с това:).Няма лесно каквото и да захванеш.Това с КПСС -родата не ми е от тези:).
Това откровение ми хареса. Има и още нещо което, поне аз не видях в темата. Освен, че трябва да се издигнеш над конкуренцията в евентуалния бизнес, трябва след това и да можеш да се задържиш, а това става като инвестираш обратно спечелените пари т.е. винаги се стреми да станеш по-голям. Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му. :)
 
От: От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Според мен направи както ти каза Алън и Вико, вкарай малко в злато или сребро и така. Тия бизнеси само могат да те завлекат я с осигуровки, я с данъци.

Ще трябва да плащаш ако искаш да си нямаш проблеми с данъчни и все пак не е гаранция. Адсенс и афилиейт са добър вариант, а с финансови пазари по-добре да не се занимаваш ако нямаш опит там - най-лесния начин да си загубиш паричките е това
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

С 10 к без да се замислям ще ги инвестирам в офлайн бизнес.
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Да - Ако имаш връзки да си намериш хубаво място, веднага можеш да метнеш една подвижна коилчка за царевица на пара или за ядки :)
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Ами... не знам що не ви пердашат идеи по главата...
И кой мрънка че десет хиляди били малко пари...
Ама аз сега почвам нов бизнес и го стартирам с точно 10 000 лева...
Толкова много възможности има да се започне нещо с десет хиляди че наистина ми е смешно като каже някой че не му стигат ...

Да ви кажа честно, щом десет ви се струват малко И СЪС 100 000 ПАК НЯМА ДА УСПЕЕТЕ, та по добре ги изяще и изпийте и ходете на заплата:)
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Ами... не знам що не ви пердашат идеи по главата...
И кой мрънка че десет хиляди били малко пари...
Ама аз сега почвам нов бизнес и го стартирам с точно 10 000 лева...
Толкова много възможности има да се започне нещо с десет хиляди че наистина ми е смешно като каже някой че не му стигат ...

Да ви кажа честно, щом десет ви се струват малко И СЪС 100 000 ПАК НЯМА ДА УСПЕЕТЕ, та по добре ги изяще и изпийте и ходете на заплата:)
Абсолютно те подкрепям в мнението ти!В момента е криза и хора,които са далеч по-умни и квалифицирани от пишещите тук си чакат парите с години,а вие тук сте тръгнали да се правите на баровци.

П.С. За горният ми коментар получих червена репутация с коментар "Ти откъде знаеш колко са умни хората тук.".Не съм казвал,че някой е глупав или нещо такова,нито съм искал да обиждам някой,но това не е форум за строителни инженери или адвокати.С две думи искам да кажа,че в нашата страна има хора,които си изкарват парите чрез интернет(включително и аз),които не са толкова високо интелектуално ниво на заплащането им на база горе споменатите професии.И това го казвам от личен опит,защото съм общувал с много хора в бранша.Пак казвам,не искам никой да обиждам,най-същественото,което исках да кажа е да бъдете здраво стъпили на земята.Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Амуне всеки може да започне бизнес с 10к въпроса е след една година къде е и къде са му 10к и още колко е набутал.
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

Амуне всеки може да започне бизнес с 10к въпроса е след една година къде е и къде са му 10к и още колко е набутал.

Ем като е прост инвеститора това казвам, да си виси на заплата и да бачка за хората!
като няма акъл да вложи 10 000 къде е тръгнал бизнес да прави?
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

тия 10000лева ги правя на борсата-форекса 40-50000лв за по малко от месец :) това е бизнеса няма фирми няма офиси няма данъци
 
От: От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

тия 10000лева ги правя на борсата-форекса 40-50000лв за по малко от месец :) това е бизнеса няма фирми няма офиси няма данъци

Упс, посмали манго

Яла да ти дам срещу ипотека 10 бона да ги сложиш на борсата, после делим печалбата 50 на 50.

Имаш ли какво да ипотекираш или заложиш ?
 
От: От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

тия 10000лева ги правя на борсата-форекса 40-50000лв за по малко от месец :) това е бизнеса няма фирми няма офиси няма данъци

И кат са събуди... си приготви тетрадките и помоли майка си за два лева джобни за деня а? :)
 
От: От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

хаха ти обади оферта ако си заложа апартамента за какво трябва да деля с тебе връщам си ти парите с лихвата и почиваш
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

На демото така става, като пуснеш реален кеш ги гледаш как отлитат като птички
 
От: От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

хаха ти обади оферта ако си заложа апартамента за какво трябва да деля с тебе връщам си ти парите с лихвата и почиваш
Какво чакаш тогава - заложи апартамента и с парите играй на борсата, после след 1 месец си покриваш заема и ти отпадат лихвите, загубата ти ще е минимална, но ще си спечелил много. След като си сигурен действай!
 
От: 10 000 лева, в какво да ги инвестирам?

няма нужда да залагам нещо :) доволен съм от стандарта си на живот .............. имам си сумичка която си джуркам на борсата ..... просто му предлагам на човека вариант за инвестиция ....да проучи да прочете.......... да си направи демо акаунт да се пробва .......
 
Последно редактирано:

Горе