$1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Gotovski

New Member
Здравейте предприемачи. Намерих един начин как да правим по $1000+ на месец без никва работа на автопилот. Мога даже да ви докажа че това работи. Трябва ви само PC и интернет

Имам една програма аутоclickер която работи почети със всички пай то click сайтове...

Регистриравате се към 30 такива сайт със моят реферал и аз ви давам програмата безплатно. Подкарвате програмата с името и паса която сте се регнали в ситовете... Тези ситове плащат по $0.01 за клик и ви предлагат по 10 клика на ден,значе това е 0.01x10x30 = $3/ на ден. $90 на месец на автопилот. Вие не трябва да правите нищо. Не витрябват кликове от вас или нещо такова само да подкарате програмата :)...

ПОчакайте , казах че ше правите по $1000+ на месец. как ще стане това. Дайте програмата на 30 човека да се регнат от вашият рефферал.. Ваште 30 приятели използват тази програма и правят по $1 на ден вие също зимате $1/на ден от тях.. значе ше печелите... $30+$3/на ден x30 = $1080 на автопилот.

Това е 100% безплатно. Ше ви требва около 20-30 минути само до като се регистрирате към ситовете които ше ви дам с моят реферал и след тва ви сендвам програмата...

Постнете тука и ше ви сендвам PM с рефферите
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

постни скрееншоти за да видим че ти е платено..alertpay paypal..и т.н.
аз и тук гледах - http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=836167
ама никои не е постнал скрееншот че му е платено.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Пълни глупости са това
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Аз ще ви давам по 90$ на месец за да не се занимавате с долнопробни простотии.
Само намерете 300 приятеля и познати, който да ми дават само по 1$ на месец. И 90$ си ги слагате в джоба от мен лично!

Гъзария нали! :wink:
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

И аз също съм навит :), дори ти давам парите от 1-вия месец ако докажеш че наистина работи.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

съберете се 100 човека и пак ще баннат България от повечето нормални афилиеит програми.А тъкмо ни пуснаха в Кликбанк.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Защо въобще подобни теми намират място във форума не мога да разбера ?!?@??@?!?!?@!
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Това си е чиста пирамида.От типа на игрите завладели България 90-95 година.Пращаш пари на първия в списъка в случая ставаш реферал.
Мисля,че в този форум такава тема няма място.Ако някой спечели нещо ще е временно.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Жалко гугъл е захапал тъпата тема, препоръчвам на админите да я изтрият ;)
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

В това нещо има смисъл , но въпроса е дали всички ppcта ще плащат.
Това си е чист black hat.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Хм... този вид теми не отиваха ли в кофата? Как е успяла да се задържи тук? Още по-странно: авторът не е вчерашен член на форума и много се учудвам, че е написал такава тема.
 
От: От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

В интерес на истината, има и такива програми, които наистина плащат. Реших да изпробвам една, поради простата причина, че видях че изплащат на минимална сума - $0,25 към Paypal и $0,50 към e-Gold. Кликах малко, направих минимума за Paypal и си ги поисках, една седмица по късно видях че са ги превели, после пак продължих да кликам малко, направих $0,40 и тях поисках, и за един ден ми ги преведаха и тях.
 
От: $1000 на месец на автопилот :p. Това е истинска сделка и е БЕЗПЛАТНО

Komandos ще споделиш ли коя е тая програма :)
 

Горе