100 Години от Освобожденеито на Македония

Green Bars

Well-Known Member
Като Българи от Македония днес празнуваме 100 години от освобождението от Османско-турското робство.
Честито на всички българи от македонския край , а на онези които са отатък границите на България, да се събудят от Сръбската и Гръцка пропаганда и да осъзнаят че са Българи и нищо друго.

Наздраве!
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Да им е честита свободата от османското управление с пожелание да се освободят от всякакви промивки на мозъци и така истината да ги направи наистина свободни.
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Не знам, но те като не се чувстват българи за какво е спорът дали са или не са? Да си живеят живота и ние нашия и така.
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Не знам, но те като не се чувстват българи за какво е спорът дали са или не са? Да си живеят живота и ние нашия и така.

Защото фактите са си факти, не могат да се променят, колкото и да им се иска.
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Абре, гений, "Българин от Македония" не означава гражданин на комунистическата държава ФИРОМ.
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Защото фактите са си факти, не могат да се променят, колкото и да им се иска.

Мисълта ми е, че и да го повтаряме те българи няма да се почувстват. Най-много да ги настройваме срещу себе си. Друг е въпросът, че националната им политика е свързана с налагане на напълно измислена история. Защото нация = обща култура + език + религия + история + държава.


Като в основата е общата територия, език и история. Първите две са ги закърпили за последните 100 години, но в третия компонент самите усещат отношението на другите държави и това ги кара да провеждат абсурдни кампании за смяна на историята си.

На мен отдавна ми е все тая дали са българи или не... след като те нямат това самосъзнание - да си живеят техния живот и не намирам за смислено да им го повтаряме всеки път (те си го знаят и без това).
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

На кого по дяволите му пука за макетата..
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

На кого по дяволите му пука за макетата..
На МакеДоналдс.
xkumc9.jpg


Само че, да ми бяхте прочели предното мнение дагое.
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Какво става като се изкъпе един Мръсен Македонец ?
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Аз като започнах темата имах на ум да честитя празника на всички потребители, които сме от Благоевградска Област /Пиринска Македония/ .
Ако сте зле с историята, само да напомня че нашия край се освобождава от Османската Империя с началото на Балканската Война от 1912 г.
Те и Фиром честват по това време, но не съм сигурен за точната дата, която са приели те.
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Мани Мани - за втора ръка българи ни имат. Даже почнаха да ни сравняват с ония промити от сърбите мозъци. Цели 34 години сме продължили да живеем в робство чакайки да се присъединим към вече свободната Майка България. А те дори не знаят.

Благоевградска област е от Благоевград включително всичко надолу - Разлог, Банско, Сандански, Петрич, Гоце Делчев и мисля, че е трета по големина в България. Ако някой се чуди за какво говорим. Та Горна Джумая (Благоевград) се освобождава на 5 Октомври 1912 година. Следващите дни малко по малко се освобождават и всички градове надолу.

Честито и на теб !
 
От: 100 Години от Освобожденеито на Македония

Само да сверим часовниците, и да е имало Българи в Македония то вече със сигурност не.
Те си го отричат толкова години, а тия поколения вече са тотално мразещи ни.

Българи и в България малко остават, с всеки ден се топи народа ни. (нищо че всички имат Български документи и са родени тук - НЕ СА, не говоря за оная черна сган а за белите...)
Рая много!
Не сме Екип и се делим, това ще съсипе тоз велик народ... снопа с пръчки не се троши лесно, но по отделно пръчките пукат като клечки...

Благодарение на чалгата, на омразата и нищетата която се наслага, хората губят Българското в себе си. Не просто на думи, а реално.


(Норт. Биаро позна ;) :) )
 

Горе