$1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Нямате ли си друга работа, ами по цял ден цъкате по разни глупави реклами за 25 цента. Заемете се с нещо по сериозно.

Темата е за боклука.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Нямате ли си друга работа, ами по цял ден цъкате по разни глупави реклами за 25 цента. Заемете се с нещо по сериозно.

Темата е за боклука.

Sammy - Mоже, но на лично ;)

penev75 - както казах, това беше само тест
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Нямате ли си друга работа, ами по цял ден цъкате по разни глупави реклами за 25 цента. Заемете се с нещо по сериозно.

Темата е за боклука.
Там е бате.:) Аз лично съм ги цъкал преди много време и мигрирах. Мисля че всеки може да го направи. Нито съм по-умен, нито по-различен от всеки тук. Успехи на всички в бизнес начинанията си.:)
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

:( този форум не е същия както го помня преди 2 години ... инвазията на лапетиите започна. Знаете ли колко чуждестранни фирми не искат да работят с нас заради шмекерии ?

Преди тук имаше 100 пъти по-малко потребители, но беше 100 пъти по полезен форумът и по-сплотен.. разбирайте ме както искате.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Бате все още е такъв, не се е променил кой знае колко, освен че става голям и помоща вече тече от много страни. Колкото повече, толкова повече.:) Нали така беше?:) А и шмекерите тругно минават пред професионалните играчи, примерно тругно ще обедиш хората тук че да цъкаш по рекламките на някой такъв сайт ще ги направи богати и да се регнат под теб.

А ти ако имаш нужда от помощ, знаеш че тук настроението е все същото и си помагаме повече от всякога. Доказателства за думите ми е факта че доста хора тук вече започнага да правят продажби.:) Питай....

Даже наскоро обяснявах персонално на един от членовете, попрекалил с постовете (пост за минута време - и то кратък), че тук не сме брутални и не действаме агресивно, както и че е по верятно да му кажеме човешки и да му помогнеме с нещо, отколкото да изяде бана за определени неща, които не се нравят на повечето. включително и на админите.

И си много прав че форума не е същият, но от гледна точка на това че расте и нон стоп търпи промени и подобрения, както и споменах - повече компетенция има тук. Сам ще се убедиш в това. Успехи и дано не си скептично насторен...ти си от старите кучета тук..
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Да форма си е добър със същите традиции, само забелязвам че админите са много целенасочени да се раздават и да учат останалите набита. Евалата...това не се е изгубили, май няма и да се.:) Всичко ту си е по старому, но определено бройката е много по-голяма от последният път в който съм влизал.:)
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

vitohol какво са живеели те па, имат най-много 250 годишна история, тя баба ми е на 327 години :p КъДе ОтИвАш Ти МоЖе Би :(:):(:)
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

vitohol какво са живеели те па, имат най-много 250 годишна история, тя баба ми е на 327 години :p КъДе ОтИвАш Ти МоЖе Би :(:):(:)

Какво общо има историята на нацията ми със бизнеса ми ??? Google не е нужно да е на 1300 години ...
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Винаги може да се намери врътка а и щом не става въпрос за нацията защо "недосегаемите" са дефинирани като американски фирми не може ли просто онлайн фирми с опит в бранша???????

А и как няма нищо историята на нацията ти с бизнеса, защо тогава гледаш да пиеш вино от по стара винарна с опит, бирата от по стара бирария не значи ли това, че като са от повече време в бранша им се има по голямо доверие. Защо България е известна с киселото си мляко и розовото масло това не е ли е бизнес или не е ли история и опит на нацията.

Друг е въпроса, че става дума за интернет фирми :p :p :p
 
Последно редактирано:
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Пиенето на вино и бира не е никакъв бизнес :p
 
От: От: От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

с тия 20-30 цента барем тока за компютъра не можеш да си платиш:)

В интерес на истината, има и такива програми, които наистина плащат. Реших да изпробвам една, поради простата причина, че видях че изплащат на минимална сума - $0,25 към paypal и $0,50 към e-gold. Кликах малко, направих минимума за paypal и си ги поисках, една седмица по късно видях че са ги превели, после пак продължих да кликам малко, направих $0,40 и тях поисках, и за един ден ми ги преведаха и тях.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

омг скам акаин
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

аз вече правя по 3 000 на автиполот направо е адската сделка
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

собиески, собиескиииии ако беше роден кликаджия като мен са колко пари щеше да имашшш ама така е някой са родени с талант, може само да те е яд ;)
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Коя е тая програма?
 

Горе