100+ в Blogger

От: 100+ в Blogger

Здравейте,
някой знае ли начин за направата на повече от 100 блога в Blogger?

Ако можеш да направиш 1 - какво ти пречи да направиш 100 или 1000.
Или търсиш автоматизиран процес ?
 
От: 100+ в Blogger

не ти пречи и 10 да имаш :|
 
От: 100+ в Blogger

Не знаех, че има ограничение, но с различни акаунти ще стане. Аз пък съм се чудел, ако се направят много блогове, като всеки от тях да е на дадена тематика с по няколко уникални статии, дали ще има по-добър ефект, отколкото ако статиите са в един блог, разделен на много категории?
 
От: От: 100+ в Blogger

Не знаех, че има ограничение, но с различни акаунти ще стане. Аз пък съм се чудел, ако се направят много блогове, като всеки от тях да е на дадена тематика с по няколко уникални статии, дали ще има по-добър ефект, отколкото ако статиите са в един блог, разделен на много категории?

по-добре един силен, отколкото 10 слаби : )
 
От: 100+ в Blogger

когато имаш различни акаунти трудно се интегрира адсенс, а иначе гледах в тубата едно видео как при ограничение 20 се правят 200, но незнам дали е активен още метода ?
 
От: От: 100+ в Blogger

по-добре един силен, отколкото 10 слаби : )

Напълно съгласен. За какво искаш над сто да са? Ако ще правиш мрежа, трудно ще успяваш да поддържаш толкова, да не говорим, че трябва да изглеждат професионално направени и пълнещи се с добро съдържание ма регулярна база. Гоненето на бройка и пренебрегването на качеството ще е доста голям удър след време. Ще увиснат и толкова. По-добре се съсредоточи върху 10 качествени и добре поддържани, отколкото 100 боклучиви. За мен е по-добрия план, но е важно какво седи като цел зад това.

Възможните блогове на един акаунт са 100.

support.google.com/blogger/bin/answer.py?hl=en&answer=42348

Прочети го това.
 
От: 100+ в Blogger

Да се възползвам от темата, че ме интересува нещо, което е свързано с Блогъра.

Знае ли някой дали се променя ограничението на пусканите статии в Блогър, ако не е нов вече блога?
При нов, има ограничение откъм 60-70, след което, за да бъде публикувана всяка статия, трябва да се въвежда Капча.
 
От: 100+ в Blogger

Да се възползвам от темата, че ме интересува нещо, което е свързано с Блогъра.

Ето една скорошна тема от предприемача на потребителя dilyan_ostr, свързана с блогер. Полезни неща пише, отговаря винаги и това което питаш може да го знае: Blogger трикове
 
От: 100+ в Blogger

Да се възползвам от темата, че ме интересува нещо, което е свързано с Блогъра.

Знае ли някой дали се променя ограничението на пусканите статии в Блогър, ако не е нов вече блога?
При нов, има ограничение откъм 60-70, след което, за да бъде публикувана всяка статия, трябва да се въвежда Капча.

Лимитът е 50 поста на ден, преди да се появи капчата. Доколкото знам, няма значение дали е нов блога или не. По принцип можеш да се свържеш директно с представител от google и да помолиш да ти увеличат лимита, като се обосновеш какви са причините. Ето линк към google groups, където можеш да помолиш човек на име Brett Morgan, да ти съдейства. Аз лично не съм изисквал подобно нещо, но като гледам човека си върши работата. Кажи ако се свържеш с него, какво е станало за да знаят и други потребители
 
От: 100+ в Blogger

Лимитът е 50 поста на ден, преди да се появи капчата. Доколкото знам, няма значение дали е нов блога или не. По принцип можеш да се свържеш директно с представител от google и да помолиш да ти увеличат лимита, като се обосновеш какви са причините. Ето линк към google groups, където можеш да помолиш човек на име Brett Morgan, да ти съдейства. Аз лично не съм изисквал подобно нещо, но като гледам човека си върши работата. Кажи ако се свържеш с него, какво е станало за да знаят и други потребители

Благодаря за изчерпателният отговор! Интересуваше ме, защото съм пуснал един блог на автопилот, но не са ми достатъчно 50 статии на ден. Не си заслужава като цяло за момента да го увеличавам лимита, но просто исках да имам информация.
 

Горе