13 000 български фейсбук фена

Статус
Not open for further replies.
От: 13 000 български фейсбук фена

Сигурен съм, че колегите са самостоятелни личности, които няма да се подведат под такава елементарна пропаганда от твоя страна, така, че е излишно да им се молиш да ме червенят. Като си ме репортнал, защо пишеш в темата? БРЕХ ТАЗИ ЗАВИСТ КРАЙ НЯМА! :X Разбирам, че завиждаш и злобееш, но не е тук мястото да си избиваш комплексите.
Пиша и ще пиша до дупка наглецо ;) Пиша, точно защото колегите са самостоятелни личности и сам виждаш, че писаното от мен за теб ги е убедило що за стока си! Сега схвана ли защо пиша? ;)
 
От: 13 000 български фейсбук фена

Пиша и ще пиша до дупка наглецо ;) Пиша, точно защото колегите са самостоятелни личности и сам виждаш, че писаното от мен за теб ги е убедило що за стока си! Сега схвана ли защо пиша? ;)

Пиши колкото си искаш, който иска нека ти вярва, който работи с мен, знае най-добре що за стока съм, а това въобще не са малко хора и ми е все тая, кого как навиваш и манипулираш, с когото имаме какво да си предложим и дадем, го правим и сме доволни, за странични хора в форума, които по цял ден висят за да гледат сеири (които ти предизвикваш) не ми трябват. В този форум има два типа хора
- Хора, които са тук, само и единствено за да правят бизнес и да се развиват
- Хора, които са тук за да си губят времето, да се заяждат
Аз контактувам с първата група хора и вярвай ми тях въобще не ги интересува какво плямпаш, те умеят да преценяват хората сами, докато контактуват и работят с тях, така, че няма какво да се притеснявам какво пишеш
Със здраве, няма да те отразявам повече, не заслужаваш тази чест
 
От: От: 13 000 български фейсбук фена

Пиши колкото си искаш, който иска нека ти вярва, който работи с мен, знае най-добре що за стока съм, а това въобще не са малко хора и ми е все тая, кого как навиваш и манипулираш, с когото имаме какво да си предложим и дадем, го правим и сме доволни, за странични хора в форума, които по цял ден висят за да гледат сеири (които ти предизвикваш) не ми трябват. В този форум има два типа хора
- Хора, които са тук, само и единствено за да правят бизнес и да се развиват
- Хора, които са тук за да си губят времето, да се заяждат
Аз контактувам с първата група хора и вярвай ми тях въобще не ги интересува какво плямпаш, те умеят да преценяват хората сами, докато контактуват и работят с тях, така, че няма какво да се притеснявам какво пишеш
Със здраве, няма да те отразявам повече, не заслужаваш тази чест
Ахахахаааааа!!! Малкия наглец Пурко от Разград се набеди за бизнесмен :lol:
Очаквам админите да реагират на репорта ми ....
 
От: От: 13 000 български фейсбук фена

Ахахахаааааа!!! Малкия наглец Пурко от Разград се набеди за бизнесмен :lol:
Очаквам админите да реагират на репорта ми ....

А ти от кое село беше, че съм забравил? Не че съм бизнесмен, но не можеш да ми стъпиш и на малкият пръст, изкарвам толкова на ден, колкото ти за месец на полето на село, къде копаш домати
 
Статус
Not open for further replies.

Горе